recenze

Knight Online

Knight Online

Nové fantasy MMORPG dosti podobné Kal Online, zejména co se bojového zaměření týče. Vyberte si z pestré škály ras a povolání, rozvíjejte své schopnosti a staňte se nejmocnějším z reků jedné ze znesvářených stran! Autoři si pro vás přichystali propracovanou 3D grafiku, komplexní fantastický svět obývaný spoustou rozličných tvorů a samozřejmě hromadu úkolů. Odmítnete snad naše pozvání na malý průlet hrou?


Ve světě zuří krutá a nelítostná válka mezi lidským královstvím El Morad a národem orků Karus. Na kterou stranu se přidáte vy? Vyvrcholení konfliktu se blíží a jen nejudatnější z hrdinů obou stran mohou stanout v čele tisícových armád jako králové či pánové vlastních hradů...
Zatím to zní vskutku zajímavě, nemyslíte? Nebudeme otálet a ponoříme se rovnou do samotné hry. Po výběru jednoho z mnoha serverů, na kterém budete prohánět své virtuální svěřence, nastupuje jako snad vždy výběr strany, rasy a povolání postavy. Orkové mají několik podtříd, od větších a mohutnějších, hodících se na válečníky, až po intelektuálně zaměřené skřítky, předurčené stát se mocnými mágy. Na straně lidí je výběr „ras“ trochu skromnější – barbaři, muži a ženy, přičemž všichni mají trochu jiné dispozice pro určitá povolání. Ty jsou zpočátku na výběr čtyři a to jak jinak než válečník, zloděj, kouzelník a kněz. Pak ještě zbývá přidělit několik bodů mezi vlastnosti jako síla, moudrost nebo třeba inteligence a už se objevíte v prvním městě. První, čeho si všimnete, bude jistě jeho rušnost. Pobíhají tu totiž stovky zmatených nováčků a dělají tak své první kroky ve světě Knight Online. Právě pro ně je toto místo totiž jako stvořené, neboť překypuje low-level questy. Chcete-li do začátku dostat celkem dobré vybavení, vyplatí se alespoň některé z nich splnit. Máme tu dva typy úkolů – první druh je jakýsi příběhovější a je možno jej splnit vždy pouze jednou. Splníte jej, dostanete odměnu a tím to končí. Prostě klasika. Druhým typem jsou úkoly, které je možné udělat i vícekrát dokola a pokaždé za ně něco dostanete. Jedná se hlavně o obyčejné questy spočívající v zabití určitého počtu nepřátel nebo přinesení trofejí z jejich těl (rohy, kůže, magické suroviny). O náplň je tedy v tomto ohledu postaráno, a tak se vrhneme na první dobrodružství mimo hradby města. Nesmíte však jít příliš daleko, neboť čím větší lán země vás dělí od bezpečí hradeb, tím silnější potvory se kolem vás potulují a brzy byste se jistě stali jejich kořistí.

Souboje probíhají klasickým způsobem, kdy útočíte na protivníka zbraní a dopomáháte si určitými schopnostmi dle vaší úrovně a zaměření. Kupříkladu válečníci mají spoustu schopností pasivních, přidávajících nějaká ta procenta k útoku či k obraně navíc. Do toho mohou ještě používat speciální údery a jiné srandičky. Zloděj je mistrem luku a dýky, odstřeluje své protivníky z dálky a při souboji muže proti (ehm) muži hbitě poskakuje se svou kudlou a rozdává kritické zásahy. Mág je klasickým damage dealerem, zbraní je sice skoro neškodný, zato při dostatku many dokáže své oponenty ubombardovat k smrti sprškou magických střel, ještě okořeněných různými zpomalováky a oslabováky. Kněz také disponuje několika útočnými kouzly, avšak jeho doménou je léčení a podpůrná požehnání. Za úspěšně splněné questy a sejmuté příšerky si připisujete zkušenosti, za něž při dosažení jistého počtu získáváte další úroveň spolu s několika charakterovými a schopnostními body. První zmíněné proměníte za zvýšení vlastností, majících přímý vliv na různé oblasti vašeho konání – síla přidávající nosnost a poškození v boji zblízka, obratnost k lepšímu uhýbání útokům, moudrost s inteligencí k větší kapacitě many a jejímu rychlejšímu doplňování. No však to znáte sami ;-). Schopnostní body získáváte od 10. úrovně po výběru specializace a kupujete si za ně samozřejmě skilly. Specializace udává orientaci vaší postavy a skilly, které je možné se naučit. Dle autorů by měly být pro každé povolání k dispozici tři – jedna společná a dále jedna pro každou ze znepřátelených stran. Takový orčí kouzelník se tak může stát buď obyčejným elementalistou nebo temným nekromantem s mocnou černou magií. V mém případě jsem však na výběr vůbec nedostal a stal jsem se automaticky elementalistou, možná kvůli nějakému bugu nebo proto, že další specializace zatím nebyly implementovány.
Pomalu se blížíme k závěru. Jak jsem již naznačil v úvodu, Knight Online je bojově laděn. Nenajdete tu žádné výrobní či těžební schopnosti, veškeré věci získáváte jako odměnu za splněné mise nebo z těl monster. Jedinou výjimkou je vylepšování předmětů pomocí svitků, díky nimž získá daná věc určité bonusy a nové vlastnosti. Ze strany autorů je velmi podporováno organizované PvP (Player-versus-Player), kdy se při různých akcích v naplánovaných časech sejdou různé klany na nějakém místě a bojují například o dobytí hradu. Toto se týká pouze hrdinů na vyšších levelech, nicméně je to jistě zajímavá možnost a zpestření. Za vaše úspěchy můžete být povýšeni a zastávat ve svém národu nějaký úřad s určitými pravomocemi. Komunikaci mezi hráči a jejich spojování do různých gild a cechů je „vyššími mocnostmi“ také přáno.
Určitě nemilou vadou na kráse je množství bugů. Spousta částí nefunguje jak má, je zde zatím mnoho nedodělků a na nováčka vše působí velmi zmatečně. Dokumentace není úplně jednoznačná a některé ovládací prvky nejsou příliš intuitivní. Základ je sice stejný jako u všech onlinovek a již po pár minutách si osvojíte pohyb, boj a používání inventáře a schopností, nicméně některé složitější možnosti jsou dosti nelogické a nedostatečně vysvětlené. Toto vše se však jistě časem spraví, Knight Online je docela novou hvězdou na poli freewarových MMORPG a jeho skutečné kvality prokáže až čas. Autoři nelení a často vycházejí opravné patche a všemožné updaty, takže v době, kdy čtete tento článek, jsou možná již některé ze zmíněných chybek minulostí. Celkově se rozhodně jedná o zajímavý titul s příjemnou hratelností a oddychovým RPG systémem. Máte-li raději více ekonomiky, komplexnější systém a možnost výroby a těžby, sáhněte spíše po Eternal Lands. Pokud vás naopak bitkaření a akce láká, Knight Online by se vám mohl zalíbit.Průvodce zprovozněním:
  • Na oficiálních stránkách v sekci Downloads https://www.knightonlineworld.com/downloads/index.php stáhněte kliknutím na Download Full Client instalační soubor (na následující stránce dejte Download Now) - 340 MB.

  • Na hlavní stránce http://www.knightonlineworld.com/ si zaregistrujte váš účet pomocí tlačítka Register v tabulce na pravé straně. Po vyplnění údajů již stačí počkat na potvrzení vašeho účtu.

  • Po instalaci a spuštění herního klienta si program sám stáhne potřebné patche a aktualizace. Ve hře se pak stačí zalogovat a vybrat server. Zde pozor – na serverech se stejným jménem a jiným číslem můžete libovolně hrát se stejnými postavami, server jiného jména je vždy nezávislý a vaše postavy tam nebudou! Pokud tedy například začnete hrát na serveru Ares1, můžete hrát se stejnou postavou/postavami na serverech Ares1, Ares2 a Ares3, ale například na serveru Xigenon1-3 tyto vaše postavy nebudou! Budete-li chtít hrát s kamarády, musíte mít server úplně stejný (i číslo). V rámci serveru jednoho jména jsou k dispozici všechny postavy, ale každé číslo (1-3) znamená různý svět a navzájem byste se nepotkali. Číslo serveru je možné při každém spuštění vybírat jiné.


Rady do začátku:

  • Po vyzkoušení si základního ovládání si promluvte s NPCčky ve městě a vyslechněte si jejich úkoly. Zvlášť doporučuji splnit Newbie Helper Quest, díky němuž získáte ke jménu ikonku kuřete a pokročilí hráči se vám budou snažit pomáhat (za pomáhání kuřatům jsou jisté odměny. :))


  • Jděte ven z města a prvních pár levelů zabíjejte nejslabší potvory – Worm a Bandicot (s různými podtituly – Blood Worm, Earth Worm, jedná se o stejnou příšeru na jiném levelu). Sbírejte vše, co z nich vypadne.


  • Na 10. levelu si u kapitána (vypadá jako velký ještěr) můžete „vybrat“ specializaci. Od této chvíle již také dostáváte skill pointy, jimiž platíte za nové schopnosti. U kapitána je také možné jít zabít orčí otroky v aréně, za což dostanete slušnou sumu peněz. Do arény i zpět jste teleportováni.

To by bylo protentokrát vše, příjemnou zábavu. ;)
Homepage: www.knightonlineworld.comdiskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 5 =

veya | 21.07.10 v 14:32

prosim poradte kdyz tu hrou chcu pustit tak se mi objevy tabulka s nápisem: C:/GamersFirst/Knight Online/launcher.exe

neplatny popisovač
:(

DarKaS | 10.01.10 v 11:29

vsak ockejte wowkari az vyjde lineage 3 budete cumet s otevrenou hubou jak kkti a slintat

DarKaS | 10.01.10 v 11:27

musim souhlasit ze wow je jak z lega :D lineage 2 ma alespon propracovanejsi grafiku a hratelnost.. wow je pro deti... nejvic nemuzu z nazvu.. frost mage :D

sunorion | 18.05.09 v 14:28

zadarec lidi nehadejte se ne wow je good hra ale lineage je take good kazda hra je o nicem jinem sice ne o mocz ae je treba si skuste hrat cabal

sarz | 14.05.09 v 08:32

ani japonci

sarz | 14.05.09 v 08:31

Lineage2 nevinalezli číňani idiote

anadriel | 10.04.09 v 13:41

jo lepší je hrát world of warcraft než japonskou s..čku jako je lineage2

veya | 05.04.09 v 18:57

Nej hra je 4Story :p

Serda | 02.02.09 v 18:59

Dalsi lego hra jako WOW nebo dalsi hry pro deti do 10let... Hrajte radasi LineageII na onlinegamers.cz 25x rate...

butala | 02.01.09 v 09:11

mne se tam objevi jenom cerna obrazovka pry spousteni a nic se nestane co mam delat pls. dik

ondra | 23.11.08 v 11:33

cus hele ja se tam regnu a pise mi to ze je vsechno ok svuj email sem tam napsal dobre ale furt mi to nechce prijit...pisou tam do 10 minut tak sem se skousel regnout znova ale to uz nejde
poradte pls jestli to de..

k | 14.11.08 v 19:58

,..

Spawm | 20.10.08 v 19:17

Jo jeste , u koho je ten Newbie Helper Quest??

demuth | 17.10.08 v 15:04

nemas premium ty vole musis chodit se tam prihlasit kdys tam nikdo neni

Spawm | 05.10.08 v 16:22

Caw vsici mam problem, dycky kdyz zapnu KO zadam ty udaje, dam jakykoliv server obevi se mi DisconentServer nevite cim to je?

joska | 27.09.08 v 21:28

a navic tech rgistr tam je celkem hodne jeden nahore druhej na levy strane a treti uplne dole

joska | 27.09.08 v 21:21

porad nevim kde se ma prihlasit dam registr ale lognout do hry nemuzu tak nevim proc my icq 367-568-251

Langy | 15.09.08 v 11:23

Ahoj!
Potřeboval bych poradit, když zapnu KO, tak mi to napíše, že mám navštívit rytíře jménem Clerk in main village, abych doplnil National Point. Problém je v tom, že nevím, kde ho mám hledat. Hraju za mága a jsem LVL 46. Poradíte?

rayen | 14.09.08 v 17:02

teda patche

rayen | 14.09.08 v 17:01

musim ty zipy pouzit nebo uz se sami hned jak se stahnou se zipnou samy?

BINGMAN | 22.08.08 v 16:16

Ne.A wowko se taky neplatí jestli najdeš neplacenej server

kingpop | 20.08.08 v 22:41

hele ja bych se chtel zeptat jestli se za to mesicne plati jako u world of warcraft

BINGMAN | 10.08.08 v 19:18

tedka parím jenom prince of persia od nejstarších až do těch nejnovějších:)(nehraju jenom prince of persia 3d protože to bylo o ničem)a víte že výjde nový:)se úpe těším

BINGMAN | 10.08.08 v 19:16

hrál sem knight online a musím uznat že na to že je to zadamo ke stáhnutí celkem dobry.....ale zdá se mi že se podobá většině mmorpg co se daj stáhnout zadarmo.a že jich bylo.Začal sem 2moons fak hustý potom 9dragons to se mi zdálo jako 2moons ale v modrým potom knight online a to se mi zdálo 2moons ale v červeným.(nebo možná 2moons se podobalo knight online nwm)potom mu který mě celkem chytlo potom lineage 2 což byla úplná pi***vina a nakonec wow který je asi nejlepší ale už mě taky omrzelo....a to kvůli čemu????že sem hrál nejdřív tyto mmorpg zadarmo:( kvůli tomu mě ten žánr přestal bavit a tak i wow

xxx.xxx.xxx.xxx.xxx.xxx.xxx.xxx.xxx.xxx | 23.07.08 v 11:57

Jestli chcete použít u rogue switt na sebe, tak zaměřte na nějakou potvoru a použijte to

DarkFalk | 15.07.08 v 09:57

Ses ale peknej blbec posoudit neco co jsi videl ze screenu a jeste "lol" je vyznam na smich takze by to znamenalo smich grafika smich hra tak se klidne jeblino

Grecza | 14.07.08 v 02:48

to bukvicka wow:
ty jsi zase jeden z tech debilu co hodnoti neco o cem vi hovno

Theseus | 03.07.08 v 21:13

Mno wow jsem nehral, takze ho kritizovat nebudu. Ale to tvoje lol je...hmm.
Knight online ma skutecne velice dobre propracovany PVP system, coz se da rict o malo ktere MMORPG hre. Ba dokonce neznam zadnou ktera by se KOcku aspon trosku rovnala. Co na tom ze je grafika stara. Jestli hrajes hry jen podle toho jak vypadaj, pak teda tvoje kritika nema aboslutne vyznam.

bukvicka wow | 03.07.08 v 14:56

co to je za grafuku lol podte raci hrat world of warcraft taka traparna větši sem ani nevidel proste lol hra,lol grafika,lol malo povolaní,lol pry realny svět mno ja hraju world of wrcraft a tohle je mozna tak 10 procent z wow

Prvni CZ KO server | 23.06.08 v 17:26

První CZ KO server mrknete na http://ko.gamesplace.cz

reller | 22.06.08 v 19:20

potrebuji zase poradit ja mam misi u blacsmith heppa ze mam neco vylepsit ale nevim co a cim prosim poradte mi a odpovedi zase na mr.kouba@seznamcz

reller | 21.06.08 v 20:03

ja se chcu zeptat tady pises u kapitana(kde je) a nechapu to s tema skill pointama proste nevim jak je pouzit a tak.A take kde je ta arena vsechny odpovedy mi piste na mr.kouba@seznam.cz

GameOver | 09.06.08 v 12:15

nejde lognut prdim na to nech im vsetky servery vyhoria :)

jointa | 08.06.08 v 13:28

hovna

stepan salat | 21.05.08 v 15:07

sem se splet na imail

stepan salat | 21.05.08 v 15:06

nevím jak se zaregistrova poradtemi pište mi na mou adresu dík

DeFenestro | 13.05.08 v 11:57

bez peněz do KE nelez

John | 11.05.08 v 09:00

este ste zapomeli rict ze tu sou heckeri .kdyz si nezaplatíte premium tak vas budou otravovat''"""''!!!!!!!!!!!!

CABAL | 06.05.08 v 20:13

SICE DOBRÁ HRA ALE TY SSERVERY HRUZA NO CABAL JE NEJLEPŠÍ HRA...!! LEPŠÍ NEŽ 9DRAGONS

Arthas | 03.05.08 v 19:55

Tuhle hru jsem hrával před rokem a půl.A výte proč jsem skončil?Ti kdož se měli o servry starat nedělali co měli hru hraje natolik obrovské množství hráčů že pokud nemáte zakoupené prémium tak si nemáte šanci zahrát!Najde te tu stovky koxperů který používají číty a vám zůstanou jen oči pro pláč :(.V knightech jsem uhrál 66 level a podmínky pro hraní byli na konec tak špatné že jsem ji přestal ůplně hrát.Ano je to freevere ale skutečná hra vás čeká jen první tři dny poté budete jen nervově brzy ráno čekat jetli se přihlásíte a nebo jestli vás nevyštípou ven při tom když spadne sevr.Mimochodem ten padá asi tak 5x deně!O grafice ani nemluvě.Jediné plus knightu nakonec bylo jen to že je to velmi chytlavá hra kde máte hodně možností a jsou tam dobře zpracované souboje.Toto je můj názor lepší hra je 9dragons jak graficky a hratelně ale i v tom že nikdy nebudete mít problém s tím že by jste neměli premko.

Polda | 02.05.08 v 10:11

nazdar lidi nevite pro ce porad nemuzu zaregistrovat me se tam furt obevuje tato veta:

Uppercase letters and special characters are not allowed in your username.

f!sa | 01.05.08 v 15:22

instalačka má něco okolo 500Mb a nainstalovana hra cca 1,2Gb

Lol | 16.04.08 v 19:02

pls seženet mi kospu plspls

sam | 16.04.08 v 17:12

V KnightFight je dobro vs zlo.Začínate jako neutralni rytiř.A můžete si rozhodnout jestli pujdete ke zlu nebo k dobru.Až budete mit presvedčení 50 nebo -50.Tak jste rytir svetla nebo horda temnoty.Mate jen cvicny mec a platenu vestu.Kdyz budete mit dalsi uroven tak dostanete 3 body a ty muzete rozdelid do brneni nebo do zbrani.Cim vice mate tech bodu tak mate lepsi zbrane,brneni a stity.V trzisti si muzete koupit nejake lepsi zbrane ktere jsou levnejsi.Hostinci si muzete vydelat zlato podle toho jakou mate uroven a dobu poslani.V souboji muzete 60minut chranit chudy a slaby nebo loupit a vrazdit.Hodne stesti s KnightFighatem zde mete odkaz pro přihlášení http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117075126

shookx | 15.04.08 v 18:39

PLS lidi mohl by sem se zeptat kolik zabira nainstalovana hra PLS potřebuju to vědět..

Martin | 27.03.08 v 21:17

Nejde mi udwlat acc.Poradíte někdo pls?

ringo001 | 22.03.08 v 00:09

jak si mam u kapitana vybrat tu specializaci a co mam delat se skill pointy kdyz mam lvl.11? please poradte mi ani nevim kde ten kapitan je tak mi plz. poradt co s tim uz jsem skoro zoufalej porad jenom zabijim a zabijim jsem kouzelnit a rad bych si zlepsil tu magii ale nevim co se skill pointy doufam ze mi nekdo do zitrka poradi dik moc

granatvruce | 16.02.08 v 15:33

http://www.czechplayers.wbs.cz/ zde je taky trosku pravdyo tech bugach opravených prej!!!!!!!

shockware | 13.02.08 v 12:51

neznáte nějákou good RPG která fachčí na na Vistě Home Basic ? ? mám nota a Archlord z ničeho nic přestal fachčit ... L2 se nějáko nechtělo rozchodit a WOW každej říká že nefunguje ... pls poraďte

kojot | 14.01.08 v 14:33

pls neznáte nějakou adresu na private servery?

Cejda | 08.01.08 v 18:15

To je tak kdyz nekdo se sere do toho co neumi kdyz neumis trosku anglicky tak se do toho nesere trosku chapani do toho ne??? ach jo mno a ten priest piste dam z anej klidne 500kč kdyz tak 453151097 icq:) cejdisek

Vítek | 06.01.08 v 21:21

ste tu ??? nechci bejt nejakej blbej ale myslim ze je to na hov.. je to super hra ale je na hov.. ten zasr.... job!!!!! ja see z toho pos... jestli mi nekdo nevysvetli jak se to dela ja 2 a pul hodiny beham po meste schánim Questyale musim delat ten job a ja nevimco to je kur..!!!!! :(

Vítek | 06.01.08 v 21:21

ste tu ??? nechci bejt nejakej blbej ale myslim ze je to na hov.. je to super hra ale je na hov.. ten zasr.... job!!!!! ja see z toho pos... jestli mi nekdo nevysvetli jak se to dela ja 2 a pul hodiny beham po meste schánim Questyale musim delat ten job a ja nevimco to je kur..!!!!! :(

Vítek | 06.01.08 v 21:17

prosím vás nevíte jak s změní (JOB) já totiž mám postavu Warrior Barbarian a mám level 11 a budu mít víc ale když chci dělat Questy (úkoly) tak nemůžu protož mi to napíše change you (JOB)

Durza-k | 05.01.08 v 08:44

NeW - FuN Server....
Name : Spider's_WoW_SERVER...
Web : www.wowspider.xf.cz
acc: http://85.248.37.93/
xp rate 150 / 150 / 100
drop 100 / 800 muj nick je Durza nebo durzak piste :D

Durza-k | 05.01.08 v 08:44

NeW - FuN Server....
Name : Spider's_WoW_SERVER...
Web : www.wowspider.xf.cz
acc: http://85.248.37.93/
xp rate 150 / 150 / 100
drop 100 / 800 muj nick je Durza nebo durzak piste :D

so | 16.12.07 v 16:56

hej na jakym servru hraješ Vitao???

Vitao | 13.12.07 v 20:59

Vy lamy pojdte radsi hrat SILKRAD on line a ne tuhle blbinu...je zo mnohem lepsi a i graficky to vypada lip..kdyztak na to kouknete :) hlavni stranka je www.silkroadonline.net tak zatim

michal | 09.12.07 v 15:46

čau

Cejda | 09.12.07 v 00:36

sory jeste moje icq 453151097

Cejda | 08.12.07 v 21:18

Hele lidi mati mele neco o kreditce:D vite kopul bych bud postavu nakou s vecma!!! nakyma nejlepe prista to uz je jedno jakeho bufera healera diky moc mno a kasu bych dal do 500kč nejvic press kredit by to slo jako ze bych nekomu nabil kredo on by mi dal postavu nebo kopil mi premko diky ?? vsem

Natalka | 06.12.07 v 13:19

ako sa da stuahnut tato hra na usb klučik?

JoudysCZ | 15.11.07 v 20:23

pls potrebuju vedet kde najdu vsech 7 klicu u carus hraju za ne prvne pls odp

Sketch | 04.11.07 v 17:46

jo tak uz sem na to prisel sem nevedel ze se musej vyplnit ty otazky :) sorry za spam

Sketch | 04.11.07 v 17:42

regnu se, pise to ze si musim aktivovat acc pres odkaz ktery byl odeslan na muj email, nolgonu na email otevru odkaz obevi se mi stranka ko a furt to pise ze ho mam nevyrizeny, zkusim ten resend, otevru odkaz ktery mi poslali a furt to samy.. co stim kurna

CZborkineCZ | 25.10.07 v 11:32

heh lidi tohle je super hra ale stahujte pres oficialni stranku http://www.knightonlineworld.com

Tomi | 09.10.07 v 22:01

Když spustim klienta, dám agree tak se mi objeví tabulka a v ní tohle: The game has been shut as of 1st July 2007....atd Co to sakra je?

Elerik | 06.10.07 v 14:20

pls lidi nevíte co mam dělat kdys mi to při spuštění hry napise FTP OPEN FILE ERROR (šestkrát a pak se to vypne) ?????????????? pls pls pls

Cejda | 26.09.07 v 18:24

KO je good ale x trap me sere proc to fut dela mam mage 60 lvl nebo 61 a hraju to 1 rok to se da a ted mam rogueho 58 libi se mi to KO je super

Petoch | 15.09.07 v 13:22

Čuz lidi nevíte o neaky FREE MMORPG ve STylu Knight online atd... ale opravdu free:-D

honza | 11.09.07 v 20:10

nejde mi ten x-trap co stim pls na piste na icq:323926976

Ford | 06.09.07 v 21:32

Hrával sjem Knight Online ještě v dobách, kdy to za něco stálo (2003). Dnes už je to jen k pláči. Turci a cheateři (prakticky to znamená to samé) zničili US Knight Online. (Nevím jak je to s Malajskou a Japonksou verzí).

Petr | 25.08.07 v 08:28

ta hra je supr,ale stve mě ze se vzdycky nejde zalogova , nevite nekdo nakou fintu:-)

yeah | 22.08.07 v 18:00

jo mail mam yeah11@seznam.cz

yeah | 22.08.07 v 17:58

caues lidi pls helfnete mi vzdy kdyz to spustim(account mam) pise mi to naky 'server is undergoing maientance' tak mi nekdo napiste na muj e-mail dik

neřeknu | 16.07.07 v 14:49

já bych to napsal asi takhle KO IS BEST GAME ale škoda že zrušili MYKO :( ale i tak USKO je good ale hlavne nechodte na private ty sou na shit ani master specializaci většinou nemaj :(

Mirator-neprihlaseny | 10.07.07 v 23:02

jak se mám vyznat na začátku hry?všude jsou tam týpci,ale envím jak dál :(

alex | 10.07.07 v 19:52

BleckMen18@sezanm.cz takhle je to sparavne

alex | 09.07.07 v 18:21

muj email je BleckMen@seznam.cz pls help me

alex | 09.07.07 v 18:18

zdary mam prozbycku jako k.o hraju dlouho ale ted me nak blbne ex trap nebo jak to je a nevim co stim mam delat pls ja uz chci dokoncit lwl 74 pls

Delete | 06.07.07 v 15:45

Ty vole na anglictinu bych se vysral stejne je tam kazdy druhy turek a anglicky neumi ani hello matlaji tam porad tu svoji hatmatilku a nevim jestli hratelnost a graficke prvky teto hry si zaslouzi aby byla placena

diego | 14.06.07 v 19:20

poratte mi pls jak aby mi fungoval x-trap nejde my ho spustit poradte mi pls muj skype je diego_cz12 nebo icq 251520864 dik

monty2 | 13.05.07 v 15:02

vsem, kteri chteji hrat bez koxpu a cheatu tuto hru, mam lvl 75/80 a jsem leader mezinarodniho clanu, ktery je v prvni 100 nejlepsich klanu na serveru Ares.
K pruvodnimu dopisu, hodne se zmenilo, ale podstata plati. Jedna se zde zejmena o PvP ale nejenom v predem danem case, ale kdykoliv se Vam zachce v PvP zone.
Hra je free ;), ale nezarucuji, ze se lognete na server. Vsechny vyssi lvly si hru plati, protoze k temer 100% sanci se lognout (pokud servery jedou) je navic bonus expy a moznost nakupu svitku v PowerUpStore.
Pokud by nekdo vazne uvazoval venovat teto hre vic casu, mluvit s lidmi z celeho sveta anglicky a hlavne si tu hru uzit i diky akcim klanu, postnete neco (!! v anglictine!!) na http://ffmemory.informe.com
Budu se na Vas tesit ^^

BTW, vsechny cheatery a koxpery postuju na ofi stranky, aby jejich acc nebo IP byly zabannovane ;)

BB monty2

aarst | 12.05.07 v 20:13

higuys!What yourblog powered by?

aarst | 12.05.07 v 00:12

higuys!What yourblog powered by?

aarst | 11.05.07 v 23:14

higuys!What yourblog powered by?

nickx | 10.05.07 v 13:18

hele kdyby nekdo vedel kde stahnout koxp cracknutej nebo nakej bez limitu pls piste mi na mail

prd | 05.05.07 v 14:15

posledni dobou Xtrap hazy chybu takze musite stahnout funkcni Xtrap http://files.filefront.com//;7272094;/ a nakopirujte to do slozky KO melo by to fungovat kdyz ne skuste este restart PC nebo do prikazoveho radku napsat ipconfig/flushdns

sped | 04.05.07 v 21:57

hej lidi nema nekdo ID na to japonske KO pls
icq:262 007 936

Grecza | 04.05.07 v 18:07

omg vyserte se na to, holky venku cekaji :P

lamasfamas | 15.04.07 v 13:08

kdys si to spustim pise mi to : checking version and preparing to launch game co ma delat mam stahnut naky patch bo ja nevim

Unknown_face | 04.04.07 v 21:29

No,soukromé názory nikomu neberu,ale že by mě knight chytnul a nepustil,to zrovna ne.Než tam bylo premium,tak to mohla být dobrá hra,ale jakmile teď člověk nemá premium,tak si orkotěžko zahraje.

MiSTRTaZZ | 30.03.07 v 18:47

KNIGHTY PARIM UŽ NEJAKEJ ČAS A MUSIM ŘÍCT ŽE JE TO FAKT DOBRA HRA KTERÁ CHYTNE A NEPUSTÍ!!! VŘELE DOPORUČUJI

prd | 28.03.07 v 16:24

oficialni servry zdarma oficialne jsou free ale nejni to tak, pravdou je ze ficialni servery sou free do ty doby kdy neni servr plnej kdyz uz je plnej tak vas to bez premia nepusti. jsou free soukrome servery ale ty sou zabugovany este vic nez oficialy takze je otazka co je lepsi

lama | 28.03.07 v 16:21

vydim ze mate dost problemu s registraci .... hlavni problem je ze ty stranky casto nefungujou a kdyz uz fungujou tak casto nefunguje registrace napr. to nezasle klic , tet je bug ze v ID musej byt pismena a snad nemuze byt napr x,y mam pocit a pod. stim se neda nic delat proste musite pockat nejakou dobu az to pujde, KO vubec neni free hra pokud si chcete zahrat tak si musite koupit premium ktere stoji nekolik stovek korun ale da se kdyz vas ta hra bavi. KO hraju uz 2 roky takze uz otom ledacos vim, napr kdyz vam to pri spousteni hry hodi tabulku s Xtrapem a hru to´zase vypne staci otevrit prikazovej radek a napsat ipconfig/flushdns a hru spustite v pohode gl ve hre .) KO ftw ICQ:268916118

dragonred | 24.03.07 v 13:37

jak mám použivat kouzelné věci,
abych mohl vylepšovat zbraně
a zbroj???
prosim napište mi na e-mail
dragonred.d@centrum.cz

ys1d3mif | 20.03.07 v 01:07

Hello, nice site nah =)

Unknown_face | 10.03.07 v 12:03

Tady si rozeběhlo otázek,ale stekjnak,že by se všichni měli kvůli týdle hře postvit na hlavu,to bych neřekl.Mě to ty tři dny nechtělo připojit,a pak už mi to jen psalo : "only premium users",že se s tím premiem matlaj,stačilo by z toho udělat placenou hru,premium dát do prdele,a byl by klid.Zkuste radějc nějakou inačí hru jestli vám todle nejde spustit.

mafioSSi | 08.03.07 v 23:59

pro ty co tu zvastaj o tom ze to neni zadara : Musite si najit spravnej server.. nekery sou free nekery ne

ddd | 27.02.07 v 09:16

uy dobry registroval jsem se uz se tesim na hru

ddd | 26.02.07 v 21:59

lidi kdyz budete vedet spis mi napiste na icq - 464-686-280
nebo mail dejf.dave@seznam.cz
moc diky

ddd | 26.02.07 v 13:00

lidi pls help
registrace mi nefacha
zalozil sem dneska asi 20 mailovek a ani na jednu mi to neprislo
uz ne to neba
pls poradte

ddd | 22.02.07 v 18:42

je to zadara ale nepripojite se vzdy nejcasteji rano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:) | 19.02.07 v 22:12

lol lidi do tohodle se nepoustejte :D todle neni zadny free to play :D ja to hraju uz pres rok a celkem se tomudle clanku rezu :D nehrajte to nema to smysl musite platit a je to svina navykova :D

W | 14.02.07 v 16:23

KURNA TO JE STUPIDNA HRA MA NECE NALGNUT PISE ZE NEMAM PREMIUM TO VOBEC NENI ZADARA!!!!!!!

Aiki | 13.02.07 v 20:30

poradte mi nekdo server...pls...na ktery by se dalo dostat...;))

W | 10.02.07 v 18:43

keby ste o nejakom vedeli napiste mi na ICQ:268-648-242

W | 10.02.07 v 18:14

ma to aj cesky server?

jirka | 09.02.07 v 11:45

Vzal by mě někdo na nějakým serveru do klanu?Měl jsem 53lvl... a 45lvl jsem za 3dny...

Runďošmarndo | 06.02.07 v 20:41

Když bojujete třeba v Ardreamu nebo ronark landu a někdo na vás utočí jak ho zaměříte.Protože než se na někoho strefim kursorem ležim už na zemi.

kuba | 06.02.07 v 12:16

Jak se vylepsuji zbrane aby byli traba ohnive nebo take ruzove poslete mi odpoved pls

pavel | 06.02.07 v 08:21

11111111111

Patrik | 06.02.07 v 08:21

10

NeokopkaCZ | 06.02.07 v 04:42

Řekněte mi někdo kde najdu koxp(cheater).Viděl jsem je jenom na tureckých stránkách jsou a tam se v tom nedá vyznat.

galantuomo | 04.02.07 v 10:37

nainstaloval jsem hru a patche a teď když to pustím objeví se FtpOpenFile Error

Hudyny | 29.01.07 v 19:55

kdyz před spuštěním hry zadam heslo i jmeno(nebo co to vlastně je)tak mi to napíše "server is undergoing maintenance please try again later"co s tím???poradte nekdo pls

Clark | 16.01.07 v 18:44

taky se nekomu stalu ze nainstaloval knight online a stahujou se patche jenze kdyz se stahnout tak to napise ze se nemuzou otevrit a vypneseto. Nevi te nekdo co stim??

Unknown_face | 14.01.07 v 08:46

Néééé,neznám,to v sekci MMORPG je asi něco jinýho,lol.Klid,znám Silkroad

filip | 13.01.07 v 21:28

čau znáte někdo silkroad online

Unknown_face | 13.01.07 v 13:28

A al si na začátek velké pímeno,a na konec čísla?

Kalgalath | 12.01.07 v 01:02

nevim jak vam ale mne nějak blbne mam zadat ID 8-12 znaku což jsem udělal ale stále mi hlásí že mám málo znaků

Unknown-face | 24.12.06 v 15:27

Taky je velmi dobrý to,že v Kalu nejsou zrůdy nashromažděný v obr skupinách,kde možnost boje s jednotlivci je prakticky nemožná.Rozhodně mám radši jdnotlivce,kteří jsou ve velkých mezerách(a jsou silnější),než hromady,přes které se člověk neprobije ani za boha(a kteří maj málo hp).Navíc v Kalu lze aspoň chytat ryby,nebo sestrojit kanón,ale v Knightu ne.

Unknown-face | 23.12.06 v 12:58

no,ono i na Kalu jsou hackeři,a ty svině dokonce vypisujou hacky na týhle stránce,na fóru u recenze.Ty hackery by to chtělo popravit

premek | 06.12.06 v 16:02

prosim zaslete mi navod na vsechyny questy pokud mozno na wariory moc va s prosim predem diky nabo mi poradte s questem dark lunr spy kde mam sehnat ten papir co po me chce ta zenska

ManiakCze | 05.12.06 v 08:32

myslim jako v tom knight online ze tam jsou hackeri a scameri

ManiakCze | 05.12.06 v 08:31

lidi pojdte si radsi zahrat kalonline jsem slysel ze je tam hodne scameru a hackeru tak bacha na to vybrakujou vam item ani nebudete vedet jak kamosoj se to stalo a mel lv 61

Earl | 01.12.06 v 12:57

Taky to vyžaduje premium a dost mně to štve? Mám archera na 21lvl a nemůžu si ho vylevlovat více protože se na ares nedostanu.

Godmy | 28.11.06 v 02:20

KO jsem hral asi vice jak pred pulrokem , nadchlo me to pomalu vic , nez me potom nadchlo L2 na free serveru ... a v tom byl ten problem , po 3 dnech volneho pristupu zacalo KO vyzadovat Premium a lognuti se mi podarilo jen stastnou chybou na strane serveru nebo v pozdnich hodinach .. ale vzhledem k tomu , ze jsem nyni nenasel na of. strankach uz o tom zminku pri play2play , tak predpokladam , ze se situace snad nejak zmenila , nemohl by mi o tom nekdo podat obsirnejsi informaci ? (kdo hraje na officu)

SHADOWman | 24.11.06 v 21:00

taky sem se uz dockal klanu jsem ted s tebou :-))))

SHADOWman | 24.11.06 v 20:59

potrebuju ten svitek na fireblast pry stoji 800mega

Earl | 23.11.06 v 14:36

má ta hra vůbec nějaký cíl? mně to připadá že se musíme dostat jen na co největší lvl

Grecza | 19.11.06 v 22:28

ta hra stoji za prd, pred nejakou dobou jsem rozdal svoje veci (saly +8, complety +6), jeste sem se obcas lognul a pokecal s klanem, ale uz sem to vymazal... nudaaaaaaaaaa ZZZzzZZZzzzzZZz
skola ftw :P

bobromyl | 09.11.06 v 08:37

chtěl bych jit do nějakeho clanu pls na servru cipher pls priest 53 lwl buf + 960 ac +200

loula | 06.11.06 v 19:39

prsim vas nemohli byste mi napsat kde seženu ten program na to abych mohl být kopsper?????

shit | 05.11.06 v 13:36

mno urcite je to dobra hra ale nejde mi to zpustit =( grrrr

Kody | 22.10.06 v 18:17

No homepage samozřejmě vim,ale stránky jim nefungujou.Až pujdou stránky JPKO tak vzal by mě někdo do clanu asi na Patosu?Jinak na USKU jsem skončil s roguem 53lvl.

minonka123 | 21.10.06 v 23:42

jnnbb bbv

Kody | 13.10.06 v 18:49

Chci zkusit JPKO,protože jsem slyšel od kámoše že tam je míň uživatelů a neni tam premium.Nevíte někdo jak najít homepage na JPKO abych se mohl zaregistrovat?

Marex | 11.10.06 v 13:07

Hmm co k tomu povedat.. proste si turecke deticky kratia cas tym ze robia druhym zle takze to tpovanie ku golemom je v KO bezne... pradit sa da snad len tolko ze but nepouzivat seeking party, alebo ak ho pouzivate tak predtym pouzit transformation scroll takze na vas golemi po teleportnuti nezautocia. Ten trade sa da lahko vyriesit pomocou block trade reqest ktory najdes v options.

Kody | 10.10.06 v 01:54

Stalo se vám někdy že mág si vás dal do party a za chvíly vás teleportoval ke golemům a ty vás zabili?A kámošovi se stalo že furt dával někdo trade když bojoval a pak ho zabili.To je největší nevýhoda týhle hry poraďte.

Kody | 04.10.06 v 18:48

Takový peněžní rozdíly jsem nečekal na Aresu rebirth chitin 75m a clever(+7)20m a na Patosu rebirth chitin 35 a clever(+7)7m..........

Kody | 03.10.06 v 13:43

Guardians of 7keys-můžete mi poradit co a jak?A pokud je někdo na Aresu a chtěl by pomoct nebo má stejný problém,tak ať se ozve potřebuju pomoct-LAMIA HUNT musim jich zabít 250!!!

Draco(edana)-lvl 61 warior(orc) | 02.10.06 v 14:34

www.knightonline.sk at se každý neptá na kraviny tam je o KO asi všechno nejlepší forum pro tuto hru ...hodně užitečný věcí chce to jen hledat ;-)

Draco(Edana) | 02.10.06 v 14:32

mno já hraju KO přes 2 roky takže kdo něco chce vedět ptejte se jo a puntiku jmenuje se to "Transormation sroll" a kupuje se u NPC "Sundries" 400-440k

puntik | 29.09.06 v 15:29

jeste sem sem se chtel zeptat jak se nekteri zmeni v nejakou tu priseru nevite jak na to?

puntik | 29.09.06 v 07:57

dik hodne si mi pomohl..:-)

Kody | 28.09.06 v 20:20

A nevíš co to je když někdo píše s.a nebo sa?

Kody | 28.09.06 v 20:18

Jo a čim můžeš vylepšovat víš +? Vim že když máš +1 až +4 tak můžeš vylepšit tim scrollem +5 a když chceš nad +5 tak čím?

Marex | 28.09.06 v 15:34

Puntik skill strenght of wolff zapnes tak ze si ho najprv umiestnis na listu a naslene v sundries kupis nejake blood of wolf. Potom ked budes chciet skill pouzit tak nanho kliknes na liste a hotovo...
Kody logicky +5 chitin rouge armor je lepsi ako +1 rouge chitin armor... pri armoroch je dolezita polzka defence ktora urcuje ako dobre ta armor chrani. Kedze si rouge tak by si na armor mohol dodat este bonut ku dexterity.

Kody | 27.09.06 v 20:59

Taky se mi to občas stává nebo někdy server disconnected.Musíš pár hodin počkat a pak to vždy jde.

Kody | 27.09.06 v 20:57

Stejně jak u kouzel a dovedností.

Killy | 27.09.06 v 17:07

PLs je tu nekdo jestli jo tak napiste dik

Killy | 27.09.06 v 17:03

Ahoj lidi nevite jak mam zapnout knight online kdyz mi to pise the srver is undergoing maintenance please try again later Moc prosim napiste dik JESTLI TU NEKDO JE NAPISTE JENOM ABYCH VEDEL DIK MOC

puntik | 27.09.06 v 13:42

dobry lidi ja sem se chtel jenom zeptat jak zapnout to kouzlo strenght of wolf. Sem 36 lvl rogue a porad nevim jak to zapnout poradte at nevipadam jak nejaky trouba....

Kody | 27.09.06 v 02:04

Mam rogue(hunter) zbraň attack80 a poison damage70 a druhou attack76 a poison damage80 a chtěl bych sehnat zbraň třeba s attack 89 ale ty jsou hodně drahý,tak si koupim attack 80 a chtěl bych tam hodit co největší poison damage(víc než 70) a později je dobře prodat a koupit si s tim 89attack a znova tam hodit hodně poison damage.Na Aresu jsou uplně jiný hodnoty než na jiných serverech všechno tam stojí o násobky víc a o to se to lépe prodává.Třeba zbraň 89 attack a 80 poison damage těžko seženu levněji než za 250milionů a já mam 50m a když prodam všechny moje nepotřebný věci tak budu mít tak 100m.Co je lepší +1 rogue chitin armor nebo +5 rogue chitin armor?

Marex | 26.09.06 v 21:32

pozri na tom aky velky extra dmg zbran ma prilis nezalezi. Na kazdej zbrani je najdolezitejsie cislo attack power. To urcuje ake velke poskodenie zbranou sposobis. Attack power zavisi na type zbrane a na jej stupni upgradu ale mozes mat nejaku onicom zbran na +9 ale jej attack power ani zdaleka nedosiahne hodnotu inej zbrane ktora je napriklad len na +1. Napis pls aky mas char, myslim povolanie lebo su rozdielne zbrane pre priestov, warriorov, rougou a magou.
To aky typ extra dmgu zbran ma zalezi na jej type takze napr. kopie a luky maju poison, mece maju flame, sekery lighting.. atd menit sa da len na paliciach pre kuzelnikov (podla toho aku magiu kuzelnik pouziva... flame, glacier, alebo lightning)

Kody | 23.09.06 v 20:21

Jinak co je lepší +1 nebo třeba +2?A když vylepšuju zbraň,můžu ji vylepšit když už má třeba 70 poison damage,aby se to načetlo?A kolik damage je maximum já sem viděl zbraň +9 takže 90 poison je maximum nebo de i víc a jak je možný že má někdo lighting damage to si můžu vybrat?Nevíš kde sehnat český návod jak se vylepšujou předměty.Myslim že to je hodně důležitý a bez vylepšování se dá těžko hrát.

Marex | 23.09.06 v 17:31

Kecon armor neviem na co sluzi lebo quest na ktory by ho bolo treba som zatial v hre nenasiel.Zbran svieti vtedy, ak je upgradnuta na +8 alebo viac, alebo ak mas +7 high class item a upgradnes ho reversed scrollom tak zacne svietit(stane sa z nej +1 reversed)
PS: vyska extra dmg na zbrani (poison, atd) zavisi od toho kolko + je dana zbran. Zbran +6 ma 60 poison, +7 70 poison... atd

Unknown-face | 23.09.06 v 12:53

Hraju na Xigenonu a kekoon armor je quest item,takže s ním nic neuděláš,ale možná ho budeš později potřebovat na ňáký ůkol(štve mě též,že ho nelze prodat)

Kody | 22.09.06 v 22:03

No Marex moc to nechápu co a jak spravovat.Já chci mít svítící zbraň s dost poison damage a nevíš k čemu je kekoon armor a national points?

Kody | 22.09.06 v 21:57

Jo náhodou vim,taky mam s tim problémy.Když to máš zaplacený,tak se tam dostaneš pořád a když to máš jak já tak podle serveru.Já mam Ares a dostanu se do hry většinou na Ares2 a 3 kolem 22:00-12:00 a na Ares 1 až kolem půlnoci a přes odpoledne to nejde.Takže si někdy nechávam zaplího kompa.Jestli máš jiný server tak máš naději že se chytneš o pár hodin dřív než před 22:00 většinou v 2 a 3 městech.

Unknown-face | 22.09.06 v 17:25

Poslyšte,nevíte proč mě to nechce pustit po vypršení toho premium?

Marex | 21.09.06 v 23:28

no rozdiel medzi blessed a nrmal scrollom je v pravdepodbnosti ci uspejes pri upgraden alebo vec ktoru upgradujes stratis.
elemental scroly pridavaju extra utok na zbrane a s blessed mas proste vaciu pravdepodobnost ze s ti to podari...
ak chces vylepsovat zbrane myslim napr. z +1 spravit +2 tak musis pouzit Blessed upgrade scroll hovori sa mu aj BUS. pricom na +3 mas este 100% uspesnost a dalej sa uz len znizuje...
BUS pouzivat len na high class itemy!!!

Kody | 15.09.06 v 13:09

Potřebuju poradit jak se dobře vylepšujou věci.Blessed elemental scroll za 4 000 000 nebo elemental scroll za 264 000.Obojí scrolly jsou na high a zbraň mam taky.Jaký z těchto scrollů mi pujde na vylepšení zbraně?

MacGyver | 14.09.06 v 19:24

Na stránkách KO se musíte po registraci lognout, jinak vám nic nepřijde (není potvrzeno)

Maďar.cz | 14.09.06 v 18:04

zajimalo proc se kazdy pta a nikdo neodpovida..ale taky jestli se da prihlasit jestli budu porad do toho tukat nebo to mam porad zapinat a vypinat

Epython | 13.09.06 v 19:08

uz druhy den mi stale vikakuje nieco s premium users a nepusti ma to co stim?

tipos12 | 12.09.06 v 20:36

nejdese mi zaregistrovat zregistruji se a má mi to příd do půl hodiny na email a nic a skoušel sem to tak tisíckrat

Maďar.cz | 12.09.06 v 20:29

hele ja bych se chtel zeptat kamos se chce zaregistrovat ale nejak mu to nechce prijit na email. uz to skousel tak 5krat vzdy si zalozil novy email atd.. ale porad mu to nejde..poradte prosim

Kody | 11.09.06 v 03:30

Kekoon armor a některé předměty které nejdou prodat mi zabírají místo v inventoráři.Co s tim a na co to je?

Kody | 11.09.06 v 03:27

Potřebuju poradit jak se dobře vylepšujou věci.Blessed elemental scroll za 4 000 000 nebo elemental scroll za 264 000.Obojí scrolly jsou na high a zbraň mam taky.Jaký z těchto scrollů mi pujde na vylepšení zbraně?

Maďar.cz | 09.09.06 v 21:15

zdrawim ptam se uz tak po padesate jestli ma nekdo klan na cypheru a jestli by me nevzal a od jakeho lvlu bere. zatim nazdar

FireDemon | 09.09.06 v 16:44

Je někdo na Aresu?Potřeboval bych vyměnit nebo levněji prodat dýku.Mam 42level ale zbraně mam hrozný.Někdo mi psal že má 46level a 90 milionů...To neni možný já mam asi 3miliony.

Morfik1 | 08.09.06 v 21:43

kazdej se porad pta proc to nejde.... katie jsem poradil a uz to jde v cem je problem? :o)

katie | 08.09.06 v 15:45

Díky obětavé pomoci jednoho z vás se mi konečně podařilo se zaregistrovat. Je nutné zvolit nick se spousou čísel např. já mám katie111 a heslo musí obsahovat čísla i písmenka. Pak už by to snad mělo jít každému.

Martin | 08.09.06 v 14:03

Ja nevim jakse mam přihlasit na tý stránce prosim pozte
Moje ICQ 210-916-675

Maďar.cz | 08.09.06 v 13:04

jen se chcu zeptat jestli nejde to prihlaseni na poprve aby se mi tam porad neukazovalo to non premium....nevite jak na to?

Digitalin | 04.09.06 v 18:08

nejde se zaregistrovat

Digitalin | 04.09.06 v 17:58

neni to placeny

SHADOWman | 02.09.06 v 18:52

nevi nekdo kde se da sehnat svitek na FireBlast?? a kolki stoji???

SHADOWman | 02.09.06 v 17:30

vzdyt neni server LOGOS

Punish3rCZ | 02.09.06 v 16:49

kdo by chtel do klanu na serveru LOGOS tak at se podiva na stranky www.czechangels.blog.cz

jakub | 02.09.06 v 15:38

poradí mě někdo kde koupit šípy???? ozvěte se na ICQ 282-315-108 nebo skype na kukuku2973 dík nechte mi tam vzkaz a díííík

SHADOWman | 02.09.06 v 08:06

mam i na Cypheru postavu rogua 1 lwl jestli tak pomohl by mi ji vylevelovat?

SHADOWman | 01.09.06 v 18:08

heldam klan na Edane mam Maga 37lwl

MacGyver | 01.09.06 v 15:25

Když jsi v nějakym klanu, máš za to různý výhody (třeba kápi)

FireDemon | 01.09.06 v 14:12

Jo a k čemu jsou vlastně dobrý national points?

FireDemon | 01.09.06 v 14:11

Dostal jsem se teleportem někam do neznáma.Všichni tam bojovali proti EL MORAD,tak jsem se přidal...Na jednu ránu mě někdo zabil a to už mam level 42(huntera) a zmizel mi milión a 50 national points...Je tohle možný?Do tohodle teleportu se vrátim minimálně až budu mít level 60.Jinak to neni možný.

Maďar.cz | 01.09.06 v 13:20

zdrawim hledam klan..kdo by prijmul rogue 35 lvl na cypheru? zatim zdar

MacGyver | 01.09.06 v 09:18

Získáváš je při PvP akcích (Lunar War atd.)

FireDemon | 01.09.06 v 07:56

A jak se získávají national points?

FireDemon | 31.08.06 v 22:32

Hledal jsem to na netu a takové běžné věci tam nejsou,tak se ptám.
Jak vylepšovat předměty a také jak prodávat ve stánku.

Maďar.cz | 31.08.06 v 19:59

zdrawim mam problen nejde mi to spustit..pise to non premium....ale at do toho hodinu cvakam porad dokola tak nic. nevim jestli nemam neco stahnout nebo delam neco spatne nevim..ale skousim to uz tyden porad dokola rano vecer NEJDETO. prosim porade

SHADOWman | 31.08.06 v 17:08

nema nekdo klan nebo nehraje nekdo na Edaně?

SHADOWman | 31.08.06 v 10:45

uz to konecne facha jak hodiny

mmmmm | 31.08.06 v 09:10

a stranka s tim downloadem nejde

Kody | 31.08.06 v 03:37

Myslim ze mi to ukazovalo to stejný co tobě,pak jsem to přeinstaloval a teď mi to ukazuje-Cannot connect to FTP server.Please refer to the homepage for announcements.

SHADOWman | 30.08.06 v 14:16

Service Unavailable
The requested service is temporarily unavailable. It is either overloaded or under maintenance. Please try later.
ted mi to pise toto

SHADOWman | 30.08.06 v 13:49

sorry alem e totaky nejde nevim co to je

SHADOWman | 30.08.06 v 10:29

kde muzu stahnout tu japonskou verzi??dik

help | 29.08.06 v 14:24

nevite nekdo jak vylepsit vec treba na+7 me to na max +5 pak se to znici

FireDemon | 29.08.06 v 11:31

.

FireDemon | 29.08.06 v 01:54

Jak vylepšovat předměty a také jak prodávat ve stánku.

FireDemon | 28.08.06 v 13:20

Nevíte někdo kde je Cabrithc dungeon-Quest?Poraďte sím.-Co jsou nad 40 levelem by měli vědět.

marek | 28.08.06 v 09:07

ahoj lidi chci si zmenit heslo ale pise mi to toto:
Your information does not match. Please try again!nevite co to je?

MacGyver | 28.08.06 v 08:57

To:Unknown face
Tady můžeš jenom čekat až to zmizí 8-(

Unknown face | 28.08.06 v 07:48

Může mi někdo poradit,co mám dělat když mi to napíše:"Server is undergoing maintenance.Try again later"?

FireDemon | 27.08.06 v 23:24

Nevíte někdo kde je Cabrithc dungeon-Quest?Poraďte sím.

Unknown face | 27.08.06 v 22:08

To:Morfik1
rád bych si zahrál Knight online vůbec(viz předchozí můj příspěvek)a propó,strašně malé ceny předmětů nebo poplatků ze premium?

Morfik1 | 27.08.06 v 19:47

vykašlete se na usko(usa verze ko) pojdte na japko (japonska verze ko) lognete se kdykoliv chcete strašně malé ceny hraje tam hodne cechu/slovaku mame cz/sk klan i subklan vsechny jsou zkoro full

Unknown face | 27.08.06 v 17:49

Prosím,poraďte mi.Vždycky normálně zapnu,a jakmile se chci nalogovat,tak mi to napíše:"server is undergoing maintenance.Try again later."
Může mi někdo říct,kdy to přestane?Děkuji.

SHADOWman | 27.08.06 v 17:34

nejde mi naistalovat posledni patch pise mi to error co to je ???dik

FireDemon | 27.08.06 v 08:02

Nevíte někdo kde je Cabrithc dungeon-Quest?Poraďte sím.

Kody | 23.08.06 v 19:28

Jsem na Aresu a někdo mě přidal do klanu DEATHANGEL a ten klan k čemu je dobrej a jaké jsou výhody...Jinak to je docela naprd,protože včera jsem zjistil že na Ares a pár dalších serverů se dostanu fakt se štěstím:(

lican2 | 23.08.06 v 18:04

nepomohol by mi niekto z vas z novou registraciou alebo by ma niekto nezaregistroval?????mne to nejak nefunguje,ak ano tak sa ozvite na lican2@azet.sk
pleas help me

Yety | 23.08.06 v 15:54

prosim vas ludia moze ma niekto zaregistrovat? strasne potrebujem novu registraciu. Ak ma niektory dobrak zaregistruje poslite mi to na mail (yety_svk@orangemali.sk} dik dobrodincom

(: honzicek :) | 23.08.06 v 13:49

takz se mi podarilo registrovat a ted sem se prihlasil ve hre ale zadny server to nenajde takze co s tim?co jsem udelal blbe?

(: honzicek :) | 23.08.06 v 10:04

nevim kde se mam regostrovat a nevim o zadnem serveru tak prosim o radu but my to napiste sem nebo spis na ICQ 262-803-083 dekuju

udolf | 23.08.06 v 09:20

FireDemon: me kazdou chvliku neco vypadne. Davam to vetsionou lidem z klanu. Kdyz budez hrat na Edana3, tak mi napis PM na nick udolf. Zrovna jsem prodal vcera Mirage Dagger (+3)za 100M. TO bylo jeste levne, ale tobe jako cehovy bych ho prenechal za půl melounu.

FireDemon | 23.08.06 v 05:48

Potřebuju poradit kde sehnat dobrý dýky a luk do půl mega kus.Jinak jsou tam pak za milióny a to nemam.Tyhle stejný zbraně mam už hodně dlouho a po teleportaci do druhýho městečka,je to hodně těžký dýky mi ubíraj každá kolem 40.

MacGyver | 22.08.06 v 22:49

Koupíš je u chlápka co m ujména napsáno "SUNDRIES"

FireDemon | 22.08.06 v 22:29

Udolf:dík zaradu myslel jsem si to,ale teď kde šípy sehnat?

Kody | 22.08.06 v 21:34

Premium service-vypršely mi 3 dny a některý servery jdou a některý ne,poraďte mi někdo co s tim dělat.

bond007czech | 22.08.06 v 20:24

hele nehraje nekdo na EDANE??a nejlepe za intel. priesta??shanim lupus hammer aspon +6:) slusne zaplatim!! a taky defernder of the lord ok??diky piste sem do fora!!!

bond007czech | 22.08.06 v 20:22

hele nechce nekdo account??mam asi 3 volne tak piste sem na forum ok??

Yety | 22.08.06 v 18:49

nazdar potreboval by som nou registraciu mohol by ma niekto zaregistrovat? ak hej tak mi novu registraciu poslite na mail pls dik dobrodincom

Bond07czech | 22.08.06 v 18:19

ja jen nechci aby se mi na nej prasilo:))) a kde mas tu 62ku??

Grecza | 22.08.06 v 15:04

neni to malo? ja bych svojeho 62 arch nedal ani za 500 :)
(complety +6 a salamander +8)

Bond007czech | 22.08.06 v 13:40

Mam arch mage lwl 61 na aresu..je v plne vybave coz znamena +8 wood staff +8 obleceni + goblin hadry a 7 a 8 prsteny atd...napiste mi na e-kail mamafuc@seznam.cz jestli bude mit nekdo zajem...na cene se eventuelne domluvie...pote mam jeste postavy na xigenon,edana,manes,cypher a olimpie.....vse nad lwl 40-50 ....vsechny charaktery v plne vybave....cena za maga asi 300Kc a za ostatni postavy podle lvlu a vybavy tak napiste na e-mail viz vyse!!dekuji Bond007czech Edana Priest :::bond007cz::: lwl 64 inteligent...

udolf | 22.08.06 v 10:21

Jestli budeš mit nejake otazky napis mi na ICQ 240-978-484. Hraju to delší dobu a muj momentalní charakter bojovnik na levelu 46. Server Edana. Mimochodem tim novým patchem to dost podelali

udolf | 22.08.06 v 10:16

Kody: Jestli chceš hrát za ElMorad musíš na jiný server. Jak už jsi jednou vybereš rasu nejde to změnit.

udolf | 22.08.06 v 10:15

Kup jsi šípy:)

FireDemon | 22.08.06 v 06:06

Mam zloděje a nejde mi střílet lukem.Poraďte sím.

Kody | 22.08.06 v 01:39

Se nediv že to nasere když ti to ve hře občas ukáže disconnected a ukončí nebo před spuštěním hry Connection failed.Mimochodem ptam se tě potřetí-Chtěl bych hrát znova za Ares s jinou postavou a nejde mi vybírat lidi...automaticky to vybere orky.Nevíš jak teď vybrat lidský národ?Jestli to nevíš tak se zkusim poptat jinde.

Morfik1 | 21.08.06 v 23:07

Login Server Connection failed.......restart serveru za 20-30minut zase muzes hrat a nestěžuj si na hru když si ani nezačal hrát myslíš že jsi udelal level 10 že jsi frajer? od levelu 60 hra teprve začíná tak radši nic neříkej a běž se radši opít když nic jinýho neumíš :P

Kody | 21.08.06 v 19:49

Při spouštění hry to ukazuje:Login Server Connection failed! Please retry connecting!-Jestli náhodou někdo ví jak vyřešit tenhle problém tak to jsem napište,jinak jsem skončil...Je to zajímavá hra,ale nedodělaná,je tam plno herních chyb.Jinak zdař nazař-jdu na pivo.

Kody | 21.08.06 v 18:32

Tak už nic,za několik desítek minut hraní se mě ukáže disconnected a konec!

Kody | 21.08.06 v 17:12

Ty stánky ve městech mě serou jsou jich tam stovky,tak se to trochu škube a hlavně kolem města nikdo moc nebojuje-Olympie je nanic.Chtěl bych hrát znova za Ares s jinou postavou a nejde mi vybírat lidi...automaticky to vybere orky.Nevíš jak teď vybrat lidský národ?

MacGyver | 21.08.06 v 14:55

Heuréka, objevil jsem.

Morfik1: Máš pravdu, nárameník (náloketník) to neni.

Morfik1 | 21.08.06 v 13:34

LOL můzeš to napsat anglicky prosim? hrajes vubec ko? zádnej naárameník(náloketník) v ko neni tak napiš spravnej název ;o)

MacGyver | 21.08.06 v 11:55

Neví někdo kde sehnat ten zatracenej nárameník(náloketník)??

Morfik1 | 20.08.06 v 21:59

muhehe to je tvoje prvni mmorpg co? 1. ukončit to jde alt+f4 najede do quit menu 2. orky ti to samo nevybere
3.vubec nevim jake problemy mas s tim id atd....a nejak ti nepomuzu protoze nevim co vlastle chces

kody | 20.08.06 v 20:36

A ukončit tu hru mi nejde vždyť tam neni nikde quit,pomoc.A poslední věc nakonec u Aresu mi to automaticky vybere orky,proč?Chtěl bych hrát za lidi a jak tam vybíráš postavu tak u toho sloupu si můžu nick vybrat sám.A když dam šipku doleva tak mi to automaticky vybere Id(nick)můj co jsem zadával v registraci.Viz obrázek nahoře.Před tim domkem si nemůžu vybírat jméno(nick)/(ID).

kody | 20.08.06 v 19:07

Mohl bys mi napsat ještě o tom PREMIUM SERVICE 3DAY(S)REM a dneska tam mam 2 nemam to náhodou omezený na 3dny?Jinak jak si tohle psal,tak jsem to moc nepochopil-5. premium znamená že:se připojíš do hry kdykoliv chceš po 3 dnes už ne..nesmí bejt server uplně zatížen(ares je skoro pořád :o))

Morfik1 | 20.08.06 v 18:02

1.uplně vzádu je takovej chlápek v bílím plášti tam dáš first job 2.s náma(lidma) se střetneš buď v aréně nebo v cz dcz(pvp mapy) nebo ve válkách dlw lw(pvp války mapy)
3.to je pransform cím vetši level tím lepší postava(ten svitek stojí 400k)na levelu 50-60 máš trolla,harpy na levelu 10 máš bulcana atd....

Kody | 20.08.06 v 17:19

1.Jo dík na většinu otázek si mi odpověděl,ale potřebuju vědět...Mám kouzelníka u orců a na 10levelu jsem klikl na ještěřího kapitána a asi se nic nestalo,jsem pořád sorcerer a na výběr mezi 2 povoláním jsem nedostal. 2.Zajímá mě(kdy)nebo jestli se časem ve hře střetneme s lidma a oni s orcama(náma). 3.Někdo tam měl lítacího hrdinu nebo obra na koni-je to vůbec možný v průběhu hry se dopracovat k takovým hrdinům?

tomy | 20.08.06 v 12:56

chtel by nekdo do klanu jsme na edana 1,2,3 dykoliv jsme tam kdo bude chtit klan tak napiste na icq
icq 240-630-615 nic jse zaklan neplati zadara muzeto byt jakokoliv lwl berem vse
icq 240-630-615

Morfik1 | 20.08.06 v 12:10

LOL.....máš hodně otázek....
1. hra se ukončuje v levo je takové tlačítko to ti najede do menu
2.nevím jake jsi level ale v zádu jsou Bulcani a jejich formy např : wold bulcan,small bulcan...ty na tebe útočí
3.čestina nejde
4.předpokládam že jsi na vytváření přišel(je to jednoduché)
5. premium znamená že:se připojíš do hry kdykoliv chceš po 3 dnes už ne..nesmí bejt server uplně zatížen(ares je skoro pořád :o))
6.ares..dies..edana atd to jsou názvy serverů....(nevím co jsi...musíš mít 5k na teleport) orci mají teleport v pravo(od schodů) el morad(lidi) mají teleport na levo(od schodů) doufam že je to vše užij si hru :o)

Kody | 20.08.06 v 01:36

Už jsem na Aresa a vždyť jsou všechny města stejné a teleportem mě to nejde se někam dostat:(

Kody | 20.08.06 v 01:24

A co to znamená PREMIUM SERVICE:3DAY(S)REM?

Kody | 20.08.06 v 00:48

A jak vytvářím tu postavu tak jí můžu vytvořit normálně a pak před tim domkem viz obrázek nahoře.To je jedno kde ji vytvořim?

Kody | 20.08.06 v 00:44

A jak se setkáš s nepřátelema,když tam jsou jen stvůry na které když neútočíš,tak ti nic neudělají a o kus dál je voda a dál to nejde.Jestli něco nechápu,tak je to tohle hra a čeština do toho asi nejde.Já pořádně nepoznam kdo je počítač a kdo hráč.

Kody | 20.08.06 v 00:33

A co když ukončíš hru a druhej den budeš hrát zas?To ti ta postava zmizí?Mimochodem čím se ukončuje hra,já to ukončuji ctrl alt a del:(....A nevíš proč mi nejde Ares.

Morfik1 | 19.08.06 v 22:12

http://insert.bananatel.sk/unitedforum/ na tehle strance najde vse do potrebujes ve slovenstine/cestine

Morfik1 | 19.08.06 v 22:11

njn ja ti nepomuzu ja hraju na aresu a nezapomen je to online hra tzn ze zadne save ani load vse je automaticky do jineho mesta se dostanes teleportem

Kody | 19.08.06 v 22:02

Mam přezdívku KodyCZ.

Kody | 19.08.06 v 22:00

Jo hra už mi jde,ale ta registrace je nalevo.A nepustilo mě to na Ares,tak jsem na Xigenon1 a hlavně nevim jak se to Savuje a ukončuje.Jsou tam zmatky,všichni tam pobíhaj a je to Anglicky takže nic moc nevim a ty questy něco jsem nějak udělal,ani nevim jak.Potřeboval bych tam poradit od nějakýho čecha.Je to hodně složitá hra a hlavně v Angličtině a daleko za to město jsem se nedostal,protože tam byla voda.PPPPoooommmmóóóóóócccccc.

Morfik1 | 19.08.06 v 19:13

přečti si článek je tam vše napsáné v Průvodce zprovozněním

Morfik1 | 19.08.06 v 19:12

pozorně čtěte : musíte mít id a heslo takového typu : jarda1925 pepa2041 třeba a musí tam být napsáno ,,Password could be better,, co stačí na 100% funguje a kdyby ne tak se obraťte na můj Email

Kody | 19.08.06 v 18:26

Hru mam nainstalovanou a chce to po mě ID a pasword,tak mě někdo poraďte co mam dělat.dík.

katie | 19.08.06 v 17:21

Tak i když jsem promazala, tak si ani neškrtnu, ani na exploreru ani na mozille. Pěkně mě štvou a nevíc to, že když se je člověk snaží upozornit na support, tak nic - ticho po pěšíně.

on | 19.08.06 v 00:18

ok-tak jsem se prave pres velike obtize percejneom zaregistroval ... promazal jsem si historii v prohlizeci i temp files a hle - fse funguje (no jakz-takz)

P3P4 | 18.08.06 v 21:43

ta registrace je tam fakticky nejaka rozjebana - kamosovi to slo a me vubec!

Martin | 18.08.06 v 21:03

prosim vás pomůžete mi? já mám problémi s načítáním servu někdy mě to nenaskočí a jindy jo asi mám špatnýho klienta ale nevím to jistě napište mi na můj Email DragonMartin@seznam.cz děkuji

katie | 18.08.06 v 20:56

Snažím se vytvořit si nový account a prostě se nejde zaregistrovat.

Morfik1 | 18.08.06 v 10:25

z minulého příspěvku ne mate ale máme :)

Morfik1 | 18.08.06 v 10:24

nejde vám se registrovat?

katie | 18.08.06 v 10:03

Koukám, že máme stejný problém. Já už jim 2 dny píšu na custommer support a pořád nic. Štve mě, že bych si ráda zahrála, ale takhle je to prostě nemožné

Morfik1 | 17.08.06 v 12:09

mate cz klan el morad 50+

Morfik1 | 17.08.06 v 12:08

kdo potrebuje pomoc ve hre myslim levelovani a trochu peněz :-) a hrajete na aresu tak se muzeme nejak domluvit jsem level 50

wampik | 17.08.06 v 12:01

ahoj mam taky problem ze ma nelogne mi pise nieco s ID a ked sa chcem zase registroat vsetko vyplnim a pise ze mam vsetko request vyplnit

rick97 | 17.08.06 v 11:04

Lineage-2.cz nebo Luckyage.cz Vás zve k zarání této skvělé hry
Hra ke stazení system pro hru po instalaci pouze smazat slozku system a rozbalit do ni naší a vytvořit si učet zde
http://luckyage.cz/index.php?article=34
Full C4 areas/mobs ][ Auto-SS ][ 3rd class ][ Subclass system ][ Dye ][ Olympiad ][ Fishing ][ Hero system ][ Lag free ][ L2 Retail ][ Rate 1x all
HardWare: 2x Atlon 64 4800+ X2 16 Gb Ramm OCZ Windows 2003 and Mssql 2005
No donations -online 500plus

katie | 16.08.06 v 13:37

Zkouším se nově zalogovat, vyplním všechno potřebné, ale pořád mě to vykopává, že login failed. Neměl byste někdo radu?

mi5 | 16.08.06 v 01:46

mě to nejede PLIS NEVITE CO STIM NAPISE mi to při přihlašováni že ID nenalezeno mám 2 a ani jedno nefunguje přito jsou aktivovaný už 2 dny a nic nechápu všem jinak to de:(

jimmi ripper | 15.08.06 v 16:34

ahoj dnes sem se pustil do KO je to zajímava hra a chtěl bych ji hrat ale sám a stou angličtinou mám problemi tak kdy by mě někdo pomohl...když tak mužete napsat na ICQ 200498585 děkuji

wampik | 15.08.06 v 11:53

ahoj su tam aj ceske serveri?:)

Pavel | 15.08.06 v 11:31

ja mam prezdivu masek91

SmasherCZ | 13.08.06 v 17:24

Máme nový klan na serveru Beramus (Karus)...jestli má někdo zájem bereme od 30lvl...já sem warrior lvl 45

AndreasXXX | 12.08.06 v 15:53

Chodím na ARES taky, mam maga (29), nemuzu najit najakou ceskou ElMorad guildu. Mám jméno AnaxAndron.

pavel | 11.08.06 v 21:29

Ještě: chodí tu někdo z vás na server ARES? Já že jsem tam moc Čechů neviděl.....Mám warriora level 31

pavel | 11.08.06 v 21:26

YETY co to prosimte meles? tomu nikdy neuvěřim... Jinak ty změny v knight onlibne jsou úžasné...nový interface, nepřátelé, přehledné mapy, nové questy...to mě donutilo vymazat Morrowind a znova vyvýjet postavu v KO :-)

Deniska-KH | 07.08.06 v 18:33

kravovonky tu mas debile

yety | 04.08.06 v 09:53

a bola tu jedna staznost ze sa popoludni uz nepripojite tak sprav toto: spust si stránku www.metacafe.com spust si tam nejake video a zaroven ked ho budes mat spustene sa pripajaj malo by ta to pripojit na 1 raz ja to pouzivam stale a este ma to nesklamalo

YETY | 04.08.06 v 09:31

A MAM ROUGA MA 42

yety | 04.08.06 v 09:31

ouaj chcem sa privtret do nejakeho dobreho cz klanu napr. Hovada_cz alebo Guards_of_Destiny_CZ ak ma ma niekto sancu tam dostat piste na yety@orangemail.sk ozaj aby som nezabudol hram na Aresoch prevazne na A2 DIK

yety | 04.08.06 v 09:12

nazdar ak chce niekto s niecim helpnut obratte sa na mna ak budem vediet helpnem :D

Morfik1 | 03.08.06 v 21:44

tedka jseme poslaly s kamosem celou hru (1GB) pres skype doufam ze to bude fungovat

LionXxX | 03.08.06 v 11:01

Jak dlouho se ti to stahovlo????

Morfik | 03.08.06 v 10:29

ja jsem blb celou hru mam zkazenou nemuzu si zahrat :(( nesel mi tam dat ten novej patch tak jsem to zkusil preinstalovat pak jsem to zpustil ale ted to nejde vubec potreboval bych od nekoho poslat celej ten soubor co je v pc ale ma to hodne tak musim pockat az se zprovozni stranky :((

LioXxX | 03.08.06 v 10:16

Maďar.cz musíš sipočkat ve 12 si musíš stáhnout upgrejd

Maďar.cz | 03.08.06 v 09:11

hej lidi me to uz tak 2 hodiny nechce najet nevite co s tim?

Maďar.cz | 03.08.06 v 07:08

Marex bohuzel sem el morad ale i tad dik za too ze si mi odepsal

michal | 02.08.06 v 23:43

Zaloguji....oprava

michal | 02.08.06 v 23:43

Kdyz se zaliginuji tak mi to napise Your account is blocked co mam delat?????? PLS Poradte!!!!!!pls hned!!!

Marex | 02.08.06 v 23:19

Maďar,cz neviem ci si el morad alebo karus... ale kedze som karus tak poviem aspon tak ze toho zveda najdes, ked vybehnes z lufferson castlu smerom doľava popri kopci az narazis na humanov... budu na teba utocit(musis ich zabit 5 aby si ziskal 5 map) ale jeden utocit nebude to je ten zved.. az budes ma 5 map tak s nim pokecaj a da ti reconaissance report. Ale neviem ako je to u el morad kedze za nich som este nehral

shot3r | 02.08.06 v 11:31

přihlasit se da vždycky ale musite být trpělivý :)

SHADOWman | 01.08.06 v 19:45

Dawe------- si to preinstaluj me to taky udelalo a pak sem preinstaloval a v poho

Maďar.cz | 01.08.06 v 08:43

zdrawim vsechny ja bych chtel poradit s ukolem reconnaissance report. nevim kde je ten zved kteremu mam neco donest. mam jit na 110,410 ale tam mi to vychazi u nejake lode a majaku ale nikdo tam neni v okoli tak by me zajimalo kde je ten zved. pls poradte!!!

Dawe | 28.07.06 v 09:06

nejde mi spustit klient po 2 vterinach to napise login server connection failed!please retry connection

Dawe | 28.07.06 v 09:06

nejde mi spustit klient po 2 vterinach to napise login server connection failed!please retry connection

Dawe | 28.07.06 v 08:54

nejde mi spustit klient po 2 vterinach to napise login server connection failed!please retry connection

Maďar.cz | 28.07.06 v 08:49

zdrawim vsechny. neni nekdo kdo by vzal do klanu rogue 27 lvl (zatim) na cypheru?

Sandman | 27.07.06 v 09:41

Kdyby měl někdo problémy s registrací ID - musí obsahovat min. 8 znaků - nikde se tam o tom nezmínili (nebo sem to nenašel) ale vytačelo mě to 2 dny než sem na to přišel

punisher | 26.07.06 v 12:16

na jakym lwl mam nejvetsi sance ze toho grejdnu nejvic a na co nejlepsi + ??

Elidaron | 22.07.06 v 17:58

Hele já abych to trochu zakončil,kurva dobrá ne...super...noo...goooooood...samozřejmě ale co mě dokáže vytočit je ta blbost jak na začátku máte premium a pak po třech dnech vám vyprší a na váš oblíbenej net se dostanete jen ráno a při troše štěstí i dopoledne.jestli je tady někdo dost chytrej jak tady tu chybu obejít tak mi odepište jo a kdyby mě někdo scháněl hraju na Xigenonu za El-moard Rouge 30 lvl.

Unknown-face | 22.07.06 v 17:08

Prosím vás,jestli mi pomůžete,tak mi uděláte radost.Vždycky se normálně naloguju,ale napíše mi to:Your account is blocked.Ví někdo,co mám dělat?Díky

zbynda | 20.07.06 v 16:11

please chci byt cheater poradte mi nikdo stranku na dobry programek diky.poslete mi to na e-mail

Xiphias_CZ | 18.07.06 v 18:18

Ahoj hraju na Edane za el morad mam 55lvl (dnes sem ho dodelal) BP. Hraju v clanu SevenFiveFamily nej cesky clan na edane ale bouzel vsichni odesli na Manes!!! pokud nekdo hrajete na edane a chcete s necim pomoci piste mi (Xiphias_CZ) hraju prevazne na E2!!!

Elidaron | 17.07.06 v 20:54

jestliněkdo ví o nějakim Czech klan na Xigenoon 1,2,3.
tak mi na tohle odpovědte pls

Elidaron | 17.07.06 v 20:50

Lidi poradim vám,na Knight Online chodte odpoledne nebo dopoledne.To tam skoro nikdo neni.

Morfik1 | 17.07.06 v 09:46

obrazovku vypnes ctrl+alt
+delete>>spravce uloh>>ukoncit ulohu [spravne se to takhle nedela ale ja nevim jak jinak]

Morfik1 | 17.07.06 v 09:44

cechu je vsude dost ja jsem hral na edane tak jich je nejvic a porad hraju na aresu tam jich je taky hodne ale to neznamena ze jinde nejsou....

Elidaron | 16.07.06 v 12:26

jak mam vypnout tu obrazovku jak se tam přihlašujete na serwry?)))---:::§§§

Monk | 16.07.06 v 00:46

Cusek..chtel bych rozjet tudle games ,ale rad bych vedel na kterem serveru je dost cechu..pls poradte??

Morfik1 | 14.07.06 v 12:58

s cim chces poradit?

Elidaron | 13.07.06 v 15:53

Hele lidi hraju na xigeonu za El warior 30lvl,opravdu ale opravdu si to nechců smazat,3 premium mi vypršela prosím poradte!!!!...)-:§

Hooky | 13.07.06 v 14:46

taky mne nedosel email o potvrzeni aktivace ja se na to vys....

Morfik1 | 13.07.06 v 10:52

naroky na : http://www.knightonlineworld.com/ - game info - Requirements tam se ti zobrazi tabulka kolik potrebujes a kolik doporucujou ja mam 3ghz 512mb 128mb grafiku a internet 3m

Morfik1 | 13.07.06 v 10:48

tak se ozvi na e-mail nebo na icq (240-119-338) nevim jestli jsi to ty ale nejakymu klukovi uz jsem to registroval....tak se ozvi

Morfik1 | 13.07.06 v 10:46

zdycky na to nejak zapomenu :)

Peky | 13.07.06 v 08:29

Mně to nejde zaregistrovat:-( vše sem stáhl, ale vždycky napíšou po stisknutí crate, login failed.

Jakub Klimeš | 12.07.06 v 17:52

liveinpeace

SHADOWman | 11.07.06 v 20:18

HW nároky presně neznam ale juRje_jiky1@centrum.cz jedemi to na plne detaily s vysokym rozlisenim mam 2.8GHz 512MB 128MB ATi Radeon 9600 rychlost internetu mam 1M

SHADOWman | 11.07.06 v 20:15

ne Edanu? pokazde kdyz napisu jestli tam nekdo je ČR tak nikdo nenapise jsou tam sami Turci

blbl | 11.07.06 v 16:33

sit

UnHynek | 11.07.06 v 13:54

Morfiku proc nepises prihlaseny, utikaji ti bodiky :-)

morfik1 | 11.07.06 v 11:07

na edane je spousta czech klanu staci nejakej najit....

SHADOWman | 11.07.06 v 09:05

jo jestli bych mohl taky bych chtel do klanu hraju na Edanu 2 za Karus za MAGA mam 24 lwl

SHADOWman | 11.07.06 v 09:03

čuste nenjde mi to zapnout pise to Loginig failed co to je????

morfik1 | 10.07.06 v 10:15

hmm tak nic ja hraju na aresu a hulku koupis od hracu..kteri "merchantujou"

Speedo15 | 10.07.06 v 09:41

to volné místo jsem mislel v klanu.

Speedo15 | 10.07.06 v 09:40

jsem v ,,diesu'' 2 servr ze zhora a hraju za lidi mislím že to je ten le morad jo a moh by jsi mi říct kde koupit tu hůlku předem dík jo a tedka budu pár dní pryč doufám že tam budu mít ještě volné místo tak zatím

morfik1 | 09.07.06 v 15:26

hej speedo mas zaplnenou emailovou schranku

Morfik1 | 09.07.06 v 15:22

srry ze jsem to napsal dvakrat ale nejak mi to zlobi...

morfik1 | 09.07.06 v 15:21

čau ohleďně té hole tak si ji budes muset koupit, nebo upgradovat,ohledne czech klanu napis na jakem serveru hrajes a za co hrajes (el morad karus) a pak se uvidi tak se ozvi a s levelama pomuzu

morfik1 | 09.07.06 v 15:21

čau ohleďně té hole tak si ji budes muset koupit, nebo upgradovat,ohledne czech klanu napis na jakem serveru hrajes a za co hrajes (el morad karus) a pak se uvidi tak se ozvi a s levelama pomuzu

Speedo15 | 09.07.06 v 10:50

taky bych chtěl přidat do czech klanu ale nevím jak a mám 1 nebo 2 kámoše co by šli taky

speedo15 | 09.07.06 v 10:48

neví někdo jak by mi mohla zařit hůlka jak ostatním třeba červeně,bíle nebo fialově mimochodem sem mág a kdyby to pomohlo mám 25lv.

Morfik1 | 09.07.06 v 09:58

jestli jsi el morad tak jdi od schodu do leva tam je teleportační gate nebo jestli si karus tak to same akorat jdes do prava

Morfik1 | 09.07.06 v 09:58

jestli jsi el morad tak jdi od schodu do leva tam je teleportační gate nebo jestli si karus tak to same akorat jdes do prava

SHADOWman | 08.07.06 v 19:47

jak se mam teleportovat hraju i za maga v Edanu

SHADOWman | 08.07.06 v 16:56

je to good hra mam 30 lvl jsëm Warrior a hraju na Aresu ale nemam premium tak mi to dlouho trva nez se pripojim

LAMICEK | 05.07.06 v 21:14

uz je to v pohode morfik mi ho udela a je tahle hra dobra?

Morfik1 | 05.07.06 v 20:51

co presně ti tam psaly? poslat bych ti mohl maximalně instalační soubor

LAMICEK | 05.07.06 v 19:42

prosim me nejde udelat hraci ucet nemohl by mi ho nekdo udelat plosim???piste na kabatizek@centrum.cz

juRje_jiky1 | 05.07.06 v 13:35

no už sa mi to stiahlo, inštalovalo a vypísalo nejaký error..kua,kua..nedalo by sa to už nainštalované mi poslať ??? veľmi rád by som sa pripojil,fascinujú MMORPGčka...

Morfik1 | 05.07.06 v 09:49

1. download game 2. full client 3. download now a otevře se samo okno tam mas otevřit nebo uložit to je vše

Morfik1 | 04.07.06 v 22:55

a pro vsechny : hlaste se nejspis budem zakladat new czech klan tak at mame duvod.. zatim jsou 3 lidi

Morfik1 | 04.07.06 v 22:53

napisu ti pospup zitra dnes se tam nedostanu je to nedostupne...

Morfik | 04.07.06 v 22:51

za warrior El Morad

shot3r | 04.07.06 v 17:20

teda 46

shot3r | 04.07.06 v 16:54

a za koho maš ten 45 levl

juRje_jiky1 | 04.07.06 v 14:01

pre Morfíka i ostatných : ako stiahnem túto hru ? Dám www.knightonlineworld.com , potom na dowland a tam na FULL Client , zobraźí sa mi stránka s DOWLAND NOW , klikam na to a nič . .. čo mám robiť ??? please ...
píšte aj na juRje_jiky1@centrum.cz

Marex | 03.07.06 v 15:40

Teda pozeram ze sa to tu pekne rozrastlo odkedy som poslal prvy prispevok :))

Morfik1 | 03.07.06 v 13:01

ja jsem mel na edane lvl 46 a ted zacinam na aresu zatim 36

sjot3r | 03.07.06 v 09:57

pro morfika:hej na jakem si levlu

nesoutìží nesoutìží | 02.07.06 v 22:48

ij

Morfik1 | 02.07.06 v 11:52

premium je na 3 dny - to znamena ze se muzes prihlasit kdykoliv chces,po 3 dnech uz nemas premium takze se musis neustale treba 15 minut pripojovat na server-takze chvili trva nez se pripojis do hry ale normalne hrajes ok?

Speedo15 | 02.07.06 v 09:23

Prosím vás pomůže mi někdo když se přihlásím nenajedemi servr ten druhy z vrchu kámoši říkali že to jede jen 3 dny a pak se musíš znova zaregistrovat ale já bych to chtěl na furt.

korzar | 01.07.06 v 23:24

Morfiku ted hraju 2jine hry ale brzy se ti ozvu a vemu te za slovo

Morfik1 | 01.07.06 v 13:45

doufam ze se nekdo ozve :)

Morfik | 01.07.06 v 13:36

Zapomel jsem na to nejdulezitejsi- HRA SE CELA ZADARMO jestli budete hrat dlouho muzete si koupit premium atd ale nemusite! muzete hrat zadarmo UŽIJTE SI HRU

Morfik | 01.07.06 v 13:33

ahoj lidi koukam ze mate zpoustu otazek cokoliv potrebujete vedet piste na hanker.tomas@seznam.cz a taky na icq 240-119-338 hlavne sem pisu protoze chci pomoct ve hre zacatecnikum koupim vam brneni,zbran a udelam par levelu tak se ozvete čus

l | 30.06.06 v 14:36

Jak se mam dostat na jiny ostrov napiste to na forum jak mam vztoupit do telportu?

Dandy | 30.06.06 v 11:56

Prosim pomozte mi.Zaregistroval jsem se vsechno probehlo v poradku ale potvr zovaci e-mail me jeste neprisel.E-mail sem posilal uz vcera.Prosim pomozte htel bych si totiz zahrat diky.

SHADOWman | 28.06.06 v 15:13

no spetl sem se plati se

SHADOWman | 28.06.06 v 14:57

Ondro ne nic to nestoji

SHADOWman | 28.06.06 v 14:25

co to je to Non-premium?????

Ondra | 28.06.06 v 12:04

potrebuju vedet jestli to neco stoji

juRje_jiky1@centrum.cz | 27.06.06 v 20:48

prosím Vás aké min.požiadavky na túto hru? A kde by som si túto hru aj stiahol? prosím napíšte mi na: juRje_jiky1@centrum.cz

SHADOWman | 27.06.06 v 13:24

uz jsem to hral ale ted mi to pise nake Non atd ze to mam zkusit pozdeji co to je?????

SHADOWman | 27.06.06 v 12:51

jak mam ziskat naky ohnivy mec nebo cheap abych si ho moh upravit??

jiky1 | 25.06.06 v 15:11

píšte na juRje_jiky1@centrum.cz

jiky1 | 25.06.06 v 15:09

čaute.. aké sú min.požuiadavky na túto hru? a kde by som ju stiahol... rád by som sa aj niekomu pridal...

BDup | 25.06.06 v 14:49

kde mam sehnat tuto hru?? napiste na muj mail:Arty.Arty@seznam.cz

jiky1 | 25.06.06 v 14:35

aké sú min.požiadavky na túto hru???

Bushido | 25.06.06 v 09:49

Jak ziskam dalsi skilly??

Maďar.cz | 24.06.06 v 11:42

Zdrawim lidi mam problem ze mi tam nejde prihlasit. chcu si zvolit server (ja sem na cypher) a ono mi to ukaze neco "non premium" atd. nevite co mam udelat? pls poradte

SHADOWman | 23.06.06 v 22:03

Nejde se mi prihlasit ale zaregistrovany jsem?!!!Prislo mi na e-mail ze mam aktivovat account tak sem to dal a napsalo to stranku nelze zobrazit co mam delat pls napiste

petrkosek93 | 14.06.06 v 13:24

já by sem šel...psal sem ti to už na email

tomyyyyyy | 08.06.06 v 09:15

ja hraju na edane 1 2 3
hraju za orka mam 41lwl a nebude my vadit kdyz to jsemnou bude hrat kterej ma 1lwl me to je fuk a pomuzu mu dam mu obleceni zbrane penize tak¨jse ozvete na icqqq 240630615

tomas | 05.06.06 v 17:38

tak si vyber,nejlepsi je stejne edana :)

guru | 04.06.06 v 09:54

na jakim hrate serveru

tomas | 03.06.06 v 21:03

jinak kdyby někdo chtěl zakládám noví klan za člověky jestli chce někdo se připojit pište na icq 240-119-338 nebo na hanker.tomas@seznam.cz beru jak nováčky tak i profesionály zatím jsem warrior level 31 a hraju na edana serveru 1-3

tomas | 03.06.06 v 11:47

hele denčo tohle není forum lineage ale ko takže jdi s tím dotazem na lineage forum -_-

Denča | 03.06.06 v 07:34

Prosímvás, nainstalovala jsm si Lineage, ale chce to po mě nějaké ID, to je sériové číslo?

Murderer_Lukasus | 02.06.06 v 20:32

ja som to hraval asi este pred rokom ked to nebolo preplnene turkami ktori zacali KOPIROVAT predmety a tym okradat ostatnych hracov brat im to nadsenie z hry, mam tam 52 lvl ASSASSIN hraval som na DIEZI musim uznat ze ta hra bola fakt super ale este predtym nez vznikol KNIGHT EMPIRE co je UPDATE ked to bol normalny KNIGHT ONLINE to bola paradicka, najvic ma stve ze s tym kopirovanim predmetov doteraz nikto nic nespravil si skuste predstavit ze si kupite chitin +6 a po restarte serveru vam zmyzne kua tak to nepotesi kamos si kupoval aj pravidelne GOLD PREMIUM vdaka tomu si nakupil CHITIN SHELI ktore mu tiez po restarte zmyzli ta jra uz nema uroven ako predtym ked tam poziadate o pomoc vecsina ludi vas posle do prdele. toto je moj nazor da sa to hrak ked nato mate nervi zbierat prachy potom si kupit super vec ktora zmyzne...

tomy | 01.06.06 v 07:30

cauky lidi schanim nejakeho spoluhrace kterej si zahrajew jsemnou knight online hraju na edana 123 a nemusi myt velkej level staco obic ja ho to naucim ja mam dost velkej jestliu chce nekdo hrat tak napiste na icq 252-995-763

Bageťák | 27.05.06 v 15:08

Jaké sou tam kurva ty povolání

paran | 25.05.06 v 17:48

registrace jede normalne jenom-ze id musi mit nad 12znaku!!!a heslo taky!!!pak to pojede normal jestli ne tak nevim zdar:)

Dan4a | 22.05.06 v 17:16

Obávám se že registrace v těhle dnech nefunguje já to zkusil asi 10krát všechno jsem pravdivě vyplnil a stejně mi to pořád říkalo account creation failed. Fakt nevim co mám dělat prosím poraďte někdo jestli víte...
ICQ 322-338-972

Oggys | 18.05.06 v 16:47

potrebuji poradit ja se zaregistrovat...please

Ondra | 16.05.06 v 17:50

nevim, jesli se tu tento problem resil...registrace se povedla na druhy pokus (pokud pouzivate mejl na seznamu, zkuste fakt juknout do spamu :)), problem nastal az pri logovani do hry. At jsem tam napsal spravny ID i heslo, nebo i cokoli jinyho, pokazde to spadlo do woken. Nevite co to je pls?

Godmy | 14.05.06 v 15:35

jeste pozn. e-mail prisel ihned , myslim , ze je chybne se domnivat , ze je to zpusobeno poskytovatelem mailu (mam seznam.cz), nebo snad prohlizecem.

Godmy | 14.05.06 v 15:33

Take jsem mel problemy s registraci - vyresil jsem to tak na 4.-5. pokus. Domnivam se , ze je to tim , ze musi byt jak ve jmenu tak v heslu pritomne jak pismena , tak i cisla. V heslu (prismen.) i s cislama bych doporucil takovych 8 znaku (celkove).

lukynek | 13.05.06 v 12:39

ale sou jen 1. 3 dny je nemusis mit ale jinak te to nepusti na server kdyz je plnej

tomas | 12.05.06 v 13:21

poplatky nejsou je to zadara,pojdte na edana3 je to tam super je tam hoodne cechu

lukynek | 11.05.06 v 19:33

Kolik sou ty blby mesicni poplatky????? Poradte nekdo pls!!!!!

Bedy | 11.05.06 v 16:22

chci si to dnes stahnout ale nevim jak se zaregistrovat jestli ve hre nebo na strankach prosim poradte mi

tomas | 10.05.06 v 08:10

hmm po trech dnech uz se to nechce pripojit jak to?

Tomass | 08.05.06 v 14:27

Takze lidi nejvic cechu bych rekl ze hraje na serveru Edana a za Karus...a pokud chcete do hry po tech 3 dnech a hlasi vam to to non premium tak zkousejte Edana3 a nekolikrat treba mockrat po sobe ono vas to nakonec pusti....tak pojdte zabit par humanu)))))

vasek | 08.05.06 v 13:05

neexistuje

vasek | 08.05.06 v 13:05

píše mi to že stránka exesistuje prosím pomoc sem zoufalý

XXX | 07.05.06 v 21:48

Jak se kua sesilaj kouzla??? Ja je mam na boku ale jak se sesilaj fakt nevim. Poradte mi pls nekdo!!!!!!!!

tomas | 07.05.06 v 14:43

nevi nekdo prosim proc se mi nejde prihlasit porad to rika ze nemam vse vyplnene ale ja mam

TOM | 06.05.06 v 16:43

LIDI CAUKY JA MAM 5TALIA SKINU KRISTAL A PUL MILIONU A NEJDE MY VYROBYT TALIAS BRNENI PRO WARRIORY NEVIM PROC DYZTAK JSE OZVETE PROSIM MOC PROSIMMMMMMMMMMMM

LoSoS | 04.05.06 v 09:16

Po odzkoušení většiny MMORPG můžu s čistým, svědomím říct že KO je jednou z nejlepších co je na "Trhu" dostupná. Když se k tomu přičte fakt, že je zvela zdarma, je to prostě bomba. Na LII sice graficky ani myšlenkou moc nemá, ale WoW strčí do kapsy .. jinak kdyby někdo potřeboval s něčím pomoct, tak se ozvěte na ICQ 300-195-165. Rád pomohu co bude v mých silách .. kdyžtak s vámi skočím i někam expit pokud budeme na stejném serveru ;)

Tomik | 03.05.06 v 15:55

Cus vidim ze to hrajes dyl ja sem ted o vikendu zacal a nemuzu prijit na to jak se da postavit skladiste ...na namesti je moc lidi co to maj a jestli to jde bez premium acc...

Salegan | 02.05.06 v 14:08

Minotaur: Ne, ale bez zaplacení bronze premium budeš mít jen hodně malou šanci dostat se do hry. Ovšem první 3 dny máš tenhle bonus zdarma...

Minotaur | 25.04.06 v 14:42

Platí se nějaké poplatky(měsíční paušál) za hraní knights online??? prosím odpovězte

paleon | 19.04.06 v 15:42

hledam nekoho kdo by hral se mnou v parte. nemusi být na velkem levlu. hraji za karus. moje ICQ 245-755-157 nebo skype
f.i.r.e.t.a.i.l

Salegan | 13.04.06 v 10:16

Tak, už je to ok :)

Salegan | 11.04.06 v 17:25

A to ani nemluvím o tom, že se jsem jí nedokončil. Vyplnil jsem všechny plíčka a pořád to píše, že mám některá z požadovaných prázdná. Heslo je dostatečně dlouhé, potvrdil jsem smlouvu, udal jsem věk, město, stát (dokonce i USA a ČR) a pořád prej chybí nějaké políčko...

Salegan | 11.04.06 v 17:17

Hm, zajímavá registrace. První, u který jsem musel strávit kolem půl hodiny.

Salegan | 09.04.06 v 21:11

Zlá tvář: Že je WOW nejlepší tady nikdo nespochybňuje, jenže je příliš drahý a tyhle hry jsou taky dost dobré + zadara.

maGGot | 02.04.06 v 11:18

pokial si chcete tuto hru zarat naozaj FREE tak stahujte malajsku verziu tusim na www.knight-online.co.my a na server XYDONIS lebo tie ostatne laguju

Biskup Brutus | 17.03.06 v 13:10

Mě to nějak nechce přohlásit a nevím co mám dělat.Už jsem se přihlásil a le nedošlo mi heslo co s tím??

EVILFACE | 14.03.06 v 21:50

World of Warldcraft je stejne nejlepsi nez naky takovihle sracky co vy hrajete.lol.ste lamy

jura | 13.03.06 v 22:06

http://www.twilight-zone.cz/?LoadStaticContent=Downloads
Kdyby jste nahodou nekdo chtely vyskouset to nej MMORPG vsech dob a první opravdu Masive ! Tak na linku je ke stazení Ultima online v nejnovejsi verzi Mondains Legacy jinak je to link primo na jeden czech server kterej jede podle oficialních serveru Originu OSI ... Takže hurá na to .) WOW a ostatní jsou jenom napodobeniny tohoto zánru a pracky na peníze .) Kdo si chce opravdu zahrat tak stahujte .)

haribo | 26.02.06 v 17:17

ahojte neviete niake clanove stranky?

Mathez | 17.02.06 v 20:22

zkuste si dofus je to super na www.dofus.com je to zadara na stahnuti

Marex | 11.02.06 v 14:27

Existuje na niektorom zo serverov nejaky Cesko/Slovensky klan? Neviete kde hra najviac cechov/Slovakov?

tom | 11.02.06 v 08:38

a ma za registrovany poslali mi email zmacknu a potom na pise sory atd nevite proc

Cyklon | 10.02.06 v 09:16

mi nějak vypad internet a všim sem si že se to tam dalo 3X tak sorry, ale chtěl sem říct, že mi to funguje, protože je tam vždy málo lidí ten server se jmenuje nějak XINAGON 2 nebo něco takového

Cyklon | 10.02.06 v 09:13

Mně už taky skončilo premium, ale jsem na dobrém serveru

DarkShadow | 08.02.06 v 06:53

No.........takže se chci nalogovat do svého 21lvlového mága a v 10% nahrávání informací *ErrOR* Omlouváme se za vzniklé potíže *ZAVŘÍT* fakt kurva hra, bugy zasraný! A už nejde nic ze všech charů!

DarkShadow | 07.02.06 v 17:27

No...jelikož jsou korejci a japomci velký pařadni tak si už nezaharaju jsou v jiném časovém pásmu a já nevím v jakém...omg..hlavně že psaly že je to FREE!

Sosol | 07.02.06 v 16:02

DarkShadow: řekl bych, že pokud nejsem Premium user, tak se nemůžeš do hry přihlásit pokud je zaplněn limit serveru

DarkShadow a DarkSoul | 07.02.06 v 15:15

Zdar, tak po 3dnech hraní se chci připojit do hry a Non-premium user se nemůže přihlásit do hry please try again later tak mi pls napiště někdo co to do pr**** je? Je tu napsaný free ne?

Honza N. | 05.02.06 v 16:45

Je to docela dobra hra ale vadi me tam ze nejde delat pvp mimo arenu a obcas nejake to PK (Player Killer) Jinak je to fakt cool :-) ale doporucuju zkusit LA (LineAge2)

DarkShadow a DarkSoul | 05.02.06 v 15:48

Já doporučuju server bohemia2 /nobe nějak tak/ jsou tam asi 10 čechů /mezi ně patřim i já :)/

DarkShadow a DarkSoul | 05.02.06 v 15:46

Je to hustá hra je to něco jako MU online a World of Warcraft spojené dohromady za ty 340mb to 100% stojí já jsem se regnul v pohodě normálně jsem stáhnul client a ještě to automaticky stáhnet updaty to je max.5min

Cyklon | 05.02.06 v 09:55

Já už to teď hraju, a je to fakt dost good mám už lvl 24 a to jsem začal teprve včera. To bronz znamená že jsi tři dny po registraci BronzPremium a díky tomu dostáváš víc peněz,EXP,z oblud padá víc věcí atd.. A PK nevim co znamená.

petrbd | 03.02.06 v 18:17

Tak jsem se po dlouhé době zkoušení zaregistroval, s nadšením se pustil klienta...a co se nestalo! Klient se ihned kousne, nepomáhá restart, snížení požadavků...Pls poraďte co mám dělat!!!

Honza N. | 03.02.06 v 10:36

Mam takovej dotaz jde v tehle hre delat PK ? A taky proc se me tam ukazujou 3 dny hrani na nejakem Bronze ??

petrbd | 03.02.06 v 07:51

Mě už to taky regnulo, ale teď mě to odmítá pustit na jejich homepage. Nevíte co s tím je?

Cyklon | 03.02.06 v 07:14

Jo já už se taky regnul, ale teď se mi to zase nechce připojit k servru.. tak zase nic :.(

Honza N. | 02.02.06 v 23:54

Tak jsem konecne regnutej :-) asi to poustej jen na noc

Honza N. | 02.02.06 v 16:41

Salegan: ee nemusis stahnes si ji z www.lineage2.com a pak ji na freeserveru vypatchujes jijich updatem a muzes hrat :-) jesli mas nejake pripominky na LA tak klidne pis na ICQ 279300411

Salegan | 02.02.06 v 14:35

Honza N. : Jenže ta hra Lineage se musí nejdřív koupit , pokud jsem tomu dobře rozuměl .

Honza N. | 02.02.06 v 14:17

Ondřej Foukal: skus lineage ten ma hodne free serveru kdyz budes chtit nejakej cz tak me napis na email. Jinak Knight me porad nejde ach jo ja se snad rozbrecim :-)

Randir | 02.02.06 v 00:52

Heja hej... Knight ožil.:-)

Ondřej Foukal | 01.02.06 v 20:58

Nevíte někdo o nějakým lepším fantasy rpg, přes net? nějakou cool free 2 play, nebo o nějakým free serveru pro wow, který je stejně kvalitní(zhruba) jako ty placený?

Randir | 01.02.06 v 16:44

Snažím se na to koukat každý den (od zpoplatnění ROSE mi nějaké pohodové mmorpg chybí a jsem zatíženej na fantasy ;-)), kdybych zaregistroval že to ožilo tak se ozvu...

petrbd | 31.01.06 v 21:59

Už někdo přišel na to proč nás to nechce? Nemohl by si někdo registrovaný (pokud tady takový je) stěžovat na jejich stránkách?

Honza N. | 31.01.06 v 21:53

Nejede ted jsem to zkousel :-/

Salegan | 31.01.06 v 20:58

Už to jede ? :O)

Honza N. | 30.01.06 v 17:26

A jeste na jakem serveru hraje nejvic CZ ?

Honza N. | 30.01.06 v 16:41

Ach jo ja ted hrali LineAge ale chtel jsem skusit neco new :-( nevi nekdo jak je tam reseny PVP,PK jesli za to jsou nejaky body a nebo neco ?

Randir | 30.01.06 v 16:39

Honza N.: Nezoufej :-) Mě taky ne... někde na webu mají že jsou optimalizovaní pro IE, ale IE dosahuje stejných výsledků jako jakýkoliv jiný browser :-)

Honza N. | 30.01.06 v 16:36

Uz se povedlo nekomu prihlasit ? Se me to kousne na konci uplne a email me neprijde skousel jsem snad vsechny prohlizece a nic :-( plz help

Randir | 29.01.06 v 16:02

Salegan: Zrovna jsem to zkoušel (Mozilla, Explorer, Firefox) a nic.

xmaestr | 29.01.06 v 15:50

A nebo mi pls nekdo poslete config s timto rozlisenim dik moc

xmaestr | 29.01.06 v 15:49

cus potrebuju vedet jestli to jede v 800 x 640 ale rychle pls zatim pic

Salegan | 29.01.06 v 14:57

A registrace už jde nebo jak ?

Murderer_Lukasus | 29.01.06 v 14:39

je to dobra hra ale je to posrane tym ze ked si chcete zahrat tak sa neda skoro vobec pripojit

vbcy | 29.01.06 v 10:28

mam33 lvl

Cyklon | 29.01.06 v 10:21

na: Na oficiálních stránkách v sekci Downloads https://www.knightonlineworld.com/downloads/index.php stáhněte kliknutím na Download Full Client instalační soubor (na následující stránce dejte Download Now) - 340 MB.


A když tak je to napsaný nahoře :/

Salegan | 28.01.06 v 23:03

Knight: Na domovské stránce hry...

Knight | 28.01.06 v 22:11

Lidičky řekne mi pls někdo kde se ta hra dá sehnat?předem dík

Cyklon | 28.01.06 v 18:40

Až se půjde zaregistrovat tak někdo napište DIK!!

Killmore | 28.01.06 v 17:41

je to zdarmiko

Crusader | 28.01.06 v 15:48

Je to fakt uplne zadarmo ??

Killmore | 28.01.06 v 15:39

Registrace furt nejde nenašel jste někde na ně post?

Marex | 28.01.06 v 14:29

jj Sosol asi tam maju najaky problem. Kazdopadne diki za rady.

Sosol | 28.01.06 v 11:28

Původně jsem se registroval myslím v opeře, teďka jsem to zkoušel v IE i ve firefoxu a nic :-/

Thomka | 28.01.06 v 11:28

u tehle hry se plati nejake poplatky?? Dik!

Sosol | 28.01.06 v 11:24

Když jsem se registroval já, tak mi ten mail od nich přišel asi do hodiny a nebyl s tím žádný problém.

Ale jak jste teď všichni psali, že vám to nejde, tak jsem to zkusil znovu, normálně jsem vše vyplnil a dal Create a byla tam očividně nějaká chyba, protože mi to ani nenapsalo, že byl ten účet vytvořen a že mi to poslalo potvrzující mail (ostatně žádný mi to neposlalo)...


Takže opravdu nevím, co s tím je, možná to zrovna nějak předělávají nebo nevim...

Cyklon | 28.01.06 v 10:25

Jo a taky Regnul bys mně ty mně to totiž furt nejde jestli jo tak tam dej ID: hacker3 a e-mail Vlacil.Michal@seznam.cz
pak když tak napiš

Cyklon | 28.01.06 v 10:21

A za jak dlouho??

Cyklon | 28.01.06 v 10:21

A jaký prohlížeč??

Sosol | 28.01.06 v 10:01

A používám mail na seznamu (@seznam.cz)...

Sosol | 28.01.06 v 10:00

Jo, mně na mail, který jsem zadal při registraci, přišlo:

KNIGHTONLINEWORLD <register@knightonlineworld.com>

Předmět:
Account Activation Key From KnightOnlineWorldThank you for your registration.
Please click the link to activate your account.
http://www.knightonlineworld.com/account/activate.asp?uid=Zarion&actkey=NKCQJDNUI
Thank you

KnightOnlineWorld Team

Cyklon | 28.01.06 v 08:03

A za jak dlouho vám to na ten e-mail došlo a jaký používáte??

Cyklon | 28.01.06 v 07:53

Mně se nejde zalogovat ani na stánce protože nemám heslo

Marex | 28.01.06 v 02:09

Teda aby som to napisal konkretne, vyplnil som formular, potvrdil a nasledne sa cela stranka nejako zasekla a nedostal som ziadne potvrdenie ze bol account vytvoreny. Mozno mi ten kod este dojde je to zatial okolo 12hodin. Tebe sosol to po vyplneni reg udajov dalo nejake potvrdenie o vytvoreni?

Knight | 27.01.06 v 22:49

kde se ta hra dá sehnat ?

Sosol | 27.01.06 v 21:17

Orpavdu nevím, čím to může být, mně se šlo registrovat bez problémů. Po samotném vyplnění registračních údajů by vám měl přijít potvrzující mail (nejpozději do 24 hodin).

Nejde se vám zalogovat přímo ve hře nebo ani na stránkách? Zadáváte správné Login ID (nebo jak se to tam jmenuje)?

Triple T | 27.01.06 v 21:11

Zkontroluj spam filtr. To jenom tak strilim a jinak vubec nevim.

Cyklon | 27.01.06 v 20:50

Mě taky nefunguje registrace, protože mi to nechce poslat heslo na můj E-Mail

Jestli by někdo věděl jak pomoct tak ať mi prosím napíše na mail nebo do tohohle fóra

Marex | 27.01.06 v 19:25

Y njakeho dvovodu mi nefunguje rigistracia... :(


galerie

Knight Online Knight Online Knight Online Knight Online Knight Online