recenze

Echoes of Terra

Echoes of Terra

Daleká budoucnost, ve které jste člen nové generace lidí, kteří mají kořeny na jiné planetě a snaží se získat co nejvíce informací a vyšátrat něco o osudu země. Jenomže teď máte problémů více než dost. Stanice, na které jste, je přepadena a něco není v pořádku.
Vstáváte ze své „postele“ a snažíte se rychle zjistit, co se děje. Nebojte, zmatenost zůstane po celou dobu hraní, jelikož dostanete více otázek než odpovědí. Echoes of Terra je přesně tou point-and-click adventurou, po které šáhne každý fanoušek sci-fi, tajemna a seriálu Akta-X. Hra je rozdělena do několika místností, kterých by mohlo být více, ale jelikož jsou úkoly a hádanky docela dobře vymyšleny, bude vám připadat, že je základna opravdu velká. Byl jsem nejdříve překvapen, ale poté nadšen z několika akčních vložek, kde jsem se jednou mohl rozhodnout o dvojím postupu. Bohužel body dolů jdou za možný bug, na který jsem narazil úplně na konci. Jednalo se o kód, který byl opravdu správný, a hra se mi odvděčila pádem. Až na toto mírné zklamání jsem si adventuru opravdu užil.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =

Twister | 01.09.11 v 22:42

poradím, ale nepřímo - hlavní hrdina má schopnost vidět věci v minulosti a klíč k hádance najdeš na předposledním screenshotu...

Petula | 01.09.11 v 21:59

Poradí mi prosím někdo jak se dostat přes ty zakódované dveře? Nebo tam se vůbec nedá jít? Už jsem se dostala až nakonec do místnosti s crystalem, ale jsem teď nějak v koncích a nevím co dál..


galerie

Echoes of Terra Echoes of Terra Echoes of Terra Echoes of Terra Echoes of Terra