recenze

Family Farm

Family Farm

Family Farm se snaží jít ve stopách úspěšných farmářských simulátorů. Takže nakupte zvířata, semínka, roztočte mlýn a produkujte rozmanité množství potravin, které následně budete prodávat, abyste si nakonec vytvořili parádní a rozsáhlou farmu.
Vy ještě nemáte na Facebooku vlastní farmu? Nevadí, můžete to napravit a nemusíte se vrhat hned na poněkud přeplácaný FarmVille. Žánr farmářských her je dost bohatý, a pokud nejste právě hardcore pařani na sázení rajčat a kukuřice, ale toužíte tento styl zkusit, můžete do něho pohodlně vplout třeba i tímto titulem.
Začínáte s prázdným pláckem a jednou kravkou. Tu je potřeba živit, a tak začínáte stavět záhony a na nich pěstovat jetel. Tímto krokem se rozehrává kolotoč potravinářské produkce. Takřka všechno, co zasejete a posléze sklidíte, se dále zpracovává v daných strojích a vy za konečný produkt dostanete více peněz. Takže například z již zmíněného jetele nakrmíte krávu, kráva vám dá mléko a z mléka uděláte sýr. Další mašiny na výrobu na sebe nenechají dlouho čekat, a tak budete produkovat med, víno, mouku, vajíčka nebo ovocné džusy.
S tím se ale pojí jedna nepěkná věc – na stavbu některých budov na zpracování surovin potřebujete součástky od přátel. Další nevýhodou jsou poměrně dlouhé čekací doby i při pěstování základních plodin.
Za to všechno získáváte zkušenosti a s dalším levelem odemykáte nové věci na pěstování, dekorativní prvky a přístrojky. Kam to všechno postavit je ale další zádrhel. Expanze je dražšího zrna a budete muset šetřit.
Herní náplň pěstování velmi sympaticky osvěžují různé questy. Kromě základních jsou ve hře i další eventy, které vám zaberou více času a jsou časově omezené, ale je to o to větší výzva a odměna.
Také je tu pár miniher, které můžete vyzkoušet a získat něco navíc.
Co se týče farmaření, tak lze použít i všelijaké fertilizéry a konve na urychlení růstu, nicméně pak už si je musíte dokupovat za speciální měnu, tedy za reálné peníze, což si myslím v tomto případě rozhodně není potřeba.

Upřímně řečeno, FarmVille to není. To může být ale také dobře. Nejste zbytečně přehlcováni množstvím produktů a možností. Zde si jedete dle vlastního tempa, neubírá se vám žádná energie a užíváte si úkoly a grafickou stránku. Škoda těch delších čekacích dob.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 5 =

tomalova maril | 06.02.23 v 23:04

Dobrý den, potřebujete půjčku na nákup auta, splacení dluhu, investování, zahájení podnikání nebo placení nájmu, zde můžete získat půjčku od nás od 20 000 Kč do 100 000 000 Kč za velmi normální sazbu, pokud potřebujete půjčku , kontaktujte nás emailem: Tomalovamaril@ gmail.com whatsapp + 420608136440

Laugher

Laugher | 27.07.17 v 22:48

Family Farm

Petosko

Petosko | 18.02.16 v 18:52

farma to se dá hrát


galerie

Family Farm Family Farm Family Farm Family Farm Family Farm Family Farm Family Farm