Planet Side 2

Přidejte se k jedné ze tří frakcí, které neustále bojují o nadvládu nad územím kontinentů Esamir, Indar a Amerish. Zvolte svou roli, popadněte zbraň a vrhněte se do boje! Na této stránce vám přinášíme novinky, návody a další informace ze světa Planet Side 2. Máte-li rádi tuto hru, sledujte tuto stránku.

Zobrazit téma Planet Side 2

Freegame liga

Na této stránce najdete informace o Freegame lize. Freegame liga je kontinuální soutěž, ve které hráči soutěží v online hrách na skóre, sbírají body za úkoly na Freegame.cz a každý měsíc vyhrávají hodnotné ceny. Freegame ligu neustále vylepšujeme, přidáváme nové hry a úkoly, sháníme nové ceny pro hráče. Na této tématické stránce naleznete novinky jak sbírat body, články o výhercích minulých měsíců a další komunitní zajímavé informace.

Zobrazit téma Freegame liga

Hry s koňmi, koňské hry, koně ve hrách

Máte-li rádi koně, určitě si rádi zahrajete hry s tématikou koňů. Na této stránce najdete výběr nejrůznějších online her, mobilních, Facebook i her ke stažení. Všechny hry s koňmi jsou zdarma. Užijete si závody s koňmi, pečování o koníčky a mnohé další aktivity - spojené s vaším oblíbeným zvířetem.

Zobrazit téma Hry s koňmi, koňské hry, koně ve hrách

Hry o vaření

Vybrali jsme pro vás hry, které jsou o vaření, nebo s tématem vaření. Zahrajte si pěkné hříčky z kuchyně, pomáhejte vařit dobroty.

Zobrazit téma Hry o vaření

Oblíkačky, oblékací hry a hry na líčení

Oblíkačky, nebo také oblékací hry a hry na líčení jsou zábavné hry, kde si můžete obléknout postavičku podle svého vkusu. Vyzkoušejte jednu z mnoha her!

Zobrazit téma Oblíkačky, oblékací hry a hry na líčení

Vedení podniku

Hry na téma vedení vlastního podniku jsou velmi oblíbené. Chcete vlastnit a řídit svou pizzerii? Nebo nemocnici? Nebo jakékoli jiné zařízení či firmu? Určitě si najdete svou oblíbenou hru v tomto seznamu her. Dokažte, že dokážete řídit vlastní firmu!

Zobrazit téma Vedení podniku

Zimní hry

Zima je zejména spojena se sněhem, ale i v něm se dá užít spousta legrace. V tomto tématu najdete přehled zajímavých her se sněhovou či zimní atmosférou jako lyžování, koulování, hokej, curling, snowboard atd., tedy převážne se sportovní tematikou. Mnoho z nich je spjato i se zimními olympijskými hrami.

Zobrazit téma Zimní hry

Casual Connect

Casual Connect je unikátní akce, která se specializuje na "casual hry" - tedy hry pro příležitostné hráče, jejich vývoj a distribuci. Konferenci doprovází řada zajímavých přednášek od špiček ve svém oboru. Setkat se zde lze s herními vývojáři, mimo jiné také díky spojení s "Indie Prize". Koná se 4x v roce, na různých místech v USA, Evropě a Asii. Freegame vám přináší informace o těchto akcích.

Zobrazit téma Casual Connect

World of Tanks

Fenomén mezi online hrami. World of Tanks vám poskytne zážitek z velkolepých tankových bitev. Vyzkoušíte desítky věrně zpracovaných tanků z druhé světové války, užijete si akci i taktiku na rozmanitých mapách. Tato hra jde mnohem dál, než by vás mohlo vůbec napadnou. Propracované herní mechanizmy, klanové války, vylepšování tanků a mnoho mnoho dalšího. Na této tématické stránce vám přinášíme návody, tipy a novinky o hře WOT. Ještě World of Tanks nehrajete? Zahrajte si je zdarma!

Zobrazit téma World of Tanks

Panzar

Vyberte si z devítky hrdinů a vtrhněte do nebezpečného světa MMORPG Panzar! Utkejte se s ostatními hráči ve hned několika arénách na život a na smrt. Samozřejmostí je propracovaný vývoj postav a velice zábavný bojový systém. Tak popadněte svoji bojovou zbroj a zbarvěte zem krvých svých nepřátel. Stáhněte si Panzar zdarma!

Zobrazit téma Panzar

Might & Magic Heroes Online

Vyberte si svého hrdinu a podrobte si celý fantasy svět Ashan. Stavte města, cvičte obrovskou armádu a obléhejte nepřátelské hrady. Nechybí ani tahové souboje, které činí sérii Heroes téměř legendární. Staňte se neporazitelným v nové free to play strategii Might & Magic Heroes Online! Začněte hrát zde!

Zobrazit téma Might & Magic Heroes Online

Game Developers Session

Game Developers Session je konference konající se opakovaně každý rok, již po mnoho let, v České Republice. Jedná se o velký sraz herních vývojářů, kteří si zde vyměňují zkušenosti formou přednášek a networkingu. Konference je otevřená veřejnosti a i pro laika se vždy jedná o velmi zajímavou návštěvu do světa her.

Zobrazit téma Game Developers Session

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce