Magazín

#16 Nášup HTML5 a 3D her

#16 Nášup HTML5 a 3D her

Něco o

Jednoduchá online hra v HTML5, která se dá hrát taktéž na mobilním telefonu a je k tomu i přizpůsobena. Hlavním úkolem je zaparkovat jednotlivá vozidla na svá místa a poté, jak je budou zákazníci volat podle čísel, tak jim je dovezete. Tato a další hry v nášupu.

více

Výsledky březnové ligy

Výsledky březnové ligy

Česká Republika

Ahoj, hráči! Je to neuvěřitelné, ale opravdu se již dostáváme do čtvrtiny tohoto roku. Máme tu duben, což vedle aprílového počasí znamená i pomalý, avšak jistý odchod zimy. Avšak ani v březnu na vás nepřišla žádná jarní únava a bojovali jste v naší lize jako zbláznění. Děkujeme všem účastníkům a gratulujeme vítězům! Ať je i duben plný nečekaných vítězství a zvratů :). Nezapomínejte ani na pravidelné nedělní bitvy, ve kterých můžete získat bonusové body do ligy. Seznam budoucích bitev najdete pod tímto odkazem. Sláva vítězům, čest poraženým! První tři místa dostanou pohár s vlastním jménem! Zlatá liga 1. místo: majki19- Pohár 1. místo Freegame Zlatá Liga, PC hra, tričko Geekshirts, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: milltie- Pohár 2. místo Freegame Zlatá Liga, PC hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: joska102 - Pohár 3. místo Freegame Zlatá Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: jarmilka - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: BastienBax - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: taruška80 - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: MILAS - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: skandy26 - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: skipiskipi- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: sara13122015 - propiska a placka z kolekce Freegame Stříbrná liga 1. místo: DoDoTom68- Pohár 1. místo Freegame Stříbrná Liga, PC hra, tričko Geekshirts, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: janice11- Pohár 2. místo Freegame Stříbrná Liga, PC hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: blomsusu - Pohár 3. místo Freegame Stříbrná Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: mihodape - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: Davas96 - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: assaly - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: MarieH - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: stureg - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: smrji- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: 1Laugher - propiska a placka z kolekce Freegame Bronzová liga 1. místo: Buřťánek- Pohár 1. místo Freegame Bronzová Liga, PC hra, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: Zdendiss- Pohár 2. místo Freegame Bronzová Liga, PC hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: Bafusa - Pohár 3. místo Freegame Bronzová Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: Niama - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: Selendra18 - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: marita - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: nod - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: zdeje - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: zdenek406- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: pari11 - propiska a placka z kolekce Freegame Gratulujeme! Zkontrolujte si prosím, zda máte vyplněnou v systému poštovní adresu. Vyplňuje se po přihlášení vpravo nahoře u vašeho avatara (vaší fotky - obrázku), po kliknutí na ozubené kolečko.

více

Výsledky bitvy 2.4

Výsledky bitvy 2.4

Česká Republika

Ahoj hráči! Jsme tu tradičně s výsledky nedělní bitvy. Tentokrát jste se mohli předhánět v naší logické hříčce jménem Freegame States. A kdo spočinul na vítězných místech? Následující hráči :). Gratulujeme! Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - jarmilka, skóre: 3295 bodů - získává 250 bodů 2. místo - VLADKA200, skóre: 3292 bodů - získává 225 bodů 3. místo - milltie, skóre: 3289 bodů - získává 200 bodů 4. místo - campinka, skóre: 3282 bodů - získává 175 bodů 5. místo - ford16, skóre 3269 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

#15 Nášup HTML5 a 3D her

#15 Nášup HTML5 a 3D her

Něco o

Jedná se o strategickou 3D hru, ve které se musíte postarat o svou farmičku. Ovládáte robota Marvina a ten se musí postarat o to, aby si vypěstoval obilí, zeleninu a další věci na své malé farmě. Tato a další hry v nášupu.

více

#14 Nášup HTML5 a 3D her

#14 Nášup HTML5 a 3D her

Něco o

Parádní 3D hra, která je pokračováním původní verze. Gamesa je umístěna do prostředí, kde není nikdo živý, ale samí mrtví zombie nepřátelé. Proti vám stojí právě spousta těchto protivníků. Tato a další hry v nášupu!

více

Výsledky bitvy 26.3

Výsledky bitvy 26.3

Česká Republika

Ahoj hráči! Jsme tu tradičně s výsledky nedělní bitvy. Tuto neděli jsme soutěžili ve hře Free Had, jejíž princip si určitě všichni pamatujete ze starých telefonů. Jelikož se tento týden zúčastnila pouhá čtveřice hráčů, nezbývá nám nic jiného, než vyhlásit pouhá čtyři první místa. Pevně doufáme, že se příští neděli napravíte! :) Gratulujeme vítězům! Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - majki19, skóre: 1810 bodů - získává 250 bodů 2. místo - jarmilka, skóre: 1800 bodů - získává 225 bodů 3. místo - DoDoTom68, skóre: 1710 bodů - získává 200 bodů 4. místo - martinemi, skóre: 640 bodů - získává 175 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

#13 Nášup HTML5 a 3D her

#13 Nášup HTML5 a 3D her

Něco o

Zábavná online HTML5 hra, ve které máte za úkol přeskákat přes nejrůznější propasti a dostat se v pořádku na samotný konec. Tato a další hry čekají v nášupu!

více

#12 Nášup HTML5 a 3D her

#12 Nášup HTML5 a 3D her

Něco o

Bojová strategie, kde je pro vás připraveno celkem 60 náročných úrovní. Je velmi důležité používat trojici hrdinů, kteří se ničeho nebojí a rádi budou bojovat za své území. Tato gamesa a další v nášupu!

více

Výsledky bitvy 19.3

Výsledky bitvy 19.3

Česká Republika

Ahoj hráči! Jsme tu tradičně s výsledky včerejší bitvy. Tuto neděli jsme měli možnost si udělat výlet do samotného vesmíru ve hře Meteor Attack. Však se podívejte, kdo byl nejlepším střelcem meteoritů. Gratulujeme vítězům! Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - majki19, skóre: 887 bodů - získává 250 bodů 2. místo - DoDoTom68, skóre: 879 bodů - získává 225 bodů 3. místo - skandy26, skóre: 640 bodů - získává 200 bodů 4. místo - BastienBax, skóre: 551 bodů - získává 175 bodů 5. místo - milltie, skóre: 544bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

#11 Nášup HTML5 a 3D her

#11 Nášup HTML5 a 3D her

Něco o

Proskákejte se až k samotnému cíli. Hru si můžete zahrát jak sami nebo s vaším kamarádem. Jedná se o další HTML5 hru, ve které jsou hlavními postavami hry manželé. Tato gamesa a další v nášupu!

více

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce