Magazín

Zneškodněte veškeré zombie ve hře Call of Zombie 3 za 90%

Zneškodněte veškeré zombie ve hře Call of Zombie 3 za 90%

Něco o

Zahrajte si propracovanou zombie online 3D hru, ve které máte za úkol odolávat hned několika vlnám nepřátel. Vše začíná v ulicích města, kde je spousta protivníků. Není to úplně jednoduché, protože máte pouze luk, ale časem dostanete lepší zbraně, tedy zakoupíte je v obchodě.

více

Výsledky bitvy 18.12

Výsledky bitvy 18.12

Česká Republika

Ahoj hráči! Máme tady pro vás výsledky poslední bitvy před Štědrým dnem. Tentokrát jsme si pro vás nachystali trochu letního odlehčení v podobě hry Bubble Pop Island. Jako vždy vyhrálo jen pět nejlepších. Gratulujeme. A nezapomeňte, že hned 25.12 můžete bojovat ve vánoční hře Xmaaz. Tak hezké svátky a bohatého Ježíška! Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - Sůvička, skóre: 2000 bodů - získává 250 bodů 2. místo - skipiskipi, skóre: 1825 bodů - získává 225 bodů 3. místo - voky15, skóre: 1660 bodů - získává 200 bodů 4. místo - pekole, skóre: 1620 bodů - získává 175 bodů 5. místo - joska102, skóre: 1245 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Zahrajte si další hru od samotných hráčů KOGAMA: Parkour Pretty Boy za 95%

Zahrajte si další hru od samotných hráčů KOGAMA: Parkour Pretty Boy za 95%

Něco o

KOGAMA hry patří mezi velmi zajímavé už díky tomu, že takové online hry vytvářejí samotní hráči. Jedná se o otevřený nástroj, ve kterém si můžete vytvořit svou vlastní gamesu, takže záleží jen na vás, co do ní vložíte.

více

Výsledky bitvy 11.12

Výsledky bitvy 11.12

Česká Republika

Ahoj hráči! Máme tady pro vás výsledky druhé prosincové bitvy. Tuto neděli jste měli možnost se podívat na zoubek naší logické hře Jewelama. A jak to dopadlo? Pojďme se podívat na výsledky! Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - voky15, skóre: 13680 bodů - získává 250 bodů 2. místo - prskavka23, skóre: 9920 bodů - získává 225 bodů 3. místo - pekole, skóre: 9120 bodů - získává 200 bodů 4. místo - taruška80, skóre: 8740 bodů - získává 175 bodů 5. místo - Davas96, skóre: 6550 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Zachraň obyvatele města před požárem ve hře FireDawgs za 90%

Zachraň obyvatele města před požárem ve hře FireDawgs za 90%

Něco o

Zahrajte si závodní hru, ve které si užijete s hasičským vozidlem. Jedete v opravdu hustém provozu a hasíte veškeré požáry co nejrychleji to jde. Požár nesmí za žádnou cenu ohrozit bezpečnost obyvatel, protože oheň se bude šířit opravdu rychle. Výhodou je, že vaše hasičské auto je naprosto nezničitelné, takže s ním můžete bourat do překážek, jak jen budete chtít.

více

Výsledky listopadové ligy

Výsledky listopadové ligy

Česká Republika

Ahoj, hráči! Tak máme za sebou listopad a před námi je poslední měsíc tohoto roku. I v listopadu jste udatně bojovali o přední příčky a my jsme jedině rádi, že vás toto společné zápolení stále baví. Zároveň bychom vám všem za celou Freegame redakci chtěli popřát příjemně prožité vánoční svátky a šťastný nový rok vám všem! Jsme velice rádi, že i přes občasné komplikace, které mohou hraní na našem serveru znepříjemnit, s námi i nadále zůstáváte. Všechna čest vám všem! Nezbývá tedy než dodat - sláva vítězům, čest poraženým! První tři místa dostanou pohár s vlastním jménem! Zlatá liga 1. místo: Patrik Muller- Pohár 1. místo Freegame Zlatá Liga, triko Geekshirts, PC hra, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: voky15- Pohár 2. místo Freegame Zlatá Liga, hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: DoDoTom68 - Pohár 3. místo Freegame Zlatá Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: milltie - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: janice11 - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: skipiskipi - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: MILAS - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: pekole - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: jarmilka- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: stureg - propiska a placka z kolekce Freegame Stříbrná liga 1. místo: zuzyka55- Pohár 1. místo Freegame Stříbrná Liga, PC hra, triko Geekshirts, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: Slyther- Pohár 2. místo Freegame Stříbrná Liga, hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: HAL - Pohár 3. místo Freegame Stříbrná Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: blomsusu - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: Mirčus26 - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: blabola - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: phanka - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: MarieH - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: skandy26- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: trogar - propiska a placka z kolekce Freegame Bronzová liga 1. místo: Kalousek100- Pohár 1. místo Freegame Bronzová Liga, chytrá kostka Futurocube, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: taruška80- Pohár 2. místo Freegame Bronzová Liga, hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: denis123 - Pohár 3. místo Freegame Bronzová Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: Bafusa - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: dav - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: pilosak - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: Luke_Vaníček - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: miguelka - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: kamen2443- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: piroman25 - propiska a placka z kolekce Freegame Gratulujeme! Zkontrolujte si prosím, zda máte vyplněnou v systému poštovní adresu. Vyplňuje se po přihlášení vpravo nahoře u vašeho avatara (vaší fotky - obrázku), po kliknutí na ozubené kolečko.

více

Výsledky bitvy 4.12

Výsledky bitvy 4.12

Česká Republika

Ahoj hráči! Listopad nám již skončil a my tu pro vás máme výsledky první prosincové bitvy. Tentokrát jste mohli soutěžit v naší logické hříčce Circle Chaos. Výsledky dopadly vskutku zajímavě, avšak jak už jste zvyklí - vyhrát může jen pět nejlepších, gratulujeme! Podívejme se tedy na výsledky. Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - pekole, skóre: 13533 bodů - získává 250 bodů 2. místo - voky15, skóre: 13320 bodů - získává 225 bodů 3. místo - Weslycz, skóre: 13020 bodů - získává 200 bodů 4. místo - blomsusu , skóre: 9609 bodů - získává 175 bodů 5. místo - VLADKA200, skóre: 9128 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Online hra pro více hráčů Combat Reloaded za 85%

Online hra pro více hráčů Combat Reloaded za 85%

Něco o

Zábavná hra z pohledu první osoby, která se velmi podobá hře typu Counter Strike a jemu podobným. Skvělé grafické zpracování na to, že se jedná o hru v prohlížeči. Celá gamesa je naprosto zdarma, nejsou zde žádné skryté poplatky. K dispozici je několik herních map a možností. Na začátku si vyberte server, kde budete hrát.

více

Výsledky bitvy 27.11

Výsledky bitvy 27.11

Česká Republika

Ahoj hráči! Máme tu pro vás poslední listopadové bitvy. Tentokrát jste mohli soutěžit v naší logické hříčce Free Mahjong Combo. Tentokrát však bylo v celkovém žebříčku opravdu veselo, protože rozdíl mezi vítězi a poraženými tvořily pouhé jednotky bodů. Jak hráč voky15, tak hráč Miki7 totiž oba získali stejný počet bodů a dělí se tak o první místo. Jelikož však první může být pouze, museli jsme vzít ohled i na čas, ve který bylo skóre uloženo. Celkovým vítězem je tak voky15, který zkrátka nejvyšší skóre nahrál dříve. Gratulujeme všem vítězům! Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - voky15, skóre: 644 bodů - získává 250 bodů 2. místo - Miki7, skóre: 644 bodů - získává 225 bodů 3. místo - jarmilka, skóre: 640 bodů - získává 200 bodů 4. místo - stureg, skóre: 639 bodů - získává 175 bodů 5. místo - milltie, skóre: 636 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Strategická online hra ve 3D Battle Towers za 90%

Strategická online hra ve 3D Battle Towers za 90%

Něco o

Zahrajte si velice propracovanou strategii, ve které si pro vás hra připravila neskutečnou porci zábavy a úrovní. Je velmi důležité postavit kolem svého hradu dostatek obranných věží, protože hned na začátku začnete provokovat svého nepřítele. Ten se na vás velice naštval. Jelikož jste s ním uzavírali v minulosti mír a právě teď byl porušen. Vaše vesnice je tak pod neustálým útokem, a je potřeba se bránit.

více

naše databáze obsahuje: 26 937 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce