Magazín

Mad Combat Marines online střílečka za 85%

Mad Combat Marines online střílečka za 85%

Něco o

Kvalitní hra pro více hráčů, ve které se připojíte na server a začnete hrát proti svým nepřátelům. Díky hráčskému účtu budete neustále sbírat zkušenostní body. Hlavní je, že hratelnost je na velmi dobré úrovní. Občas naleznete nějaké chyby, které vás mohou i zabít, ale to do takových rozsáhlých online her zaručeně patří.

více

Zahrajte si Counter Strike 1.6 opravdu kdekoliv (95%)

Zahrajte si Counter Strike 1.6 opravdu kdekoliv (95%)

Něco o

Určitě znáte starý dobrý Counter Stirke 1.6. Nejlepší hra pro více hráčů. Vybrali jste si na začátku, na jaký server se připojíte, k jaké mapě a následně si zvolili, jestli budete hrát za teroristy nebo policisty. Teroristi měli za úkol položit bombu na místo, které se označovalo písmeny. Díky ním jste mohli svému spoluhráči říct, kde bomba bude.

více

Výsledky bitvy 4.7

Výsledky bitvy 4.7

Česká Republika

Ahoj, hráči! Máme tu pro vás výsledky z již tradiční nedělní bitvy. Bitva tentokrát proběhla v logické hře Freegame States, tudíž určitě nebylo o zábavu nouze :). I když rozdíly byly tentokrát opravdu minimální a častokrát rozhodoval pouze jediný bod, body do ligy si odnese pouze pětice nejlepších. Gratulujeme! Kalendář všech bitev pak naleznete pod tímto odkazem 1. místo - majki19, skóre: 3313 bodů - získává 250 bodů 2. místo - Marta61, skóre: 3308 bodů - získává 225 bodů 3. místo - VLADKA200, skóre: 3294 bodů - získává 200 bodů 4. místo - milttie, skóre: 3291 bodů - získává 175 bodů 5. místo - skandy26, skóre: 3276 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Výsledky červnové ligy

Výsledky červnové ligy

Česká Republika

Ani jsme se nenadáli a máme tu první prázdninový měsíc. Všichni školou povinní si určitě na dva měsíce rádi oddechnou od školních povinností :). To my, pracující, můžeme jen tiše závidět. Avšak ani tropická vedra v červnu vás nezastavila od zběsilého sbírání bodů do naší ligy, což vidíme opravdu rádi. Už se moc těšíme, jak zamíchá s kartami červenec! Sláva vítězům, čest poraženým! První tři místa dostanou pohár s vlastním jménem! Zlatá liga 1. místo: majki19r- Pohár 1. místo Freegame Zlatá Liga, PC hra LEGO Star Wars, tričko Geekshirts, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: voky15- Pohár 2. místo Freegame Zlatá Liga, hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: Kubikteriskuv - Pohár 3. místo Freegame Zlatá Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: janice11 - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: milltie - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: Marta61 - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: HAL - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: joska102 - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: BastienBax- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: Laugher - propiska a placka z kolekce Freegame Stříbrná liga 1. místo: DoDoTom68- Pohár 1. místo Freegame Stříbrná Liga, PC hra Farm Expert 2016, tričko Geekshirts, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: gibikhai- Pohár 2. místo Freegame Stříbrná Liga, hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: blabola - Pohár 3. místo Freegame Stříbrná Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: Mirčus26 - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: skandy26 - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: 10ondr - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: psaa16 - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: zuzyka55 - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: 159951venda- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: zuzikk - propiska a placka z kolekce Freegame Bronzová liga 1. místo: pidluska- Pohár 1. místo Freegame Bronzová Liga, chytrá kostka Futuro Cube, tričko Freegame, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: assaly- Pohár 2. místo Freegame Bronzová Liga, hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: Wejunka28 - Pohár 3. místo Freegame Bronzová Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: tess07 - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: Kateřina-Máčková - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: kubysta1 - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: kokosmen265 - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: rencek - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: OrionGamingCZ- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: rkolacan - propiska a placka z kolekce Freegame Gratulujeme! Zkontrolujte si prosím, zda máte vyplněnou v systému poštovní adresu. Vyplňuje se po přihlášení vpravo nahoře u vašeho avatara (vaší fotky - obrázku), po kliknutí na ozubené kolečko.

více

TMNT: Legends - strategie s fenomenálními želvami (94 %)

TMNT: Legends - strategie s fenomenálními želvami (94 %)

Něco o

Želvy ninja – čtyři zelení bratři se vracejí do kin a k této příležitosti vyšla i nová hra pro Android a iOS. Taktická strategie, ve které si vytvoříte vlastní tým hrdinů v čele s Leonardem a budete se snažit zachránit své bratry ze spárů Kranga a Trhače.

více

TMNT: Legend - update přináší PvP souboje

TMNT: Legend - update přináší PvP souboje

Celosvětová

Před pár dny dostala žhavá gamesa TMNT: Legends nový update. Ten s sebou přinesl praktičtější uživatelské rozhraní, díky kterému můžete při automatickém soubojovém systému zdvojnásobit rychlost, a tak zrychlit získávání mutagenu, lootu a DNA postav. Druhou podstatnou novinkou jsou PvP souboje o další speciální odměny a vzácné balíčky.

více

Výsledky bitvy 26.6

Výsledky bitvy 26.6

Česká Republika

Ahoj, hráči! Máme tu pro vás výsledky z již tradiční nedělní bitvy. Bitva tentokrát proběhla ve hře Freejumper, tudíž určitě nebylo o zábavu nouze :). I když mnozí z vás bojovali jako lvi, body do ligy si odnese jen první pětice z vás. Gratulujeme! Kalendář všech bitev pak naleznete pod tímto odkazem 1. místo - voky15, skóre: 20008 bodů - získává 250 bodů 2. místo - zuzikk, skóre: 18795 bodů - získává 225 bodů 3. místo - DoDoTom68, skóre: 14497 bodů - získává 200 bodů 4. místo - tess07, skóre: 10059 bodů - získává 175 bodů 5. místo - Bafusa, skóre: 9009 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Pixel Warfare 5 – zabij nebo zemři

Pixel Warfare 5 – zabij nebo zemři

Něco o

Jedná se o hru pro více hráčů. Připojíte se na vámi vybraný server a můžete začít. Je tady také několik herních módů. Jestli vás baví spíše týmové souboje, tak si zvolte mód „Team Deathmatch“. Grafické zpracování je převzato z Minecraftu.

více

Výsledky bitvy 19.6

Výsledky bitvy 19.6

Česká Republika

Ahoj, hráči! Dnes tu pro vás máme výsledky z již tradiční nedělní bitvy. Bitva tentokrát proběhla ve hře Circle Chaos, kterou máme v redakci velice v oblibě :). I když mnozí z vás bojovali jako lvi, body do ligy si odnese jen první pětice z vás. Gratulujeme! Kalendář všech bitev pak naleznete pod tímto odkazem 1. místo - 10ondr, skóre: 11835 bodů - získává 250 bodů 2. místo - psaa16, skóre: 10176 bodů - získává 225 bodů 3. místo - Kubikteriskuv, skóre: 10025 bodů - získává 200 bodů 4. místo - gibikhai, skóre: 9624 bodů - získává 175 bodů 5. místo - zuzikk, skóre: 9571 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Rozpis cen na červen

Rozpis cen na červen

Česká Republika

Ahoj, hráči! Jen chceme krátce informovat, ať o tom ví co nejvíce z vás. Už máme venku rozpis cen na červen. Běžte se kouknout, o co všechno se tento měsíc hraje! Rozpis naleznete pod odkazem www.freegame.cz/liga/prehled-cen

více

naše databáze obsahuje: 26 629 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce