Magazín

HTML5 hra The Dropping Dead za 90%

HTML5 hra The Dropping Dead za 90%

Něco o

Prostřílejte si svou cestu za nejvyšším skóre. Vaším úkolem je sestřelit veškeré kostlivce na padácích a také bedny, ve kterých se ukrývá bonus. K dispozici jsou nejrůznější speciální útoky, takže je při bitvách využívejte, abyste to zvládli.

více

Vyhlášení bitvy 22.1

Vyhlášení bitvy 22.1

Česká Republika

Ahoj hráči! Již tradičně tu máme výsledky nedělní bitvy. Tentokrát jsme vybrali hru, při které jste se mohli v tomto mrazivém počasí aspoň trochu ohřát. Ano, soutěžilo se v letní plošinovce Solar Run a vyhrálo následujících pět nejlepších. Gratulujeme! Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - petrakristek, skóre: 7050 bodů - získává 250 bodů 2. místo - milltie, skóre: 6750 bodů - získává 225 bodů 3. místo - sara13122015, skóre: 6100 bodů - získává 200 bodů 4. místo - Slyther, skóre: 5450 bodů - získává 175 bodů 5. místo - jirka123, skóre: 4300 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Zahrajte si online akční hru v HTML5 King Soldiers 3 za 95%

Zahrajte si online akční hru v HTML5 King Soldiers 3 za 95%

Něco o

Jedná se již o třetí díl povedené střílečky, ve které je pro vás připraveno celkem 21 nových úrovní. Vystřelujte v roli vojáka rakety z bazuky nebo házejte granáty. Záleží hodně na vás, co si zvolíte a jak se kam dostanete. Likvidujte mimozemšťany, kteří se nacházejí na hrací ploše.

více

Vyhlášení bitvy 15.1

Vyhlášení bitvy 15.1

Česká Republika

Ahoj hráči! Již tradičně tu máme výsledky nedělní bitvy. Tentokrát se soutěžilo v našem logickém labyrintu jménem Lost and Greedy. Vyhrálo následujících pět nejlepších, kteří nasbírali nejvíce bodů. Gratulujeme! Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - sara13122015, skóre: 1820 bodů - získává 250 bodů 2. místo - denis123, skóre: 1770 bodů - získává 225 bodů 3. místo - blomsusu, skóre: 1565 bodů - získává 200 bodů 4. místo - milltie, skóre: 1535 bodů - získává 175 bodů 5. místo - martinemi, skóre: 1080 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Zahrajte si HTML5 hru Heads Arena: Soccer All Stars za 95%

Zahrajte si HTML5 hru Heads Arena: Soccer All Stars za 95%

Něco o

Jedná se o fotbalovou online hru v HTLM5. Zvolte si svůj mód a následně se vydejte na svůj prvotní zápas, který je omezen časovým limitem 90 minut. Vašemu soupeři musíte dát co nejvíce gólů. Asi nejlepší mód je ten, ve kterém hrajete v kooperaci se svým kamarádem, takže tam ukážete, co dokážete.

více

Vyhlášení bitvy 8.1

Vyhlášení bitvy 8.1

Česká Republika

Ahoj hráči! Máme tady pro vás již druhé lednové vyhlášení. I tentokrát jsme byli svědky opravdu zajímavé bitvy. Soutěžilo se v naší hře Fury Fox a i když mezi vámi bylo plno šikovných lišáků, kteří vzdorovali valícím se balvanům, vyhrálo jako vždy jen těch pět nejlepších. Gratulujeme! Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - jarmilka, skóre: 139 bodů - získává 250 bodů 2. místo - milltie, skóre: 125 bodů - získává 225 bodů 3. místo - petrakristek, skóre: 83 bodů - získává 200 bodů 4. místo - Slyther, skóre: 82 bodů - získává 175 bodů 5. místo - stureg, skóre: 79 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Online hra s více hráči po internetu Tanx.IO za 95%

Online hra s více hráči po internetu Tanx.IO za 95%

Něco o

Baví vás online hry pro více hráčů, ve kterých si zahrajete s ostatními hráči z celého světa? Tak to nesmíte promeškat další chytlavou hru z rodiny .io her. Tentokrát nehrajete za hady, ale za tanky, se kterými máte možnost likvidovat ostatní nepřátele na hrací ploše. Každý z nich má svou vlastní barvu.

více

Vyhlášení bitvy 4.1

Vyhlášení bitvy 4.1

Česká Republika

Ahoj hráči! Máme tady pro vás první bitvu v tomto roce. A že se tentokrát bylo na co dívat! Milltie se předháněla s DodoTomem68 skoro celý den. Nicméně absolutním vítězem se jen o pouhých šest bodů stala milltie. Gratulujeme! Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - milltie, skóre: 878 bodů - získává 250 bodů 2. místo - DoDoTom68, skóre: 872 bodů - získává 225 bodů 3. místo - stureg, skóre: 477 bodů - získává 200 bodů 4. místo - Davas96, skóre: 366 bodů - získává 175 bodů 5. místo - assaly, skóre: 184 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Nášup 3D online her pro kvalitní zábavu za 92%

Nášup 3D online her pro kvalitní zábavu za 92%

Něco o

Představujeme vám tři online hry, které byly vytvořeny za pomoci 3D grafického enginu. Hraní je mnohem jednodušší a hlavně příjemné na oko. Možnosti, které takové gamesy nabízejí, jsou větší než u obyčejných flash her.

více

Výsledky prosincové ligy

Výsledky prosincové ligy

Česká Republika

Ahoj, hráči! Rádi bychom vás za celý Freegame tým uvítali v novém roce 2017. Pevně doufáme, že s námi zůstanete i nadále a stále se budete překonávat v tabulkách tak, jak tomu bylo doposud :). I prosincová liga byla tentokrát velice zajímavá a hezky zamíchala pořadím. Dokonce se zde objevily i některé nové tváře, které začínají zkoušet své štěstí v bronzové lize. V lednovém vyhlášení tedy uvidíme, zda se nám neurodí noví adepti na Freegame veterány. Ale dost už bylo řečí, přistupme ke konečným výsledkům. Sláva vítězům, čest poraženým! První tři místa dostanou pohár s vlastním jménem! Zlatá liga 1. místo: voky15- Pohár 1. místo Freegame Zlatá Liga, chytrá kostka FuturoCube, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: pekole- Pohár 2. místo Freegame Zlatá Liga, hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: Patrik-Muller - Pohár 3. místo Freegame Zlatá Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: janice11 - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: milltie - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: DoDoTom68 - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: blabola - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: Martina73 - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: skipiskipi- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: jarmilka - propiska a placka z kolekce Freegame Stříbrná liga 1. místo: majki19- Pohár 1. místo Freegame Stříbrná Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: joska102- Pohár 2. místo Freegame Stříbrná Liga, hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: denis123 - Pohár 3. místo Freegame Stříbrná Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: BastienBax - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: taruška80 - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: phanka - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: trogar - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: PavelH - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: assaly- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: Weslycz - propiska a placka z kolekce Freegame Bronzová liga 1. místo: sara13122015- Pohár 1. místo Freegame Bronzová Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: Sůvička- Pohár 2. místo Freegame Bronzová Liga, hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: Davas96 - Pohár 3. místo Freegame Bronzová Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: Okarina - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: Barca-Vulcova - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: GreenArrow - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: DrMoulák - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: Blanka7 - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: herbi- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: sarka11 - propiska a placka z kolekce Freegame Gratulujeme! Zkontrolujte si prosím, zda máte vyplněnou v systému poštovní adresu. Vyplňuje se po přihlášení vpravo nahoře u vašeho avatara (vaší fotky - obrázku), po kliknutí na ozubené kolečko.

více