recenze

Super Dance

Super Dance

Jste připravení? Jde se na diskotéku. A zítra taky, pozítří taky… jednoduše klidně každý den. Do kterého klubu zajít, to je jen na vás. Stačí jen nějaké ty peníze v kapse a dostatečná energie k tanci. Pak už vám nic nebrání ukázat taneční kreace.


Pokud fandíte hrám v podobném stylu jako například Guitar Hero, pak vás podstata dnešní hry potěší. Prim zde totiž také hraje hudba a spousta šipek.



Podmanit si celé město, tamní kluby a především lidí v nich nebude vůbec jednoduché. A tak se budete muset skutečně předvést, abyste oslnili a postoupili dále.



Nejprve si ale musíte vytvořit vašeho avatara. Škála všemožného vzezření a doplňků je bohatá, takže si vybere každý. Ty lepší kousky si ovšem pořídíte až později, za peníze. Pak už se jde obrážet klub, jeden za druhým. V každém z nich zní úkol stejně – zaujmout určitý počet lidí tance. Skrývá se v tom i něco strategie, neboť zvolený styl tance, který předchází samotné realizaci, umožňuje oslovit vždy jen určitý počet lidí. A tak si musíte spočítat, na kolik kol a zdali vůbec jdete do plnění úkolu.



Každé taneční předvádění stojí totiž staminu, která se v „klidovém režimu“ sama doplňuje. Pokud ale nemáte šanci splnit misi, nevyplatí se ani začít. Nebo ano? Za každý předvedený tanec získáte nějakou tu minci a také zkušenosti. Za úspěšné splnění úkolu je to samozřejmě kvantum větší. Za peníze si kupujete doplňky pro vaši postavu, vstup do dalších klubů nebo další taneční kroky. Je potřeba všechno kupovat s mírou a vyváženě.



Nakonec je na řadě samotný tanec. Ten se odehrává po fázích, kdy se vám v určitém tempu a v kruhu zjevují barevné šipky. Jejich přesné stisknutí je to nejlepší, co můžete udělat, a pak už jen čekáte na výsledek. V tomto směru zde hraje určitou roli náhoda. Nikde není psáno, že okouzlíte jistý počet pozorovatelů a vy se tam někdy snažíte zbytečně. Nebo je to snad špatně zvolená strategie? Každopádně se jedná o povedenou hru s tím, že zvukovou kulisu tvoří taneční písně od známých interpretů současnosti. Namátkou například Lady Gaga, Mika, nebo Gorillaz.



hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 3 =

Nic | 01.01.11 v 19:00

no já jsem na facebooku ale mě to napíše něco anglicky a je tam odkaz na www.zynga.cz takže proto jsem to hctěla vědět ale děkuji za odpvěď ;)

Kacirek_Donald | 01.01.11 v 17:23

Funkční verze hry už byla stažena, což je škoda. Tvůrci prý pracují momentálně na novém titulu.

Pokud jde o hraní Facebook her, musíte mít účet na Facebooku a být přihlášen, jelikož pak už stačí jen kliknout na odkaz pod recenzí a ocitnete se před "branami" dané hry. To je univerzální postup pro hraní všech her z kategorie Facebook hry.

NicKouš | 30.12.10 v 23:17

hele poraďte mi prosím jak si to můžu stáhnout :(


galerie

Super Dance Super Dance Super Dance Super Dance Super Dance

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce