recenze

My Free Zoo

My Free Zoo

Ovce mají hlad, klokani jsou špinaví, chovatelé se někde flákají a pokladna zeje prázdnotou. I tak může vypadat zoologická zahrada, ale jak bude vypadat ta vaše? Casual webovka z prostředí ohrad a zákazu krmení zvířat.
Milí ředitelé zoo, dokážete postavit zahradu s rozmanitými druhy zvěře, dostatečným zázemím pro návštěvníky a bohatým příjmem peněz do vaší kapsy? Jisté je jen to, že to bude běh na dlouhou trať.

Otvíráme aneb Co je hlavní podstatou hry
Cílem hry je vybudování té nejvíc supr-čupr zoologické zahrady, která vás napadne. Hned se můžete pustit do díla. K dispozici máte prázdnou plochu, na kterou můžete okamžitě začít stavět nejrůznější objekty. K těm nejzákladnějším patří ohrady se zvířaty, budovy, stánky a samozřejmě dekorace. Všechno, co by měla správná zoo mít, tu najdete. Ale ne hned. Prakticky všechny lepší věci/zvířata si odemykáte postupem a dosahováním vyšších levelů.

Bohaté spektrum zvířat i předmětů
Jedním z pozitivních prvků této webovky je počet zvířectva. Začínáte s (upřímně řečeno dosti chabými) králíky a ovcemi, ale postupně si pořídíte šimpanze, papoušky, vlky, slony, bobry, zebry a spoustu dalších exotických zvířat. Vše je otázkou správného typu ohrady, dosaženého levelu a dostatku financí.
Rozmanitost platí i pro aspekt dekorativních předmětů, naopak budovy jsou zde pouze tři. Zase ale plní své specifické funkce, ke kterým se vrátím později.

Vše je o penězích
Když vás tak krásně namlsá pohled na všechny ty živočichy a předměty, které byste rádi měli ve své zoo, zjistíte, že na to zkrátka nemáte peníze. Docela jsem koukal, jak je tady draho. Je fajn, že si odemknu s každou úrovní haldu nových věcí, ale když na to nejsou prostředky… je to trochu smutné zjištění. A jak peníze získat? Ve formě odměny za postup na nový level, hlavní příjem pak vzniká ze stavby stánků různých druhů a ze vstupného. To vyžaduje hodně návštěvníků, kteří přicházejí tím více, čím bohatší máte skvadru zvířat. Stejně je to pořád málo a musel jsem šetřit, a to především na budovy, které jsou pořádně mastné.

Budovy
Budovy můžete postavit sice jen tři, ale mají své originální funkce. Tou první je stanice na transport. Je to místo, ve kterém můžete s přáteli měnit všechny věci, které nepotřebujete. Zní to dobře? Možná, ale taková zábava to zase není. Jinými slovy jste totiž nuceni rozesílat e-mailem pozvánky do hry vašim přátelům, kteří se do hry musí přihlásit a hrát. Nejde tedy o nějaké „komunitní tržiště“ pro všechny uživatele, což mě dost zklamalo. Následuje administrativní budova, ve které můžete najímat zaměstnance, starající se o vaši zoo. A opět je v tom háček – najmout lidi lze výhradně za diamanty, což je ovšem sféra mikroplateb za skutečné peníze, takže si zase moc neužijete. Navíc je jejich najmutí časově omezeno a autoři chytře ustanovili, že každý z nich dělá jen určitou činnost, čili aby bylo o vaši zahradu komplet postaráno, museli byste mít všechny tři. Třetí do party je chovná stanice, která jako jediná vypadá, že by mohla k něčemu být. Koncept plození vlastních mláďat není úplně špatný. Avšak buďte si jisti, že to nebude levné a také několik hodin potrvá samotná výstavba. V tomto případě zavládlo zklamání.

Postup hrou
Hlavním zdrojem zkušeností jsou zvířata, na která klikáte a doplňujete jejich potravu, čistotu a zábavu. Zakoupením vybavení dostáváte bonusové zkušenosti a rozšiřováním ohrad získáváte místo na umístění dalších zvířat. Samozřejmostí je fakt, že každý druh má své specifické ohrady a stupeň vzácnosti určuje počet získaných zkušeností.
Je to vcelku dost klikání, ale na druhou stranu vás tento casual styl nenutí kamkoli pospíchat. Starat se o zvířata můžete, i když jejich nálada není na nule. Jejich potřeby můžete doplnit de facto vždy, když budete mít chuť a čas. Pokud nějaký ukazatel vyprchá úplně, objeví se nad hlavou ikonka, na kterou jednoduše kliknete. V podstatě tak lze hru hrát jednou za den s tím, že poklikáte všechno, co vidíte, jednoduše a rychle. Zanícení hráči zase mohou co hodinu či častěji průběžně doplňovat, a tak zrychlovat postup ve hře. Dobrý koncept.
Postup urychluje i plnění questů, ale při jejich plnění opět narazíte na průvodní rys celého titulu – nedostatek financí. Jejich ukončení se tak vzdaluje a odměna přestává být tak lákavá. Škoda.

Pár dodatků a závěr
Shrňme si to. V této hře se budete ponejvíce starat o vaše zvířata a něco nového stavět. Protože však peněz je zatraceně málo a ceny vysoké, v budovatelské části to zase tak rychle nepůjde. Zůstává vám tak péče o zvěř jako dominantní složka hry, což se mi zdá trochu málo. Je tu několik zajímavých prvků, ale vyžadují dost trpělivosti a delšího hraní, abyste si je zpřístupnili. Záporem jsou jednoznačně vysoké finanční nároky, respektive jejich příjem, dále celkem velká orientace na mikroplatby a potřebu přátel. Na druhou stranu vás nikdo nenutí a nemáte důvod spěchat. Rozvláčné tempo nemusí sedět každému, ale pro casual hráče by se mohlo jednat o zajímavý počin a pro otrlé hráče o notně relaxační kus. Jako příjemný bonus působí fakt, že každý den dostanete zdarma jeden booster, v němž se skrývají nejrůznější objekty, a i neplatící hráči mají možnost zisku vzácných kousků do své zahrady.


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

Miroslav Gurovic | 22.06.23 v 14:33

Speciální soukromé online půjčky: Dobrý den, hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete mít prostředky na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnáni nebo podnikáte, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Máte nepříjemný záznam v registru dluhů, kterého se jen tak nezbavíte? V každém případě vám mohu s vaším příjmem půjčit, kolik chcete. Požádejte o skvělé nebankovní finance s výhodnými podmínkami. Napište mi na email: Miroslavgurovic10@gmail.com nebo WHATSAPP +420775022702

Sheikh Hussein | 20.05.23 v 22:55

Black Magic Dark Spell Removal and Protection Expert - The Most Powerful Native Traditional Psychic Herbalist Healer, Voodoo Witchcraft Master and Magic Spell Caster Call/WhatsApp/Viber/Telegram ☎+27765274256 Negative Energy and Evil Spirit Cleansing Rituals The bad luck cleansing ritual spells are meant for those looking for a solution to reveal bad hex from their families, homes, houses, businesses, careers, relationships and marriages. When we cast the cleansing rituals from your life we shall have to first to go through the psychic reading medium. Black Magic Curse Removal Expert in, Black Magic Protection, Breaking and Reversing of Black Magic Spell Curses. Call ☎ +27765274256 Black Magic Protection and Removal Worldwide Online Professional Services ☎ +27765274256 Voodoo Witch Doctor, Dangerous Black Magic Witchcraft Master in Australia Black Magic Love Spells To Control Wife or Husband, How To Remove Black Magic From Husband or Wife Call ☎ +27765274256

Richard Chadwick | 31.03.23 v 12:38

Are you an individual businessman or a business organisation that wishes to expand in business ??, we offer financial instrument such as BGs, SBLCs,MTNs, LCs, CDs and others on lease and sales at a rate of 4%+2% of the face value and reasonable condition from a genuine provider. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signatory project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication and any other project(s) etc. Contact : Mr. Richard Chadwich Contact Email: ribellodasilver01.finance@gmail.com Whatsapp # : +380 50 591 6795 With our financial/bank instrument you can establish line of credit with your bank and/or secure loan for your projects in which our bank instrument will serve collateral in your bank to fund your project. We deliver with time and precision as set forth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable and we work directly with issuing bank lease providers, this instrument can be monetized on your behalf for upto 100% funding. Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved. All relevant business information will be provided upon request. BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!! If Interested kindly contact me via Email:~ ribellodasilver01.finance@gmail.com serious enquiry only.

Alicia Bradley | 12.01.23 v 07:47

I was so impatient to carry out the necessary research, but I really wanted to jump on the crypto trading and investment buzz. Unfortunately for me, I invested 90,700 USD worth of bitcoin with a fraudulent company. I was happy to watch my account grow to 340,575 USD within a couple of weeks. But I didn't realize I was dealing with a scam company, until I tried to make an attempt to withdraw. I made a withdrawal request, and noticed that my account was suddenly blocked for no apparent reason. I tried contacting customer support, but all to no avail. I needed my money back at all costs, because I could not afford to let it go. So I tried all possible means to make sure I recovered my scammed bitcoin. I did a lot of online search for help, and tried to see if there were other people who had any similar experience. I stumbled upon a cryptocurrency forum were a couple of people mentioned that they had been through the same process but were able to recover their lost cryptocurrency, funds with the help of MICHAEL CALCE WIZARD SOFTWARE HACKING GROUP . So I filed a report and he was able to help me get back all my lost funds within two hours. I feel indebted to him. Apart from trying to express my gratitude to them once again using this medium, I will recommend anyone who wants to recover scammed bitcoin, stolen cryptocurrency, funds lost to binary options forex, investment and any other form of online scam, reach out to michaelcalcewizard78@gmail.com or via WhatsApp:+447534072218

Anabel Kim | 24.12.22 v 02:29

I know how frustrating it is to lose your Crypto currency / BTC to a fake online investment platform. I was a victimof this fraud, but thanks to God, I found Michael Calce Wizard through a friend; his reviews were very encouraging and verified; Michael Calce Wizard is a licensed crypto-currency expert who helps victims to recover their scammed funds. He recovered my wallet and all my Bitcoins amazingly in the space of 4 hours. He is Tested/Trusted and highly recommended to all BTC and any other scam victims. You can reach him through Email: michaelcalcewizard78@gmail.com or through Whatsapp: +44 (737) 554-2502

Alena Jana | 16.12.22 v 23:19

Nabízím vám výhodný financní úver pro celou Ceskou republiku s rychlým vyrízením už do 24 hodin vcetne vyplacení financí. Mužete žádat o úver od 50.000 Kc až do 60.000.000 Kc. Splatnost tohoto úveru se dá nastavit až na 240 mesícu. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou pruchodností schválených žádostí. Tento úver mužete využít na cokoliv budete potrebovat. Víc informací získáte na emailu: kdfin11@gmail.com a whatsApp +420608758113

Official | 22.10.22 v 12:11

GET RICH WITH BLANK ATM CARD . What'sApp : +393512615163 I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich. Email : carolblankatmcard@gmail.com Hangout : carolblankatmcard@gmail.com What'sApp : +393512615163 They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Blahuta Tomas | 18.08.22 v 22:26

Půjčku získáte snadno bez zbytečného papírování. Půjčíme Vám od 50 000 do 50 mil. Kč Kontaktujte mě pro každou část do 5 000 000 Kč Získáte nejen výhodnější sazbu, ale především jistotu, že pokud přijdete o práci nebo onemocníte, díky mé půjčce nebudete bez peněz. E-mail: tomasblahuta057@gmail.com

kroupa | 17.08.22 v 16:17

Nabídka půjčky do 24 hodin Dostali jste se do nelehké finanční situace a nevíte kam se obrátit protože v bance vám vaši žádost z nějakého důvodu zamítli. Nyní můžete využít této skvělé příležitosti a získat výhodný finanční úvěr od 40.000 Kč až do 10.000.000 Kč se splatností kterou lze nastavit až na 240 měsíců Vyřízení všech potřebných formalit včetně vyplacení financí už do 24 hodin od podepsání úvěrové smlouvy. Zcela zdarma a nezávazně žádejte na emailu: kroupajaroslav17@gmail.com

sumitihomelen

sumitihomelen | 26.07.22 v 06:12

Good day. Quick loans Service available here. I am a private loan lender that gives out both business and personal loans to individual at a low interest rate of 2% no matter your location. If you are interested Contact me (Whats App) number:+917310847059 sumitihomelend@gmail.com Mr. Sumiti

BLANK ATM CARD | 19.07.22 v 21:48

I JUST GOT MY 5.2 BTC I AM THE HAPPIEST PERSON RIGHT NOW, THANKS TO DARK WEB CYBER HACKERS FOR SAVING MY LIFE, IF YOU ARE INTERESTED IN MAKING GOOD PROFIT IN BITCOIN MINING AND YOU ARE LOOKING FOR A GENUINE HACKERS TO EARN FOR YOU I WILL ADVISE YOU ALL TO CONTACT DARK WEB ON EMAIL: DWCHZONE@GMAIL.COM WHATSAPP +18033921735 THEY ARE GENUINE AND LEGIT THEY HAVE PUT SMILE ON MY FACE

BLANK ATM CARD | 19.07.22 v 21:48

GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... Whatsapp: +18033921735 I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Cyber hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.(DWCHZONE@GMAIL.COM) I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 250,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode. You can also contact them for the service below * Western Union/MoneyGram Transfer * Bank Transfer * PayPal / Skrill Transfer * Crypto Mining * CashApp Transfer Email: dwchzone@gmail.com Text & Call or WhatsApp: +18033921735

BLANK ATM CARD | 19.07.22 v 21:47

GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... Whatsapp: +18033921735 I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Cyber hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.(DWCHZONE@GMAIL.COM) I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 250,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode. You can also contact them for the service below * Western Union/MoneyGram Transfer * Bank Transfer * PayPal / Skrill Transfer * Crypto Mining * CashApp Transfer Email: dwchzone@gmail.com Text & Call or WhatsApp: +18033921735 WEBSITE: https://darkwebcycberhackers.com

marcdupon | 13.07.22 v 10:18

Ahoj, Hledáte legální půjčku? Byl jste odmítnut vašimi bankami? Potřebujete peníze z toho či onoho důvodu. Jste upřímní a čestní Půjčku potřebujete na splacení svých dluhů, účtů popř realizovat projekt? Vždy máte příležitost. Ještě znepokojivější je, že nabízíme půjčky od 5 000 EUR, rychle a spolehlivě, s roční úrokovou sazbou 3 %. My jsme spolehlivý V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přímo. e-mail: marcdupon18@gmail.com

Louis Anderson | 11.07.22 v 20:44

text příspěvkuCHCETE ZÍSKAT 3 000 $ DENNĚ ​​PO JEDEN ROK? TADY JAK: Nazdar hoši!!! Moje prázdná bankomatová karta přišla od Shadow Web Hackers ve středu minulý týden! . Prázdná bankomatová karta denně vybere 3 000 EUR. Dostal jsem to ve středu minulý týden a teď mám 27 000 € zdarma. Karta vybírá peníze z jakýchkoliv bankomatů, není vůbec dohledatelná a teď mám dost peněz pro sebe a své 3 děti. Jsem opravdu šťastný, že jsem potkal Shadow Web Hackery (e-mail: shadowdarkweb26@gmail.com a WhatsApp +447557386199), protože jsem před nimi potkal dva lidi a oni mě okradli o mé peníze. Ale teď jsem šťastný. Shadow Web Hackers poslal kartu přes DHL a já ji obdržel za 3 dny. Získejte jeden od něj hned. Rozdává to, aby pomohl lidem, a i když je to nelegální, pomáhá to hodně a nikdo se nikdy nenechá chytit. Karta funguje celosvětově ve všech zemích. Pospěšte si a kontaktujte ho e-mail: shadowdarkweb26@gmail.com a WhatsApp +447557386199. Můžete nás také kontaktovat pro: ➡️ Binární obnova. ➡️ Aktualizace výsledků univerzity ➡️Zvyšte kreditní skóre ➡️ Výpis z Rejstříku trestů ➡️ Hackování sociálních sítí ➡️ Prázdná bankomatová karta ➡️ Všechny druhy nákladu ➡️ Hackování telefonu. ➡️ Herní hack/loterijní jackpot Obtěžujte nás svou prací a dovolte nám, abychom vám poskytli pozitivní výsledky s našimi sofistikovanými nástroji. E-mail: shadow.unicorninjection@gmail.com WhatsApp: +447557386199 Copyright ©️ 2022.

Louis Anderson | 11.07.22 v 20:43

CHCETE ZÍSKAT 3 000 $ DENNĚ ​​PO JEDEN ROK? TADY JAK: Nazdar hoši!!! Moje prázdná bankomatová karta přišla od Shadow Web Hackers ve středu minulý týden! . Prázdná bankomatová karta denně vybere 3 000 EUR. Dostal jsem to ve středu minulý týden a teď mám 27 000 € zdarma. Karta vybírá peníze z jakýchkoliv bankomatů, není vůbec dohledatelná a teď mám dost peněz pro sebe a své 3 děti. Jsem opravdu šťastný, že jsem potkal Shadow Web Hackery (e-mail: shadowdarkweb26@gmail.com a WhatsApp +447557386199), protože jsem před nimi potkal dva lidi a oni mě okradli o mé peníze. Ale teď jsem šťastný. Shadow Web Hackers poslal kartu přes DHL a já ji obdržel za 3 dny. Získejte jeden od něj hned. Rozdává to, aby pomohl lidem, a i když je to nelegální, pomáhá to hodně a nikdo se nikdy nenechá chytit. Karta funguje celosvětově ve všech zemích. Pospěšte si a kontaktujte ho e-mail: shadowdarkweb26@gmail.com a WhatsApp +447557386199. Můžete nás také kontaktovat pro: ➡️ Binární obnova. ➡️ Aktualizace výsledků univerzity ➡️Zvyšte kreditní skóre ➡️ Výpis z Rejstříku trestů ➡️ Hackování sociálních sítí ➡️ Prázdná bankomatová karta ➡️ Všechny druhy nákladu ➡️ Hackování telefonu. ➡️ Herní hack/loterijní jackpot Obtěžujte nás svou prací a dovolte nám, abychom vám poskytli pozitivní výsledky s našimi sofistikovanými nástroji. E-mail: shadow.unicorninjection@gmail.com WhatsApp: +447557386199 Copyright ©️ 2022.

Louis Anderson | 11.07.22 v 20:42

Hello guys, i am really glad to say that my blank atm card came from Mr. Justin and with this card I am able to make daily withdrawals and also shop as i want Even more, daily I am entitled to $3000 withdrawals from this card and it will be valid for a whole year. To get this card, just contact him on: Text & Call or WhatsApp: +4 4 7 5 5 7 3 8 6 1 9 9 Email: shadow dark web 26 @ gmail . com

Louis Anderson | 11.07.22 v 20:42

Hello guys, i am really glad to say that my blank atm card came from Mr. Justin and with this card I am able to make daily withdrawals and also shop as i want Even more, daily I am entitled to $3000 withdrawals from this card and it will be valid for a whole year. To get this card, just contact him on: Text & Call or WhatsApp: +4 4 7 5 5 7 3 8 6 1 9 9 Email: shadow dark web 26 @ gmail . com dingtone

Louis Anderson | 11.07.22 v 20:41

CHCETE ZÍSKAT 3 000 $ DENNĚ ​​PO JEDEN ROK? TADY JAK: Nazdar hoši!!! Moje prázdná bankomatová karta přišla od Shadow Web Hackers ve středu minulý týden! . Prázdná bankomatová karta denně vybere 3 000 EUR. Dostal jsem to ve středu minulý týden a teď mám 27 000 € zdarma. Karta vybírá peníze z jakýchkoliv bankomatů, není vůbec dohledatelná a teď mám dost peněz pro sebe a své 3 děti. Jsem opravdu šťastný, že jsem potkal Shadow Web Hackery (e-mail: shadowdarkweb26@gmail.com a WhatsApp +447557386199), protože jsem před nimi potkal dva lidi a oni mě okradli o mé peníze. Ale teď jsem šťastný. Shadow Web Hackers poslal kartu přes DHL a já ji obdržel za 3 dny. Získejte jeden od něj hned. Rozdává to, aby pomohl lidem, a i když je to nelegální, pomáhá to hodně a nikdo se nikdy nenechá chytit. Karta funguje celosvětově ve všech zemích. Pospěšte si a kontaktujte ho e-mail: shadowdarkweb26@gmail.com a WhatsApp +447557386199. Můžete nás také kontaktovat pro: ➡️ Binární obnova. ➡️ Aktualizace výsledků univerzity ➡️Zvyšte kreditní skóre ➡️ Výpis z Rejstříku trestů ➡️ Hackování sociálních sítí ➡️ Prázdná bankomatová karta ➡️ Všechny druhy nákladu ➡️ Hackování telefonu. ➡️ Herní hack/loterijní jackpot Obtěžujte nás svou prací a dovolte nám, abychom vám poskytli pozitivní výsledky s našimi sofistikovanými nástroji. E-mail: shadow.unicorninjection@gmail.com WhatsApp: +447557386199 Copyright ©️ 2022.

DOMINIKA | 21.06.22 v 22:32

Přímé úvěry ihned Dostupný a spolehlivý finanční úvěr od přímého investora s nízkou úrokovou sazbou bez nutnosti zástavy nemovitosti. Přehledná srozumitelná smlouva, jasné podmínky poskytnutí. Rychlé a profesionální jednání je samozřejmostí. Zaručuji vám kompletní informovanost o podmínkách poskytnutí. Posouzení vaší žádosti a vytvoření nabídky zcela a nezávazně na emailu: Rollerdominika@gmail.com Whatsapp: +420702455380

ALBERT MIKE | 20.06.22 v 02:15

Hello viewer am Albert mike from Kenya 30 years old am here to share my testimony on how i joined the brotherhood of illuminati.. four months back when i wanted to join the brotherhood i was scammed by fake agents and people pretending to be Grand Master use the website.. until i met a friend MR BERRY WARD who gave me the genuine procedures i followed and made me a member of the great brotherhood of illuminati. today i am living a good life and i have enough money to do all i ever wanted .if u are interested and u need the help of my Initiator Berry.send email-grandmasterilluminati29@gmail.com or Whats'App MR Berry ward +39 351 232 2984 thanks Berry, am living the dream i will forever be grateful

Endre | 11.04.22 v 21:25

Chcete si půjčit peníze? pokud ano Kontaktujte nás ještě dnes e-mailem: dakany.endre@gmail.com

Endre | 11.04.22 v 21:24

Potřebujete půjčku? osobní půjčky? podnikatelské půjčky? hypoteční úvěry? zemědělské a projektové financování? poskytujeme všechny druhy půjček za 2% úrokovou sazbu! Kontaktní e-mail; dakany.endre@gmail.com

Obermajer | 09.09.21 v 08:19

Dostali jste se do nelehké finanční situace a nevíte kam se obrátit protože v bance vám vaši žádost z nějakého důvodu zamítli. Nyní můžete využít této skvělé příležitosti a získat výhodný finanční úvěr od 50.000 Kč až do 80.000.000 Kč se splatností kterou lze nastavit až na 240 měsíců Vyřízení všech potřebných formalit včetně vyplacení financí už do 24 hodin od podepsání úvěrové smlouvy. Zcela zdarma a nezávazně žádejte na emailu: obermajerjosef701@gmail.com whatsapp +420723117429

Hana | 31.08.21 v 08:05

Potřebujete si půjčit? nabízíme nebankovní půjčky podnikatelům, nezávislým obchodníkům, podnikům a živnostníkům. Půjčka pro důchodce, pro zaměstnance, bez registrace, rychlé vypořádání, peníze na účtu okamžitě. Nebanková půjčka pro problémové klienty. Velký debet schválených žádostí, postaráme se také o oddlužení klientů můžete si půjčit 20 000 Kč až 2 000 000 Kč pro více informací kontaktujte můj email: wogeovahana@gmail.com whatapp +420723117416

Michal | 15.06.21 v 09:17

Snadno dostupné financování od soukromé osoby k exekuci, oddlužení, insolvenci, podnikání, bydlení, rekonstrukce. Půjčte si dnes něco od 30 000 Kč do 8 500 000 Kč. Jednoduché podmínky - jasná smlouva. Pomůžeme vám vyřešit vaši finanční situaci okamžitě do 30 minut v kanceláři. Chcete nízké splátky s nízkými úrokovými sazbami - nezajištěnou půjčku. Zavolejte nám - naše služby jsou zaručeny a prověřeny tisíci spokojených zákazníků. Tato nabídka je určena pro všechny od 18 let pro matky, důchodce, zaměstnance, podnikatele a začátečníky, dpp, úp. Pro snadné uspokojení: sopuchmichal2@gmail.com whatsapp +420720656643

John Lisa | 14.06.21 v 10:43

Potřebujete financování, obchodní nebo osobní půjčku? Chcete refinancovat svou společnost? Naše společnost je tu, aby vám pomohla. Poskytujeme půjčky jakékoli osobě a společnosti s úrokovou sazbou 2%. Odpovězte nám nyní: johnlisaloncompany2003@gmail.com pro více informací WhatApp +254707952247 Doufám, že se vám ozveme co nejdříve prostřednictvím e-mailu: johnlisaloncompany2003@gmail.com.

Riley | 19.05.21 v 07:19

SON HAFTA GÜVENİLİR VE GÜVENİLİR KREDİ ŞİRKETİNDEN İSTENEN KREDİ MİKTARIMI NASIL ALIYORUM Anında yanıt için e-posta: drbenjaminfinance@gmail.com Çağrı / Metin: +1(646)820-1981 Whatsapp +19292227023 Web sitelerini ziyaret edin ve kendinize güvenin Şirket Web Sitesi: https://capitalmanage-inc.com/ Herkese merhaba, Adım Sayın Justin Riley, Amerika Birleşik Devletleri'ndenim, çeşitli kredi kuruluşlarından iki kez başvurduktan sonra CAPITAL MANAGEMENTS INC (drbenjaminfinance@gmail.com) 'dan kredimi nasıl aldığımı ifade etmek için buradayım Bu forumda kredi veren olduğunu iddia eden, gerçek yerde kredi verdiklerini düşündüm ve başvurdum ama bir arkadaşım beni yardım etmeye söz veren CAPITAL MANAGEMENTS INC CEO'su {Dr.Benjamin Scarlet Owen} ile tanıştırana kadar bana hiç kredi vermediler arzumdan bir borç aldım ve o gerçekten söz verdiği gibi gecikmeden yaptı, kredimde bana gerçekten yardımcı olan ve kredimi değiştiren {Dr.Benjamin Scarlet Owen} ile tanışana kadar hala güvenilir kredi verenlerin olduğunu düşünmemiştim. daha iyisi için hayat. Acil bir krediye de ihtiyacınız olup olmadığını bilmiyorum, bu yüzden Dr.Benjamin Scarlet Owen ile e-posta adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin: drbenjaminfinance@gmail.com CAPITAL MANAGEMENTS INC, hızlı bir şekilde nasıl para kazanılacağıyla ilgili tüm bilgileri saklamaktadır. ve ağrısız Whatsapp +19292227023 E-posta: drbenjaminfinance@gmail.com Ve tüm finansal sorunlarınızın çözüldüğünü ve çözüldüğünü düşünün. Bunu hemen bir ruha yardım etmek için paylaşın, teşekkürler Web sitelerini ziyaret edin ve kendinize inanın Şirket Web Sitesi: https: //capitalmanage-inc.com/

Justin Riley | 19.05.21 v 07:18

SON HAFTA GÜVENİLİR VE GÜVENİLİR KREDİ ŞİRKETİNDEN İSTENEN KREDİ MİKTARIMI NASIL ALIYORUM Anında yanıt için e-posta: drbenjaminfinance@gmail.com Çağrı / Metin: +1(646)820-1981 Whatsapp +19292227023 Web sitelerini ziyaret edin ve kendinize güvenin Şirket Web Sitesi: https://capitalmanage-inc.com/ Herkese merhaba, Adım Sayın Justin Riley, Amerika Birleşik Devletleri'ndenim, çeşitli kredi kuruluşlarından iki kez başvurduktan sonra CAPITAL MANAGEMENTS INC (drbenjaminfinance@gmail.com) 'dan kredimi nasıl aldığımı ifade etmek için buradayım Bu forumda kredi veren olduğunu iddia eden, gerçek yerde kredi verdiklerini düşündüm ve başvurdum ama bir arkadaşım beni yardım etmeye söz veren CAPITAL MANAGEMENTS INC CEO'su {Dr.Benjamin Scarlet Owen} ile tanıştırana kadar bana hiç kredi vermediler arzumdan bir borç aldım ve o gerçekten söz verdiği gibi gecikmeden yaptı, kredimde bana gerçekten yardımcı olan ve kredimi değiştiren {Dr.Benjamin Scarlet Owen} ile tanışana kadar hala güvenilir kredi verenlerin olduğunu düşünmemiştim. daha iyisi için hayat. Acil bir krediye de ihtiyacınız olup olmadığını bilmiyorum, bu yüzden Dr.Benjamin Scarlet Owen ile e-posta adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin: drbenjaminfinance@gmail.com CAPITAL MANAGEMENTS INC, hızlı bir şekilde nasıl para kazanılacağıyla ilgili tüm bilgileri saklamaktadır. ve ağrısız Whatsapp +19292227023 E-posta: drbenjaminfinance@gmail.com Ve tüm finansal sorunlarınızın çözüldüğünü ve çözüldüğünü düşünün. Bunu hemen bir ruha yardım etmek için paylaşın, teşekkürler Web sitelerini ziyaret edin ve kendinize inanın Şirket Web Sitesi: https: //capitalmanage-inc.com/

THOMAS FREDDIE | 01.04.21 v 13:27

Ahoj diváci z celého světa, dnes pro vás všechny jsou dobré zprávy, získejte prázdnou bankomatovou kartu, která funguje ve všech bankomatech na světě. Speciálně jsme naprogramovali karty ATM, které lze použít k hackování bankomatů, karty ATM lze použít k výběru v bankomatu nebo přejetím prstem, v obchodech a prodejnách. Distribuujeme tyto karty všem zainteresovaným zákazníkům po celém světě, karta má denní limit výběru 5 000 dolarů v bankomatech a výdajový limit až 55 000 dolarů v obchodech, v závislosti na typu požadované karty a výši peníze, které potřebujete na ATM CARD, od minimálního rozsahu 5 000 USD do maximálně 15 milionů USD, S našimi službami hackování sítě (THOMAS UNLIMITED HACKERS) Neukládejte své finanční problémy, abyste neměli dluh nebo finanční stres, že proto byste nás měli rychle kontaktovat ohledně řešení vašich finančních problémů. Bude pro nás velkou radostí, když jste finančně stabilní, máme certifikaci a vaše soukromí je u nás 100% bezpečné. Už se nemusíte starat o své finanční potíže, pokud potřebujete další hackerskou službu, jsme tu pro vás kdykoli a kdykoli, proto nás prosím kontaktujte prostřednictvím naší e-mailové adresy: thomasunlimitedhackers@gmail.com S pozdravem THOMAS FREDDIE HACKERS NEOMEZENÉ Pošlete e-mail thomasunlimitedhackers@gmail.com Volání / SMS: +1 (985) 465-8370 Motto: Nabízíme nejrychlejší a nejspolehlivější služby

BENJAMIN | 12.02.21 v 17:04

INSTANT AFFORDABLE PERSONAL/BUSINESS/HOME/INVESTMENT LOAN OFFER WITHOUT COST/STRESS CONTACT US TODAY VIA Call/Text +1(415)630-7138 Whatsapp +19292227023 Email drbenjaminfinance@gmail.com We are financial consultants providing reliable loans to individuals and funding for business, home and projects start up. Are you tired of seeking loans or are you in any financial mess. Do you have a low credit score, and you will find it difficult to get loans from banks and other financial institutions? then worry no more for we are the solution to your financial misfortune. we offer all types of loan ranging from $5,000.00 to $533,000,000.00USD with a low interest rate of 2% and loan duration of 1 to 35 years to pay back the loan secure and unsecured. Are you losing sleep at nights worrying how to get a Legit Loan Lender? Contact us via Call/Text +1(415)630-7138 Email drbenjaminfinance@gmail.com Do you have a bad credit? Do you need money to pay bills? Do you need loan to buy, refinance or renovate your home? Is it necessary to start a new business? Do you have an unfinished project due to poor funding? Do you need money to invest in any specialty that will benefit you? DR.BENJAMIN FINANCIER LOANS aims is to provide excellent professional financial services which include the followings * Personal loan * Business loan * Home loan * Farm Loan * Education loan * Debt consolidation loan * Truck Loan * Car Loan * Refinery Loan * Equipment Loan * Hotels Loan * Refinancing Loan Yours Faithfully Dr Benjamin Scarlett Owen Whatsapp +19292227023 Call/Text +1(415)630-7138 NOTE: GET YOUR INSTANT LOAN APPROVAL 100% GUARANTEED TODAY NO MATTER YOUR CREDIT SCORE. drbenjaminfinance@gmail.com

Kelvin Ericksson | 03.01.21 v 14:49

Tukša bankomāta karte Vai jūs zināt, ka jūs varat izņemt skaidru naudu no jebkura bankomāta !!! Mums ir īpaši ieprogrammētas bankomātu kartes, kuras var izmantot, lai savāktu skaidru naudu bankomātos vai tirdzniecības vietās, veikalos un uzņēmumos. Mēs šīs kartes pārdodam visiem mūsu klientiem un ieinteresētajiem pircējiem visā pasaulē, karšu dienas izņemšanas limits bankomātā ir USD 5000 un veikalos līdz 100 000 USD. Mēs piedāvājam arī šādus pakalpojumus: 1) Rietumu savienības pārvietojumi 2) BANKLOGI 3) BANKAS PĀRVEDUMI 4) KRIPTOKURENCES IEGUVE 5) DĀVANU KARŠU PIRKŠANA 6) PĀRSKATU IESNIEGŠANA 7) WALMART PĀRVIETOJUMI 8) BITKOINA IEGULDĪJUMI 9) NOSAUKUMA NOŅEMŠANA NO PARĀDA UN KRIMINĀLĀ UZŅEMŠANAS 10) DARBĪBA Kļūt par turīgu un dzīvot bagātu un slavenu dzīvesveidu ir daudzu sapnis. Un, lai gan lielākā daļa cilvēku dodas uz darbu vai meklē citas ētiskas metodes, kā pelnīt naudu tiešsaistē. Tukšais bankomāts izņem naudu no jebkuras bankomāta, un tam nav nosaukuma, jo tas ir tukšs, tajā būs tikai jūsu PIN, tas nav izsekojams. pasaulē. Kontaktpersona: Kelvins Ēriksons E-pasts: blankatmmaster5555@gmail.com WhatsApp kontaktpersona: +3197005034579 vietne: http: //blankatmmaster5555.wixsite.com/ HarkersBlank bankomāta karte Vai jūs zināt, ka jūs varat izņemt skaidru naudu no jebkura bankomāta !!!

Kelvin Ericksson | 03.01.21 v 14:47

Prázdná karta ATM Víte, že si můžete vybrat hotovost z jakéhokoli bankomatu !!! Speciálně jsme naprogramovali bankomatové karty, které lze použít k získávání hotovosti v bankomatech nebo push, obchodech a podnicích. Tyto karty prodáváme všem našim zákazníkům a zájemcům z celého světa, karty mají denní limit výběru 5 000 $ v bankomatech a až 100 000 $ výdajový limit v obchodech. Nabízíme také následující služby: 1) PŘEVODY Western Union 2) BANKOVÉ PŘIHLÁŠENÍ 3) BANKOVNÍ PŘEVODY 4) KRYTOMĚNOVÁ TĚŽBA 5) VÝKUP DÁRKOVÝCH KARET 6) PŘEDKLÁDÁNÍ ÚČTŮ 7) WALMARTOVÉ PŘEVODY 8) BITCOINOVÉ INVESTICE 9) ODSTRANĚNÍ JMÉNA ZE ZÁZNAMU ZE ZISKU A ZÁZNAMU Z KRIMINÁLU 10) BANKHACKING Zbohatnout a žít životním stylem bohatých a slavných je snem mnoha lidí. A zatímco většina lidí chodí do práce nebo hledá jiné etické metody, jak vydělat peníze online. Prázdný bankomat vybírá peníze z jakýchkoli bankomatů a neexistuje pro něj žádný název, protože je prázdný, bude na něm pouze váš PIN, nelze jej dohledat. ve světě. Kontakt: Kelvin Ericksson E-mail: blankatmmaster5555@gmail.com Kontakt WhatsApp: +3197005034579 webové stránky: http: //blankatmmaster5555.wixsite.com/ HarkersBlank ATM karta Víte, že si můžete vybrat hotovost z jakéhokoli bankomatu !!!

Mike Morgan | 26.11.20 v 13:36

text Do you need a genuine Loan to settle your bills and startup business? contact us now with your details to get a good Loan at a low rate of 3% per Annual email us: Do you need Personal Finance? Business Cash Finance? Unsecured Finance Fast and Simple Finance? Quick Application Process? Finance. Services Rendered include, *Debt Consolidation Finance *Business Finance Services *Personal Finance services Help Please write back if interested with our interest rate EMAIL: muthooth.finance@gmail.com Call or add us on what's App +91-7428831341

Lubica potocka | 16.11.20 v 11:25

seriózní a rychlá nabídka půjčky Poskytujeme vám půjčky za velmi flexibilních podmínek, naše úrokové sazby se liší v závislosti na požadované částce a době splatnosti. Naše sazby jsou relativně nízké a liší se 2%. Vyberete si částku a dobu, která nejlépe vyhovuje vaší situaci. Díky osobní půjčce si můžete půjčit částku od 1 000 do 50 000 000 Kč na období 12 až 240 měsíců. - Finanční pomoc, - Půjčka okamžitě, - Nebankovní půjčka, kontaktujte E-mail: lubicapotocka4@gmail.com whatsapp +420607476513

Lubica | 16.11.20 v 11:24

seriózní a rychlá nabídka půjčky Poskytujeme vám půjčky za velmi flexibilních podmínek, naše úrokové sazby se liší v závislosti na požadované částce a době splatnosti. Naše sazby jsou relativně nízké a liší se 2%. Vyberete si částku a dobu, která nejlépe vyhovuje vaší situaci. Díky osobní půjčce si můžete půjčit částku od 1 000 do 50 000 000 Kč na období 12 až 240 měsíců. - Finanční pomoc, - Půjčka okamžitě, - Nebankovní půjčka, kontaktujte E-mail: lubicapotocka4@gmail.com whatsapp +420607476513

benson | 03.07.20 v 08:15

Dobrý den, jmenuji se BENSON SMITH a můžete mě také kontaktovat na svém osobním e-mailu na bensonsmith301@gmail.com, jsem tu, abych vám doporučil legitimního věřitele, který mi poskytl půjčku 50 000,00 $, jmenuji se pan PETER JOHNSON z Petera finanční investice, chci vás všechny vyzvat, abyste potřebovali finaanční pomoc, aby vás laskavě kontaktovali e-mailem pro vaši žádost o půjčku: peterloanfirm33@gmail.com NEBO ČÍSLO ČLOVĚKU NA +447418349840

LENDER.CITIES.CO | 25.03.20 v 15:33

Potřebujete finanční pomoc? Jste v nějaké finanční krizi nebo potřebujete finanční prostředky pro zahájení vlastního podnikání? Potřebujete finanční prostředky na úhradu svého dluhu nebo na splacení svých účtů nebo na zahájení dobrého podnikání? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat kapitálové služby od místních bank a jiných finančních institucí? Zde je vaše šance získat finanční služby od naší společnosti. Nabízíme jednotlivcům následující financování - * Komerční financování * Osobní finance * Obchodní finance * Stavební financování * Obchodní finance a mnoho dalších: a mnoho dalších s úrokovou sazbou 3%; Kontaktujte nás na adrese: lendercities.mlc01@outlook.com Mobile / whattsApp +919582259838 --- +15123729576)

Romana Jana | 10.12.19 v 11:21

Nabízím vám výhodný financní úver pro celou Ceskou republiku s rychlým vyrízením už do 24 hodin vcetne vyplacení financí. Mužete žádat o úver od 50.000 Kc až do 50.000.000 Kc. Splatnost tohoto úveru se dá nastavit až na 240 mesícu. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou pruchodností schválených žádostí. Tento úver mužete využít na cokoliv budete potrebovat. Víc informací získáte na emailu: kdfin11@gmail.com

hanna | 08.10.19 v 08:33

potrebujete financní pomoc? kontaktujte nás dnes s nápovedou na helpboard5526@gmail.com whatsapp: +18329000689

Agata | 11.07.19 v 23:16

Ahoj všichni! Jsem Agáta, v současné době žiji v Opavě, Česká republika. V tuto chvíli jsem vdova se dvěma dětmi a já jsem byl v březnu ve finanční situaci a potřeboval jsem refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat půjčky od různých úvěrových firem jak soukromých a firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj kredit. Ale jak by si to Bůh přál, byl jsem představen v družstevním běhu od Božského muže, soukromého úvěrového věřitele, který mi dal půjčku ve výši 80 000 EUR a dnes jsem vlastníkem firmy a moje děti se v tuto chvíli daří dobře, pokud musíte se obrátit na jakoukoli firmu s odkazem na zajištění úvěru bez zajištění, kontrolu bez úvěru, žádného spolupodpisovatele s úrokovou sazbou pouze 2% a lepší plány splácení a harmonogramu. Neví, že to dělám, ale teď jsem tak šťastný a rozhodl jsem se, že lidé o něm budou vědět více a také chci, aby mu Bůh žehnal více. Můžete ho kontaktovat na jeho emailu: dantecooperativehelp@hotmail.com pro rychlé chatové volání nebo whatsapp / +35677926593 dík Agáta

Elena | 12.06.19 v 11:00

Vážení hľadači úverov Ste v akýchkoľvek finančných ťažkostiach? Chcete začať podnikať? Táto úverová spoločnosť bola založená na organizáciách pre ľudské práva na celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami života. Ak chcete požiadať o úver, vráťte sa k nám s podrobnosťami nižšie: elenanino0007@gmail.com Názov: Požadovaná výška úveru: Trvanie úveru: Telefónne číslo: Ďakujem ti a Boh žehnaj DÔVERA Elena

MR PENDELIS | 27.05.19 v 23:06

text příspěvkuTESTIMONY NA JAK ZÍSKÁM ÚVĚR Pozornost světu, Potřebujete opravdovou a spolehlivou pomoc při půjčce a nechcete být obětí podvodu, myslím, že je to pro vás. Je to svědectví o tom, jak jsem byl ošizen nějakým idiotem, který si říká, že se věřitelé, a jak Konečně jsem dostal svou finanční svobodu skrze Boha, který poslal pomocníka, který konečně dal můj život smyslu, s nejméně nejlevnějšími sazbami na 2% úroky a malými TOKEN dalšími požadavky a nedávají si s vámi kreditní skóre… Více informací o tom, jak oslovit tohoto velkého člověka, stačí mu poslat e-mail a říct mu, že pan Barry Ways o něm svědčí na internetu, a to prostřednictvím: pwloancompany484@gmail.com. A moje každodenní modlitba k tomuto velkému člověku Bůh NEBUDE NIKDY ZASTAVIT TŘÍDĚNÍ A OCHRANU RODINY, protože mi na tvářích dal nekonečný úsměv a jsem 100% DOBRÝ VOLNÝ DNES.

MR PENDELIS | 27.05.19 v 23:06

TESTIMONY NA JAK ZÍSKÁM ÚVĚR Pozornost světu, Potřebujete opravdovou a spolehlivou pomoc při půjčce a nechcete být obětí podvodu, myslím, že je to pro vás. Je to svědectví o tom, jak jsem byl ošizen nějakým idiotem, který si říká, že se věřitelé, a jak Konečně jsem dostal svou finanční svobodu skrze Boha, který poslal pomocníka, který konečně dal můj život smyslu, s nejméně nejlevnějšími sazbami na 2% úroky a malými TOKEN dalšími požadavky a nedávají si s vámi kreditní skóre… Více informací o tom, jak oslovit tohoto velkého člověka, stačí mu poslat e-mail a říct mu, že pan Barry Ways o něm svědčí na internetu, a to prostřednictvím: pwloancompany484@gmail.com. A moje každodenní modlitba k tomuto velkému člověku Bůh NEBUDE NIKDY ZASTAVIT TŘÍDĚNÍ A OCHRANU RODINY, protože mi na tvářích dal nekonečný úsměv a jsem 100% DOBRÝ VOLNÝ DNES.

Mike Donald | 17.05.19 v 13:12

Potřebujete úvěr, který v současné době nabízíme: soukromý, obchodní a osobní úvěr * podnikatelský úvěr * výplata úvěru * studentský úvěr hypoteční úvěr * půjčky na bydlení * špatný úvěrový úvěr * domácí úvěr na úvěr * projekt / smlouva o úvěru * konsolidace úvěrů pro zájemce při 3% úrokových sazbách. Zeptejte se nás prostřednictvím e-mailu: mikedonladloancompany20191@gmail.com WhatsApp: +18687086372

KAMIL ADAM | 14.05.19 v 22:07

Dostal jsem finanční pomoc ve výši 100.000 € z senatorrpwalter@hotmail.com. Kontaktujte ho. Jsem si jist, že pan Peter Krajcovic vám pomůže ven. KAMIL ADAM ka9189062@gmail.com

David Peterson | 14.05.19 v 13:04

Vážení vážení jednotlivci a společnosti, Potřebujete půjčku nebo financování z některého z následujících důvodů? Osobní půjčka, zahájení podnikání nebo expanze, úvěr na vzdělávání, konsolidace dluhů atd. V současné době nabízíme úvěry zájemcům za nízkou úrokovou sazbu 2. Náš způsob Vám však nabízí možnost uvést výši potřebného úvěru a také dobu, kterou si můžete dovolit. To vám dává skutečnou šanci získat finanční prostředky, které potřebujete! Pokud máte zájem, laskavě nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu jako davidpetersonloanfirm1@outlook.com nebo přes WhatsApp +1(413)676-9401

timothy kober | 06.05.19 v 11:57

Potřebuješ půjčku? Zde je příležitost pro ty, kteří mají finanční problémy a ti, kteří chtějí ve svém životě finanční vzestup, vydáváme půjčku za velmi rozumnou úrokovou sazbu, rozdáváme všechny druhy úvěrů úvěru na úvěry, podnikatelský úvěr, lékařský úvěr, úvěr na bydlení, student úvěr atd., aby pomohl národu od finančního stresu. Název společnosti: PLUTO CREDIT FINANCE HOME. Kontaktujte nás ještě dnes E-mail pro finanční pomoc: plutocreditfinancier@gmail.com Whatsapp: +18474539904

Jakub Novák | 25.04.19 v 12:19

Dobrý den Jmenuji se Jakub Novák jsem z české republiky Byl jsem mnohokrát podváděn od té doby, co jsem hledal půjčku, byl jsem podvod 20 000kc, ale snažím se, abych se nikdy nevzdal, než jsem byl šestkrát (5) v nějaké společnosti Použil jsem vždycky mi řekl, abych zaplatil za pojištění, registraci, převod mého úvěru a mnoho dalších, takže jsem se rozhodl, že jsem nikdy požádat o úvěr v mém životě, tak jsem začal plakat, protože peníze, které jsem ztratil, bude mít něco, co mi Potřebuju, tak přísahám, že nebudu žádat o úvěr bez ohledu na stav Ale včera moje žena byla velmi nemocná a nemám žádné peníze na zaplacení nemocničního zákona, takže dobrý přítel z mého přímého mě paní Laura Smith Loan Firma se obávala, že se znovu neobejdu podvod, takže mi dala formulář žádosti o úvěr, který jsem vyplnila před tím, než jsem se velmi bála, protože moje žena je v nemocnici, takže do 30 minut mi bylo řečeno, že půjčka je připravena a dal jsem účet kde budou vklad půjčky, tak jsem byl poplatek zaplatit daňové poplatky z úvěru, ale byl jsem velmi se bojí, protože nechci umřít na hypertenze, protože jsem byl surfování z vysoké potěšení z krve, takže moji bratři a sestry ti, kteří řekli, že neexistuje žádný legitimní úvěr věřitelé jsou blázni mám úvěr 500.000kc bez prodlení jsem úvěr v 45mins, takže jsem se vrátil do nemocnice a zaplatím účty za nemocnici, takže teď chci poradit těm, kteří jsou finančně obtížní kontaktovat paní Lauru Smithovou, protože vás nenechá dolů. Budu rád, když budete kontaktovat paní Lauru Smithovou na následujícím e-mailu: (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) a spočítejte se z tohoto problému, protože zde je řešení vašich problémů v pořádku. tak budu čekat na vás, abyste slyšeli své vlastní svědectví a věřili v Boha a věřte v sebe a nezapomeňte, že žádný stav není trvalý v pořádku. Jakub Novák

Jana Blahová | 16.04.19 v 10:26

dali mi půjčku ve výši 1700 000 Kč. Dne 3. dubna 2019 z :leni.bolkova01@gmail.com

Lenka Bolkova | 16.04.19 v 10:20

Nabídka financování Dobrý den, jsme jednotlivci a chtěli jsme pomoci pouze jednotlivcům, kteří jsou v kontextu půjček na své osobní účty investičních dluhů a nájemců, atd. ... ve výši 3% úroků, vážných a Čestný Kontaktujte nás ještě dnes a dejte nám vědět, kolik peněz si přejete vypůjčit. Pokud máte zájem, kontaktujte mě na adrese: leni.bolkova01@gmail.com

pov | 04.04.19 v 13:11

Dobrý den, chci testinfy o tom, jak jsem dostal svůj úvěr z finfastloanavailable@gmail.com půjčky Company LTD. Když byla ztracena veškerá naděje, poskytli mi úvěr ve výši 150 000 Kč. dne 3. dubna 2019 vypořádat své dluhy a založit vlastní firmu. Jsem dnes tak šťastná, že mi Finfast úvěrová společnost poskytla částku půjčky, kterou jsem požadovala. Píšu tuto zprávu, protože se domnívám, že to může být pro vás důležité tam vážně potřebují opravdovou půjčku v jiném, abys neupadl do špatných rukou při hledání odpovědný úvěr, důrazně doporučuji kontaktovat tuto společnost prostřednictvím e-mailu (finfastloanavailable@gmail.com).

David more | 17.01.19 v 04:46

text příspěvkuNaše společnost dosáhla více než milion lidí na celém světě. Jsme považováni za nejspolehlivější a nejuznávanější úvěrovou společnost, která nabízí dlouhodobé i krátkodobé úvěry od 15 000,00 dolarů do 150 000 000 000 dolarů. Úvěry s 2,5% úrokovou sazbou bez skrytých poplatků. Můžete poslat svůj požadavek na výši půjčky, kterou chcete požádat. Kontaktujte nás nyní pro vaše naléhavé dlouhodobé půjčky a krátkodobé půjčky prostřednictvím (eazysharkloan247@gmail.com) nebo navštivte naše webové stránky (http://gulf-loans.intelbis.com/). Děkujeme vám za váš čas, je tento postup velmi snadný a jednoduchý. Vaše, Eezy úvěr žraloka.

david moore | 17.01.19 v 04:45

text příspěvkuNaše společnost dosáhla více než milion lidí na celém světě. Jsme považováni za nejspolehlivější a nejuznávanější úvěrovou společnost, která nabízí dlouhodobé i krátkodobé úvěry od 15 000,00 dolarů do 150 000 000 000 dolarů. Úvěry s 2,5% úrokovou sazbou bez skrytých poplatků. Můžete poslat svůj požadavek na výši půjčky, kterou chcete požádat. Kontaktujte nás nyní pro vaše naléhavé dlouhodobé půjčky a krátkodobé půjčky prostřednictvím (eazysharkloan247@gmail.com) nebo navštivte naše webové stránky (http://gulf-loans.intelbis.com/). Děkujeme vám za váš čas, je tento postup velmi snadný a jednoduchý. Vaše, Eezy úvěr žraloka.

Williams | 06.11.18 v 00:35

URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROVEK JAKÉHOKOLIV DRUHU.                   (williamloans14@gmail.com)   Jste vítáni této firmy v této společnosti Dáváme osobní půjčku a úvěry na podnikání s úrokovou sazbou 2%, nabízíme úvěr od společnosti $ 4,000 dolarů na $ 5,000,000 dolarů,   Pokud potřebujete půjčku pro vaši firmu nebo zaplatit své dluhy, kontaktujte nás co nejdříve, abyste mohli zpracovat formulář žádosti o úvěr FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU NAPLNĚTE A VYJETTE NYNÍ. 1. Celé jméno: _________________ 2. Telefonní číslo: __________________ 3. Země: ___________________ 4. Pohlaví: _____________________ 5. Zaměstnání: _______________________ 6. Měsíční příjem: ______________ 7. Požadovaná částka půjčky: ___________ 8. Doba trvání: __________________ 9. Věk: _______________________ Kontaktujte naši kancelář s e-mailem níže. Email: williamloans14@gmail.com WhatsApp: +15186788475 Pozdravy, Williams Loans.

Krediti Williams | 29.08.18 v 04:34

URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROVEK JAKÉHOKOLIV DRUHU. (williamloans14@gmail.com) Jste vítáni této firmy v této společnosti Dáváme osobní půjčku a úvěry na podnikání s úrokovou sazbou 2%, nabízíme úvěr od společnosti $ 4,000 dolarů na $ 5,000,000 dolarů, Pokud potřebujete půjčku pro vaši firmu nebo zaplatit své dluhy, kontaktujte nás co nejdříve, abyste mohli zpracovat formulář žádosti o úvěr FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU NAPLNĚTE A VYJETTE NYNÍ. 1. Celé jméno: _________________ 2. Telefonní číslo: __________________ 3. Země: ___________________ 4. Pohlaví: _____________________ 5. Zaměstnání: _______________________ 6. Měsíční příjem: ______________ 7. Požadovaná částka půjčky: ___________ 8. Doba trvání: __________________ 9. Věk: _______________________ Kontaktujte naši kancelář s e-mailem níže. Email: williamloans14@gmail.com WhatsApp: +2348027965239 Pozdravy, Williams Loans.

Williams Loans | 29.08.18 v 04:33

URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROVEK JAKÉHOKOLIV DRUHU. (williamloans14@gmail.com) Jste vítáni této firmy v této společnosti Dáváme osobní půjčku a úvěry na podnikání s úrokovou sazbou 2%, nabízíme úvěr od společnosti $ 4,000 dolarů na $ 5,000,000 dolarů, Pokud potřebujete půjčku pro vaši firmu nebo zaplatit své dluhy, kontaktujte nás co nejdříve, abyste mohli zpracovat formulář žádosti o úvěr FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU NAPLNĚTE A VYJETTE NYNÍ. 1. Celé jméno: _________________ 2. Telefonní číslo: __________________ 3. Země: ___________________ 4. Pohlaví: _____________________ 5. Zaměstnání: _______________________ 6. Měsíční příjem: ______________ 7. Požadovaná částka půjčky: ___________ 8. Doba trvání: __________________ 9. Věk: _______________________ Kontaktujte naši kancelář s e-mailem níže. Email: williamloans14@gmail.com WhatsApp: +2348027965239 Pozdravy, Williams Loans.

Latifa | 26.08.18 v 18:00

Ahoj všichni moje jméno je Latifa ze Saúdské Arábie, jsem tady, abych svědčil o tom, jak jsem dostal svůj úvěr od Eazy žraločí půjčky poté, co jsem několikrát aplikoval od různých úvěrů věřitelů, kteří tvrdili, že také svědčí přímo v tomto fóru, myslel jsem, že svědectví, a já jsem ji ale nikdy neposkytl půjčku. Až můj přítel mě představil (eazysharkloan247@gmail.com), kteří mi pomohli s půjčkou, kterou jsem požádal, tak to udělali, jak slíbili bez jakéhokoliv zpoždění. Nikdy jsem si nemyslel, že stále existují spolehliví věřitelé půjček, dokud jsem se nesetkal s žralokem Eazy, nevím, jestli někdo nějakým způsobem potřebuje laona, můžete kontaktovat Eazy žralok půjčku prostřednictvím e-mailu (eazysharkloan247@gmail.com). nebo navštivte jejich webové stránky (http://gulf-loans.intelbis.com/)

BastienBax

BastienBax | 20.02.18 v 19:28

NE ! NE NE a NE !!! Neunavuje mě tento přístup,ale neustálé spamování na těchto stránkách od lhářů a zlodějů !!! Táhněte už do pr... !!!

KD FINANCE | 20.02.18 v 11:56

Skoro každá společnost, která vám slíbila nebankovní půjčku, vás nakonec připravila o poplatek a víc s vámi už nekomunikovala? Unavuje vás tento přístup? Svěřte se do našich rukou. Naše nebankovní půjčka je zcela poctivá, podmínky férové a především je rychle vyřízena. Navíc se již nemusíte obávat poplatků. Více na http://pujckabezistiny.cz email: kdfin11@gmail.com

KDFINANCE | 20.02.18 v 11:55

text příspěvkuSkoro každá společnost, která vám slíbila nebankovní půjčku, vás nakonec připravila o poplatek a víc s vámi už nekomunikovala? Unavuje vás tento přístup? Svěřte se do našich rukou. Naše nebankovní půjčka je zcela poctivá, podmínky férové a především je rychle vyřízena. Navíc se již nemusíte obávat poplatků. Více na http://pujckabezistiny.cz email: kdfin11@gmail.com

miss rose | 16.01.18 v 22:54

Jste obchodník nebo žena? Jste v nějakém finančním stresu nebo potřeba prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete úvěr k uhrazení dluhu nebo platit účty? Máte nízké kreditní skóre a máte potíže získání půjčky od místních bank a jiných finančních institucí? přeji si Vás informujeme, že nabízíme všechny druhy půjček s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, pokud zájem o získání úvěru od nás: Email: missroseloanfirm@hotmail.com Bůh ti žehnej!!!

John Dyke | 08.01.18 v 04:20

Garantované úverové riešenia pre každého Využite našu spoľahlivú ponuku úverov len vo výške 2%, ponúkame úvery pre všetkých, ktorí sú ochotní splácať zamestnancov aj nezamestnaných. kontaktujte nás teraz na Finance.4all@aol.com alebo www.financeforall.webs.com a získajte svoje pôžičky dnes.

Mr Arnold weman | 22.12.17 v 01:15

Potřebujete úvěr ve velmi nízké sazbě 2%? poskytujeme úvěr na bydlení, podnikatelský úvěr jakýkoli druh úvěru Zajímá se, kontaktujte nás emailem: arnoidweman@gmail.com pro více informací

DoDoTom68

DoDoTom68 | 17.12.17 v 18:22

Rye je to cisty spam, tak povedz programatorovi nech zablokuje posielanie textu sprav bez prihlásenia ,nakolko to je uz naozaj otravne ,diky ©

DoDoTom68

DoDoTom68 | 17.12.17 v 18:18

nie,nie a ty.....................

Giovanni | 17.12.17 v 18:14

Potřebujete naléhavou půjčku na zaplacení účtů, založení soukromé firmy, koupě nákladního automobilu, zahájení či dokončení vašeho stavebního projektu v Evropě nebo v budoucnu se 100% zárukou spokojenosti zákazníků Láskavě pošlete nám e-mail na adresu: Giovannifinance@hotmail.com Nebo kontaktujte náš Mikrofinanční odkaz Via: Firstbankmanager101@gmail.com následujte nás na Twitteru @giovannifinanza

John Lisa | 15.12.17 v 09:00

Potřebujete financování? Potřebujete obchodní nebo osobní půjčku? Chcete refinancovat svou firmu? Naše společnost je zde, aby vám pomohla. Poskytujeme půjčku jakémukoli jednotlivci a společnosti s úrokovou sazbou 3%. Odpovězte nám nyní na adrese: johnlisaloncompany2003@gmail.com pro více informací. Doufám, že vás brzy slyším prostřednictvím email.johnlisaloncompany2003@gmail.com

Hugo | 14.12.17 v 10:40

Zdravím chci udělat synovi radost k vánocům ,ale nemůžu se do hry nějak hacknout pomůže mi někdo.Předem díky.

Heinz Munkel | 13.12.17 v 16:56

Jste v jakékoli finanční krizi? Potřebujete úvěr na refinancování svého domu nebo rozšíření svého podnikání? Potřebujete úvěr k vypořádání naléhavých dluhů a pobytu u jednoho věřitele? Potřebujete zaplatit za zaplacení účtů? atd. Získejte svůj úvěr od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze převedené na váš účet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úvěru, neváhejte nám zaslat žádost prostřednictvím e-mailu: heinzemunkel.loanfirm@gmail.com

Klanovsky Emil | 03.12.17 v 16:23

Potřebujete půjčky na projekt, investice, osobní půjčky, úvěry na podnikání, úvěry na bydlení, studentské půjčky, půjčky na konsolidaci a vánoční půjčky? Potřebujete půjčku k zahájení malého, středního nebo velkého podnikání? Potřebujete úvěr na vybudování domu nebo úvěru na auto? Potřebujete úvěr na nákup vybavení pro práci? Získejte odpověď na všechny vaše problémy a získejte svůj úvěr dnes s úrokovou sazbou 2% a naše transakce jsou rychlé, bezpečné a pohodlné a 100% záruka. e-mail prostřednictvím: klanovskyemil@gmail.com

Spartanek | 07.02.17 v 18:34

Ahoj,nema nekdo funkci hack na mobile verzi?Nebo nechtel by mi nekdo poslat nejaky diamanty?Dekuji email: scooter.scooter@centrum.cz

Pastor Nilson | 02.02.17 v 10:26

Potřebujete půjčku platit své účty, nebo začít nový podnik? můžete mě kontaktovat nyní pro více informací. pastornilson552@gmail.com

Alca | 10.01.17 v 15:52

Ahojky sháním diamanty pro dceru. Jak na to? Poslal by nám někdo prosím. Je potřeba email, nebo jméno a heslo a server v zoo? Díky

elšiška | 09.01.17 v 15:41

Ahoj Prosím má někdo hack? ? PopR. Neposlal by mi někdo nějaké diamanty jméno elšiška

Martin | 20.12.16 v 21:00

Ahoj pls posletemi mekdo 9999 penez a 9999 diamantu? Pls email he herios221@seznam.cz

Jirka | 19.11.16 v 19:27

Dátemi někdo 4 diamanty

Mike | 10.11.16 v 11:43

Sorry, email je abzu2011@seznam.cz ! Ten je muj, kopiroval jsem to. Pry to funguje jen na t, mobilni hry, ale funguje to , prislo mi 200 diamantu, dela to nejak pres odkaz. Uz jsem je vsechny utratil :DDD

Mike | 10.11.16 v 11:27

Ahoj, nasel jsem novy hack na Free Zoo Mobile, poslala mi to jedna holka.,jestli chceš tak jí napiš kolik by si chtěla diamantu a peněz.. a musíš ji napsat jméno a heslo hry..... její email: gamenew159@seznam.cz

bucinka | 31.07.16 v 12:07

ahoj nemohl by mi někdo prosím poslat diamanty? Na barbora21@seznam.cz děkuji :)

GabinkaF | 08.02.16 v 16:06

Ahoj nemohl byste mi moc prosim někdo poslat nejaky ten diamant na krizgabinka@seznam.cz děkuju

hana | 18.01.16 v 13:47

potřebuju víc diamantů, mátě někdo hack?

pepe | 04.05.15 v 11:34

ahojky taky mi to nejde stáhnout... :/ nemohl by mi někdo nějaké ty diamanty poslat na Pepe1D Děkuji

marta | 08.04.15 v 19:23

ahojky Adel ten email je neplatný

marta | 08.04.15 v 19:12

hraju my free zoo

marta | 08.04.15 v 19:11

ahoj potřebuju diamanty prosím pošle mi někdo,dík

Terezah7 | 06.02.15 v 19:16

Ahoj. též bych ráda stáhla ale mám problém že mi nejde stáhnout a zobrazuje se též nějaká soutěž od applu apod.. kdo by byl tak ochotný a poslal mi 100 diamantů na Terezah7 díky..

Martin koutný | 19.08.14 v 15:42

tato hra http://goo.gl/TVeSu5 z tebe udělá závisláka :D

Anaj | 29.07.14 v 17:35

Ahoj, taktéž bych měla zájem o hack, net je toho plný, ale jen se soutěží, navíc, které již dávno skončily. Pokud by se někdo našel :) Na email Anaj28@seznam.cz Děkuji :)

janakik | 12.07.14 v 22:07

ahojky , má někdo hack na free zoo? server 2, vše co jsem na netu našla, tak to je se soutěžema na apple a pod. email: jana.lost@seznam.cz díky

anonym | 13.06.14 v 21:10

napsal jsem to špatně správně je to rybarik24@gmail.com

anonym | 13.06.14 v 21:08

pošlete mi někdo prosim hack na.rybarik12@gmail.com

rusalka30 | 03.06.14 v 08:26

Prosím jestli máte někdo hack? pošlete mi ho na rusalka30@seznam.cz Moc děkuji

prosím pomoc | 02.06.14 v 18:36

Ahoj moc vás prosím máte někdo hack? Hra je fajn,ale drahá potřebuji cca 300 diamantu mužete mi je poslat. Funguju na serveru 1 pod nickem wettertom

Romanka40 | 30.05.14 v 11:45

Ahoj mate nekdo hack? Nebo pokud chcete, pridejte si mne do pratel, server 2, nick Romanka40 ... Pokud mate nekdo hack tak Romanka40@seznam.cz

honza | 19.04.14 v 23:38

ahoj ma nekdo hack na mafreezoo poslete na email jezus.2@seznam.cz předem dik.

lukáš | 19.04.14 v 23:08

ahoj poku´d máte hack na myfreezoo poslali by jste mě diamanty potřebuji 200 diamantů nick ve zoo mam server 2 nick ellsa3 heslo bleskoman prosím o zaslání 200 diamantů pokuď máš hack na myfreezoo

jbdfh | 05.03.14 v 16:40

Ahoj,mohl by mi prosím někdo poslat cheat na My Free Zoo?

janča | 25.02.14 v 08:42

Ahoj, prosím, sháním pro dcerku peníze a diamanty na my free zoo....nemáte prosím někdo hack??

jozef | 05.01.14 v 14:56

ahoj viete mi poradit kde stiahnem my free zoo hack?

kaczenka | 03.11.13 v 13:10

jak se dostanu k odpovědím na tomhle forum?

Daniel | 30.10.13 v 09:57

Ahoj,pošlete mi prosím hack na my free zoo ? :)

hledám kamarády myfantasticpark | 26.10.13 v 15:56

ahoj hledám kamarády do mé hry myfantasticpark moje nicky jsou bandronder 22level luciferkole 29 level

myfreezoo | 26.10.13 v 15:52

hledám kamarád do hry myfreezoo server 1 pro mojí kamarádku nick ellsa 42 level já nick wagmal 40 level a pro mého kamaráda nick kutifuti 14 level

lukáš | 26.10.13 v 15:47

Ahoj pokuď nemáte čas hrát myfantasticpark nebo myfreezoo.cz a chcete se jí zbavit rád si od vás park a zoo vezmu heslo a jméno pište na mail romale7070@seznam.cz

plavka | 05.08.13 v 20:08

Ahoj,potřebovala bych peníze a diamanty jinak můžu úplně skončit. Prosím kdyby byl někdo tak hodný a pomohl by mi všechny cheaty co jsem zkoušela tak nešli a zbytečně jsem utratila peníze :D moc díky předem

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) | 28.07.13 v 17:34

moc děkuji.. :-))))

DARUJI... | 25.07.13 v 20:03

Ahoj, daruji park (my fantastic park) mám level 18 musí to být zkušený hráč kterého ta hra baví............. kdo mi napíše první tak mu to dám.. můj email gamenew159@seznam.cz

veve | 22.07.13 v 12:25

ahojky, nemohl by mi někdo poradit jak a kde stáhnout hack na my free zoo? a jak to pak spustit ? dík moc...

Adel | 20.07.13 v 14:19

neboj už jsem to vyzkoušela.. :-))))

Adel | 20.07.13 v 14:09

ahoj Barčo, poslala mi to jedna holka,jestli chceš tak jí napiš kolik by si chtěla diamantu a peněz.. a musíš ji napsat jméno a heslo hry..... její email: gamenew159@seznam.cz

Barča | 20.07.13 v 10:40

Ahoj adel kdo ti poslal ti diamanty a penizea jak se de posílat

Barča | 20.07.13 v 10:34

Ahoj vsichni,nechci vás optěžovat ale kdomi prosim da penize HODNĚ.a diamanty hodně. prosím muzete si me pridat za kamarada hraju na severu 2 a mam jmeno Koníček841

Kájí♥ | 16.07.13 v 18:33

Ahojky nevite kde mam najit cheaty na My free zoo? prosíím pomozte mi moc prosím :)

adel | 13.07.13 v 17:50

:-)

adel | 13.07.13 v 17:46

Díky moc..... že si mi poslala diamanty. moc díky...si moc hodná.... :-) :-)

.-) | 12.07.13 v 09:57

mám my free zoo hack..tak mi pošlete na email jmeno a heslo(z hry my free zoo) ... NEVEZMU vám to!!!... MUJ EMAIL: 70skk@seznam.cz

kvetacek | 10.07.13 v 08:38

Ahojky mam problém , prosim o radu . Už 3 den nemohu načíst svou zoo ,piše se furt dokola - nelze nečist aktualni stav a nebo error , poradite mi. Dekuji

ahoj | 03.07.13 v 15:15

stahovala jsem to na ehackgame.com/my-free-zoo-hack-2012

hra | 02.07.13 v 12:17

kde si ten hack na zoo stahoval?

Maty | 30.06.13 v 13:53

Ahoj lidi chtel bych vam dat nabydku jelikoz nemuzu stahnou my free zoo hack :-/ takze nabyzim jine jine hacky jako treba na Tanoth,Travel,world of tank,darkoorbit,darkensang a jeste dalsi(uz sem to skousel stahnout nejmene 16x a furt nic ostatni mi jdou ale my free zoo ne nechapu ) takze kdyby nekdo mel zajem tak mam i na facebook hacky na hry (muj skype : hage1.hagis1 dik a doufam ze se nekdo ozve :)

ahoj | 22.06.13 v 09:24

ahoj nemá někdo my free zoo hack??? stáhla jsem si my free zoo hack za peníze (musíte jim poslat sms 99 kč) a nejde to !!! Nestahovat!!!!!!!

adelka | 21.06.13 v 13:32

nevím jak stáhnout cheats na my free zoo pomozte mi

hra | 20.06.13 v 10:16

ten my free zoo hack by me taky zajimal.. zajimala sem se o to, na nejakych strankach to slo stahnout, ale zatim nemam odvahu..

70skk@seznam.cz | 16.06.13 v 12:41

Ahoj, daruje mi někdo zoo od level min. 27. prosím moc to spěchá.... budu se o ní dobře starat..... Email 70skk@seznam.cz (napište mi to prosím na email)

myfantasticpark | 12.06.13 v 21:15

ahoj hledám kamarády na myfantasticpark teprve začínam jsem zatim v 1 levelu nejdřív začínam s odstraňovánim překážek server 1 nick lunapark20 pokuď si mě budete chtít přidat pošlete pozvánku a já si vás přidám na levelu nezáleží uvítám i vyšší level budu se těšit

myfreezoo | 12.06.13 v 21:13

ahoj hledám kamarády na myfreezoo teprve začínam jsem zatim v 2 levelu server 2 nick landrox pokuď si mě budete chtít přidat pošlete pozvánku a já si vás přidám na levelu nezáleží uvítám i vyšší level budu se těšit

čau | 03.06.13 v 14:12

má někdo my free zoo hack??? prosím odepište::::/

aanetkaa | 21.03.13 v 19:51

hele nevite do jakyho levelu je my free zoo?????!!!!!

aanetkaa,milka | 21.03.13 v 19:50

Prosím přidejte si me do pratel 84 level login:aanetkaa nebo milka(mam dve zoo).

Honza 254 | 07.03.13 v 14:44

Prosím dáte mi někdo účet jsem asi level 10.

milka | 06.03.13 v 19:26

Přidejte si mě jsem v 80 levelu!!! Login:milka

teerezka | 06.03.13 v 19:24

debilové si šetřete ne!!!!!!?????

andy prochy | 06.03.13 v 19:23

Dříve jsem si myslela že diamanty jsou na nic ted jsem v 63 levelu a mam jich 50

honza | 06.03.13 v 16:17

mihli by dávat více nabídek na diamanty zdarma mne by se to hodilo

líza simpsonová | 27.02.13 v 19:09

opravdu nevim jak mam ziskat diamanty protoze pak je blbost aby tam dali zvire za 100 diamantu!!! :-(

anonym | 27.02.13 v 19:06

mate pravdu

ha ha | 12.02.13 v 11:20

jak se daj získat diamanty zadarmo???

Aneta | 18.01.13 v 07:58

Mě se My free zoo docela líbí ale blbí je že sice vým jak získat diamanty zadarmo ale málo kdy a to je škoda ale jinak jsoi diamanty v té hře na prt když se všechno dá získat zadara v kartách

Hono | 03.12.12 v 19:52

kdo mi rekne jaky jsou cheaty na dolars a dyjamanty pls

Hono | 03.12.12 v 19:49

potrebuji cheaty na my free zoo ale nevim jak :(

Kacirek_Donald | 29.11.12 v 09:26

Ahoj, platby jdou tuším třeba přes SMS a diamanty pomohou najmout personál, urychlit stavby nebo pořídit speciální zvířectvo a objekty.

Nalinka | 27.11.12 v 19:10

Čusík jak funguje platba diamanty?

evik | 14.09.12 v 20:50

Zapoměla jsem heslo a přes email mi to nejde.Jsem docela daleko a nechci začínat novou hru.Co s tím?Pomozte

keepsmiling | 12.09.12 v 08:31

já jsem si objednala diamanty smskou a nic :o(

Kacirek_Donald

Kacirek_Donald | 29.07.12 v 19:40

Mám dojem, že diamanty lze dokoupit jen za reálné peníze skrze mikroplatby, 2 dolary za den se mi nezdá :n), i ty nejjednodušší stánky a vůbec základní vstupné produkují více peněz... draho tam je ale pořádně

Baloteli | 28.07.12 v 14:43

Eště vzkaz pro vás (vydělávám prachy po 2 zoo dolarech :-( ) a to je hnusný :-(

Baloteli | 28.07.12 v 14:37

Hraju My Free Zoo je to podle mně hodně dobrá hra ,jenže sem švorc nemám pomalu ani na králíka :-( to mně na té hře štve ,nevím jak získat diamanty :-( zoo už mám docela velkou i park -ale nevím jak získat diamanty :-( whheeeeeeeeee :-( :-( :-( ..........:-( !!!!!!! jaak získat diamanty?? ,každičkí den to hledám na netu , je to fakt otrava :-( hledat to fůůrt do kola a do kolečka a dokola-la-la už se mi nechce /ale baví mně to......


galerie

My Free Zoo My Free Zoo My Free Zoo My Free Zoo My Free Zoo My Free Zoo My Free Zoo My Free Zoo My Free Zoo

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce