recenze

Juggernaut

Juggernaut

Byli jste předurčeni stát se slavným hrdinou. Připravte se na dalekou cestu a začněte pracovat na své pověsti. Plňte náročné úkoly, bojujte v litých bitvách a spojte se se svými soukmenovci proti znepřáteleným rasám. Pracujte na svém levelu a reputaci a zapište se do povědomí celého světa!


Juggernaut je variantou MMORPG, kde se snažíte již od samého začátku vycvičit svého hrdinu, se kterým prožijete mnohá dobrodružství. V průběhu hry se snažíte dosáhnout co nejvyššího levelu a postupně mohli objevit veškerá předtím nedostupná území.Aby level vašeho svěřence stoupal co nejrychleji, pusťte se do plnění úkolů, jež vám poskytnou questgiveři, které naleznete téměř v každé nové lokaci. Pakliže však nejste na požadované úrovni je nutné jí nejprve dosáhnout a teprve potom obdržíte quest.Vraťme se však ještě malinko zpátky. Každého hráče jistě potěší, má-li na výběr alespoň několik ras, z nichž si pak smí charakter zvolit. Navíc jsou zde zastoupeny i příslušnice něžného pohlaví, což určitě také mnozí uvítají. Kromě pohlaví si můžete změnit barvu kůže, vlasů, a tvar obličeje.

Jakmile budete se vzezřením své postavičky spokojeni, směle vkročte do zcela neznámého a unikátního prostředí. Prvními krůčky vás provede velmi kraťoučký tutorial, jenž vás seznámí se základními prvky hry.Na začátku se nemusíte vůbec ničeho obávat, jelikož se ocitnete se v základní vesničce, kde vám vůbec nic nehrozí. Prvním cílem vaší lovecké vášně se stanou tvorové v ohradě, na kterých si osvojíte všechny základní techniky boje.Samotná bitva proběhne vždy v samostatném okně, kde získáte dokonalý přehled o celé situaci. Sami rychle zjistíte, že veškeré výpady ovládáte směrovými šipkami podle svého uvážení. Jakmile se ovšem doberete druhého levelu, technika útoků se rapidně změní. Již vám nezbude mnoho prostoru pro vlastní přání, nýbrž se řídíte aktuálními příkazy, jež spatříte na obrazovce blikající žlutě. Pakliže bez jediné chybičky příkazy splníte, otevře se vám další možnost pro jedinečný výpad. Smíte totiž využít magickou položku nacházející se téměř na samotném konci bojového řetězu. Jedná-li se však o slabšího protivníka, možná jej skolíte mnohem dříve, než se k magické formuli vůbec dostanete. Na druhou stranu u mnohem silnějších útočníků ji sice zřejmě využijete, jenže její síla možná nepostačí k jeho vyřízení. V tak prekérní situaci si lze ještě dopomoci kouzelnými lektvary, které vám doplní alespoň část ztraceného zdraví.Také je nanejvýš důležité, abyste měli o aktuální maně i zdraví svého hrdiny alespoň nějakou představu a nevrhali se bezhlavě od útoku k útoku. V nejhorším případě za svou opovážlivost zaplatíte životem, a pak vám nezbude než se nechat oživit.

Juggernaut se nyní těší obrovské oblibě, a proto se není čemu divit, když se na všechny hráče nedostanou cíle k požadovaným úkolům. Nevěšte však hlavu, klidně se připojte k ostatním souputníkům k již probíhající bitvě a získejte pár zkušeností navíc. Platí to samozřejmě i obráceně a často se k vám také připojí pár hráčů, ať chcete či ne. Na druhou stranu vás však tato možnost může i zachránit. V případě, že vyčerpáte všechny lektvary a dostanete se na pokraji sil, nově příchozí element má v moci obrátit i takto nepříznivou situaci.Návrat mezi živé s sebou sice nepřináší tolik sankcí, jak by se mohlo zdát, avšak ocitnete se rázem v základní vesnici, ze které se budete muset pracně dostávat a navíc hrozí újma také vašemu oděvu a zbraním, jež je zapotřebí neprodleně opravit, samozřejmě ne zadarmo.Jistě rádi objevujete nové oblasti a s napětím v srdci opouštíte staré známé kraje a vydáváte se do tajemného neznáma. Avšak i sladké cestování v sobě skrývá malý háček. Každé překročení hranice vás poněkud vyčerpá, a tak se nelze ani okamžitě vrátit ani pokračovat bez přestávky dál. Méně zkušení hráči by si zpočátku snad mohli myslet, že mají výpadek připojení, anebo trpí lagem, avšak při bližším prozkoumání přijdou na tento fakt.Jenže čekat poměrně dlouho na transfer naštěstí nemusíte navěky. Jakmile dosáhnete šestého levelu, rázem se změní i rychlost vašeho putování. Navíc se vám otevřou nové obzory a najednou budete moci se speciálními položkami cestovat po celém světě. K přepravě vám poslouží buď koníci, anebo osli. Samozřejmě smíte vlastnit obojí, avšak přirozeně lze použít jen jednoho tvora v daný okamžik.

Abyste si rozšířili obzory, naučte se některou z rozličných profesí, jež vám mimo jiné přinese i pár zlaťáčků do portmonky.Milovníci boje tváří v tvář se jistě velmi rádi zapojí do Aridian Mines battlefieldu, kde si teprve ověří své schopnosti. Stačí se jen porozhlédnout, zdali se v něm nacházejí hráči podobného levelu a počkat si na výzvu k bitvě. Za každé vítězství získáte několik heroismů odpočítaných od výšky vašeho levelu. S ním obdržíte speciální položky předtím nedostupné pro běžné hráče.Neváhejte, připojte se na stránku http://en.juggergame.com a staňte se slavným bojovníkem. Stačí se jen zaregistrovat a začít budovat svou věhlasnou kariéru. Abyste předešli zasekávání hry, stáhněte si Clienta, který zredukuje tento nedostatek.
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =


galerie

Juggernaut Juggernaut Juggernaut Juggernaut Juggernaut

naše databáze obsahuje: 26 946 her

nejnovější komentáře

Zdravím, můžete mi prosím poradit? Hraji už nějakou dobu Candy Crush Sodu přes Facebook. Před několika dny se mi stalo, že se mi hra normáln...
18.09.2019 v 20:27:24

ahoj
15.09.2019 v 06:21:52

Gratulace (-:
09.09.2019 v 13:18:42

Gratuluji (-:
09.09.2019 v 13:17:48

Gratulka (-:
09.09.2019 v 13:16:59

Gratulace vítězům (-:
09.09.2019 v 13:16:31

Sponzoři ligy

inzerce