recenze

Crazy Taxi

Crazy Taxi

Jízda taxíkem může být někdy opravdu zábavná. Hlavně ve chvíli, kdy řídíte vy a s autíčkem jež umí dokonce přeskočit pomalejší vozidla. Proto neváhejte, sedněte k Facebooku a dejte si s přáteli závod, kdo z vás bude rychlejší a dokáže přeskočit více aut.

Váš taxík je postaven na start a hra začne pomalu odpočítávat. Jakmile budete moci, stiskněte tlačítko šipka nahoru a rozjeďte to na plné pecky po tříproudové dálnici. Vaším úkolem je za třicet sekund dosáhnout toho nejlepšího výsledku, jakého jste schopni. Tedy, abyste správně rozuměli, nesmíte příliš zpomalit a nesmíte zaostávat za nějakým z pomalejších vozidel.


Protože jste v autě a mnohdy se stane, že všechny tři proudy jsou plné aut a vy se potřebujete dostat dopředu stůj co stůj, pak je zde vychytávka, která vás rozhodně pobaví a která by jistě nadchla nejednoho skutečného řidiče. Stiskněte mezerník a váš taxík přeskočí všechno, co si zamanete. Ovšem musíte být na to správně rozjetí.


V případě, že narazíte do pozadí nějakého z automobilů, pak věřte, že se nic moc nestane, ovšem nesmí to být příliš často. A hlavně nezůstávejte v koloně. Musíte se dostat dopředu. Pokud se vám za daných třicet sekund podaří najet slušnou vzdálenost, pak vám hra vyměří dalších třicet vteřin a vy jedete dále.


Rozhodně však nečekejte nějakou super grafiku. I když je hříčka graficky poměrně zdařilá, nejde o žádný zvláštní nápad. Ovšem to nám nemusí vadit, protože adrenalinu si zde užijeme i takhle dost.


hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 2 =

Blaster27

Blaster27 | 17.07.16 v 21:33

závody mám rád:)

voky15

voky15 | 21.09.15 v 10:06

nejvíc 65 450

hajzlos

hajzlos | 24.07.15 v 05:00

chvilku zabaví

Laugher

Laugher | 15.06.15 v 01:38

Taxík.


galerie

Crazy Taxi Crazy Taxi Crazy Taxi

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce