recenze

Dungeons of Fargoal

Dungeons of Fargoal

Dungeons of Fargoal je klon stařičkého Sword of Fargoal a to znamená, že před sebou máte maximálně zjednodušený dungeon, kde vždy prolezete jedno patro, vyřídíte obludky, posbíráte poklady a otevře se vám poschodí do dalšího patra. Tento titul je esencí hratelnosti. Člověk se u toho výborně odreaguje a ani mu nevadí celkem chudá grafika. Doporučuji zkusit!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =

janice11

janice11 | 26.03.16 v 11:32

hm.. na stáhnutí...

kokosmen265

kokosmen265 | 10.01.15 v 10:16

yes

Alhamain | 19.05.07 v 09:53

Zajímavá hříčka.... prolétl jsem i internet abych zjistil názory zahraničních hráčů a autora samotného a musím říct, že na poměry k složitosti výroby je hra dobrá. Grafika je správně roztomilá, levely jsou náhodné... Je to prostě skoro-remake staré hříčky určený na krátké pobavení, rozhodně se nedá mluvit o seriozním dlouhodobém hraní. škoda jen že chybí vysvětlivky, než jsem pochopil význam lektvarů, tak to chvíli trvalo, truhlice jsem pochopil až ze slov autora (obsah je náhodný, velice zajímavý je bolem, taková šedá průsvitná bytost, která náhodně proběhne level a pobije monstra co potká a stejně tak posbírá poklady).

Shrnutí – skvělé na krátké pobavení, nesmí se v tom ale hledat nějaká hlubší pointa.


galerie

Dungeons of Fargoal Dungeons of Fargoal
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 743 her

nejnovější komentáře

Hezké
Dnes! v 11:52

To může být zajímavé
Dnes! v 11:50

Nevím, jak na to
Dnes! v 11:26

Hezká hra
Dnes! v 09:35

Nejde mi to
Dnes! v 09:31

Pěkná hra
Dnes! v 07:54

Sponzoři ligy

inzerce