recenze

Bamboozle

Bamboozle

Trocha logiky nikdy neuškodí. Tak to je jeden z důvodů, proč jsme vám na dnešek vybrali tenhle odpočinkový kousek, u něhož se nejenže skvěle pobavíte, ale i trochu potrápíte své mozkové závity. Tak jen směle do toho!
Logických her v poslední době neustále přibývá a nutno podotknout, že většina z těchto kousků má ve svých útrobách ukrytou notnou dávku kvality. Hráči tak mnohdy z nenápadně vyhlížející hříčky mohou vytěžit opravdu mnohé a právě mezi tyto kvalitní kousky bych, po necelé hodině hraní, mile rád zařadil i dnešní Bamboozle.

Možná teď někteří namítáte, jakože jsem hrál tuhle hru jen necelou hodinu. Odpověď je velmi prostá. Jedná se totiž o časově omezený shareware kus. K dispozici máte pouhopouhých 45 minut čistého herního času, což bohužel není moc. Na druhou stranu můžete vyzkoušet úplně vše co tahle hra nabízí. Svým zaměřením se jedná o klasické puzzle. Po spuštění a vybrání jednoho ze šesti prostředí se ocitáte na hrací ploše, na níž je několik kostiček s různými obrázky. Jedna z těchto kostiček je pro vás velmi důležitá. Je na ní zakreslen buď osobní automobil nebo obrázek nějaké sympatické postavičky. To v závislosti na tom, který z balíčků jste si zvolili. Úkol je jednoduchý, tyto hlavní kostičky budete muset dostat na místo označené červeným písmenkem „x“. Bohužel, v cestě stojí další objekty a vy s nimi musíte pohybovat tak, abyste hlavnímu objektu uvolnili cestu do cíle. Má to ovšem jeden háček. Se všemi objekty můžete pohybovat pouze ve svislém nebo vodorovném směru v závislosti na tom, jak jsou tyto čtverečky tvarované. Věřím ale, že si velmi rychle zvyknete.

Jak jsem již zmiňoval, jedná se o shareware verzi. Kromě omezení, které bylo zmíněno v úvodu recenze, se bohužel dosti často objevuje dotaz na registraci, což je bohužel dosti nepříjemné. Když už jsme u těch nedostatků, hodně velkým záporem je stereotypnost. I když se obtížnost neustále zvyšuje, hra vás ničím zvláštním nepřekvapí a po celou dobu budete vědět, co od této gamesky můžete čekat. Prostředí je sice různorodé, ale to v žádném případě nestačí. Hodnocení je tedy zcela adekvátní. Za vyzkoušení ale rozhodně nic nedáte. Více než jen chvilkovou odreagovačku si od toho ale neslibujte.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =


galerie

Bamboozle Bamboozle Bamboozle Bamboozle Bamboozle

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce