recenze

Spiderhead

Spiderhead

Respekt! Tak tohle slůvku se budete snažit vzbudit u vašich nepřátel a pomůže vám k tomu hlavně váš palebný arzenál zbraní. Nemalou úloh na tom bude hrát i vás netradiční vzhled. Další podrobnosti postupně poodhalí ale až naše recenze.
Hrdina neznající strach, struhující přestřelky, plno krve a atmosféra, jež by se dala krájet. Tak i takhle nějak může vypadat v dnešní době akční hra, tedy kategorie, která se u hráčů může těšit největší pozornosti a právě i dnešní Spiderhead se může směle zařadit bok po boku mezi hry tohoto žánru.

Nejedná se ovšem o žádnou technologicky vyspělou střílečku, plnou nejrůznějších efektů a rozmanitých prostředí. Gameska je podobná například nedávnému Butterfly 660. Na první pohled nevinná akční arkáda ovšem v sobě skrývá až neskutečnou porci zábavy. Vy se ocitáte v kůži sympatického týpka, jehož hlava bohužel prošla řádnou mutací s trvalými následky. S tímto hrdinou se budete pohybovat po několika světech, kde narazíte na opravdu zajímavá individua, která svým vzhledem dokáží nejednomu hráči vnést úsměv do tváře. O tom ostatně svědčí i humorné situace, kdy svým oponentům můžete skákat po hlavách a na velmi krátkou dobu je paralyzovat. Abyste si přece jen mohli od těchto dotěrných protivníků odpočinou, máte k dispozici zbraně. I s bonusovým kouskem jich budete mít k dispozici celkem pět a většinou je získáte při soubojích se závěrečnými protivníky v závěru každé epizody. Zpočátku se budete muset spoléhat jen na pistol. Ta zrovna nevyniká svými vlastnostmi, ale dokáže se zbavit soupeřů. Hlídat si ovšem budete muset střelivo. Jakmile vám klesne u jedné ze zbraní na nulu a nemáte po ruce žádnou rezervu, pak máte smůlu. Budete se muset ihned podívat po zelených boxech, kde si můžete veškeré střelivo ihned doplnit a poté se směle vypravit opět do boje.

Hra obsahuje i plno záludných překážek. K jejich překonání vám mnohdy pomůže intuice. Díky nim vás ale hra dokáže zabavit. Po každém splněném kole se gameska navíc ukládá, takže i v případě, že zemřete, nemusíte začínat úplně od počátku. Počítat můžete i s několika vychytávkami. Za zabíjení například získáváte prvky, které vám pak v konečném součtu aktivují speciální mód, jenž vám přidá několik nadlidských schopností. To se hodí zejména v soubojích s hlavními bossy. Mám-li to nějak pěkně shrnout, pak vězte, že Spiderhead je hra, která má toho hodně co nabídnout. Stažení tedy rozhodně doporučujeme.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =


galerie

Spiderhead Spiderhead Spiderhead Spiderhead Spiderhead

naše databáze obsahuje: 26 946 her

Nejlepší hráči dne

nejnovější komentáře

Zdravím, můžete mi prosím poradit? Hraji už nějakou dobu Candy Crush Sodu přes Facebook. Před několika dny se mi stalo, že se mi hra normáln...
18.09.2019 v 20:27:24

ahoj
15.09.2019 v 06:21:52

Gratulace (-:
09.09.2019 v 13:18:42

Gratuluji (-:
09.09.2019 v 13:17:48

Gratulka (-:
09.09.2019 v 13:16:59

Gratulace vítězům (-:
09.09.2019 v 13:16:31

Sponzoři ligy

inzerce