recenze

Slender - Sanatorium

Slender - Sanatorium

A je to tu zase, opět jdete dát svůj život všanc při hledání několika papírů. Stojí to za to, abyste se zase nechali pronásledovat? Jo, ale pozor na slabá srdce.
Zapomeňte na první hru a les. Slender – Sanatorium je to správné místo pro klaustrofobiky a lidí, kteří ví, že dlouhá chodba nejspíše znamená smrt na jejím konci. Slender se vám totiž zase žene v patách, občas se teleportuje do místnosti, kam zrovna jdete, a to jenom, aby vás pořádné vystrašil. Jestli jste si zalíbili originální hru, bude se vám určitě líbit i tento mód. Nejde o žádné převratné novinky, pravidla zůstávají stejná. Snažíte se posbírat všechny zprávy a přežít... pokud možno. Pocit toho, že jste na špatném místě ve špatnou dobu, umocňuje zatraceně pomalé chůze a běh hlavní postavy a stísněné podmínky sanatoria, plus parádní audio. Nová mapa se mi až tak moc nezamlouvá, přeci jenom v ní chybí aspoň trochu větší počet předmětů nebo orientačních bodů. Přesto vyzkoušejte a pozor, on je někde tam.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =


galerie

Slender - Sanatorium Slender - Sanatorium Slender - Sanatorium
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 741 her

nejnovější komentáře

Pěkná hra
Dnes! v 07:54

Dobrá hra
Dnes! v 07:51

Nelíbí
Dnes! v 07:49

Dobrá skákačka
Dnes! v 07:48

Uznávam ty co maji přes 100.... respekt !!
27.05.2016 v 21:47:08

Gratuluji všem výhercům
27.05.2016 v 19:07:18

Sponzoři ligy

inzerce