recenze

Safari Kingdom

Safari Kingdom

Chtěli jste si někdy vytvořit vlastní safari? Já tedy ne, ale když už se na Facebooku vyskytuje jakási hra tohoto ražení, tak proč to aspoň nezkusit? Kupujte vejce rozmanitých druhů zvířat, krmte je, dávejte jim lásku a pak je třeba vypusťte do volné přírody. Co by jeden neudělal za peníze a ranec zkušeností :-).


Další z řady stavících facebookovských her. Tentokrát se podíváme na safari do Afriky. Bude po vašich zásazích opravdu mluvit o nějakém království? Určitě.


Možná vás zpočátku zarazí malí plácek dostačující na vybudování možná nějaké větší jámy. Nu což, teď se nedá nic dělat a prvotní kapitál rozhodně nemůžete vložit do zvětšení území. V první řadě si musíte koupit hnízdo, do toho pak vajíčko, například s roztomilou surikatou, a čekáte, než se tvor vylíhne. Všechna zvířena vyžaduje krmivo a lásku, takže naplňte misku a pomazlete se. Odměnou je nějaká ta zkušenost. Po určitém čase je každé zvíře schopno postavit se na vlastní nohy a odejít z rodného hnízda do volné přírody. Žádná nostalgie se nekoná, protože v tento okamžik konečně uvidíte nějaké slušné peníze a také zkušenostní body. Osobně tento okamžik očekávám vždy velice netrpělivě.


Získané peníze můžete rozfofrovat za různé věcičky ke zkrášlení okolí, nákupu dalších hnízd a vůbec celkovému množství vychytávek. Stále však mějte na paměti chov zvířat dle již zmíněného schématu. Druh živočicha určuje cenu i dobu vývoje, čímž vstupuje do hry prvek strategický.Při veselém postupu z vyšší úrovně na ještě vyšší se vám odemykají nové (a dražší) propriety, takže hrajte pravidelně a hlavně plňte úkoly z inventáře. Ne vždy budou splnitelné hned, a tak jim musíte uzpůsobit i taktiku hraní.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 1 =


galerie

Safari Kingdom Safari Kingdom Safari Kingdom Safari Kingdom Safari Kingdom

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce