zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

SteppenWolf 9

SteppenWolf 9

A je tady již třetí mise, která se s námi opět ani trochu nemazlí. Při cestě výtahem po vás a po McAlistrovi začnou střílet. On je zasažen, ale vás ani neporaní. Nicméně to neznamená, že jste z toho venku. Muž v černém obleku je vám neustále v patách a rozhodně vás se svou pistolí nechce jen pozdravit. Proto je na čase jednat a příjít na způsob, jak se ho zbavit.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 5 =

Domika | 12.08.07 v 18:32

ako sa mam dostat do miestnosti nad vytahom?

human | 24.03.07 v 18:32

vypada jak hitman ale neni to on

Kat | 17.03.07 v 17:02

Tak se mě zdá, že ten maník co mně tam nahání vypadá jak hitman

LEPAK | 15.03.07 v 18:33

SORRY ZA TEN VÝTAH S MĚKKÝM I NEJSEM CECH

LEPAK | 15.03.07 v 18:31

JAK MAM VLÍST DO TÉ MÍSTNOSTI NAD VÍTAHEM ZKOUŠÍM TO A NEJDE MI TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Syberia | 13.03.07 v 12:56

prohledáte spolucestujícího z vytáhu, potom vejdete zpět do vytáhu z něho skočíte do místnosti nad výtahem. klíčem odemknete šuplík a vyndáte kazetu vezmete tenisák a rozlejete nádobu z vodou. sejdete zpět, sešplháte po stromě z balkónu a pustíte si tu kazetu. znovu vejdete do výtahu stoupnete si na okraj a hodíte tenisák, seskočíte vezmete tenisák a vlezete do větrací šachty. tady se propadnete na pásu, vyjdete požebříku a vezmete páčidlo opřené o jednu z cisteren a zmizíte za druhou cisternou. vezmete kabel, stoupnete si k zábradlí a znovu hodíte tenisák, poté seskáčete po těch bílých kruzích dolů na sejfu navolíte kód co je na kazetě a vyzvednete věci ze sejfu. vylezete nahoru, kbelíkem u dveří si je zapřete a výjdete ven. znovu vejdete do vytáhu a vylezete po lanu nahoru. tady otevřete páčidlem jedno z oken světlíku zapojíte kabel do skřínky u svítícího nápisu a prostrčíteho oknem. když budete šplhat dolů přeskočte na výtah a znovu skočte do místnosti kde jste vylili tu vodu a schovejte se pod stůl až příjde ten chlap a stoupne si na vodu přidělejte k ní ten kabel. vemte chlapovy kartu a běžte dolů k proskleným dveřím kartou si otevřete . . . to be continued


galerie

SteppenWolf 9 SteppenWolf 9