zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

SteppenWolf 22

SteppenWolf 22

Příběh vrcholí, s každým dalším dílem jsme blíže jeho rozuzlení, ale zároveň se také zvyšuje nebezpečí, které musíme podstupovat. Přecejen horda mužů s automatickými samopaly není to nejbezpečnější místo, na kterém bychom mohli být. S tím rovněž roste obtížnost hry, ale ti kteří ji hrají již od prvního dílu budou jistě schopni zdolat všechny nástrahy jenž je čekají a dostat se až na samotný konec...

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

lluukkaass | 26.03.07 v 17:00

konečne som našel novy antivirovy program a už si dopredu užívam

Patrik13 | 26.03.07 v 16:35

aha diky Lusor tak ak budes mat cas daj si prosim skype mozeme sa vidiet cez webku alebo mi napis na moj e-mail Painkiller88@azet.sk

Lusor | 26.03.07 v 16:23

Skype nemám. Mám jen jabber (david@jabber.cz) nebo ICQ (339357779). Ale moc tam nebývám.

Meg nezemřela. To byla Shelley, SteppenWolfova manželka.

lluukkaass | 26.03.07 v 15:56

ja viem že to je na warner bros ale mne sa tam ukazuje len jedna čast a v nej mam vsetky časti a nechce sa mi to načitat

Patrik13 | 26.03.07 v 15:33

Meg zomrela?????

Patrik13 | 26.03.07 v 14:45

ja si zozbieram casti a napalim si ich aby som sa nikde a nikdy nenudil

Patrik13 | 26.03.07 v 14:44

mozete ma cez skype kontaktovat hocikto ved sme komunita hracov
tejto super hry

Domika | 26.03.07 v 14:27

http://www2.warnerbros.com/web/steppenwolf/home.jsp
tu si mozete zahratt vsetky casti steppenwolfa

Patrik13 | 26.03.07 v 14:19

Lusor ak mas skype kontaktuj ma moje meno je Painkiller8821

Patrik13 | 26.03.07 v 14:15

dakujem za pochvalu som rad ze som ti mohol na chvilu pomoct som tiez fanusik steppena

Lusor | 26.03.07 v 10:00

Jděte ke břehu a skočte do vody. Teď se broďte podél mola (pozor! musíte se držet hned u kraje, jinak po vás budou střílet) a dojděte až ke "garáži pro lodě" na druhé straně mola. Hned napravo od vhcodu je páčidlo, tak ho seberte. Vraťte se na levou stranu mola a pomocí páčidla rozbijte mříže u vchodu do té jakési stoky a prolezte skrz ní. Nahoře seberte štípačky a zase se stokou vraťte do vody. Doplavte k sudům (zvláštní, že se pořád točí:) a pomocí štípaček přeštípněte řetez, ketrý je drží a rychle odplavte na levou stranu mola směrem k místu, kde jste začali. Vylezte z vody a vyšplhejte po dřevěném kůlu na strážní věž. seberte batoh a slezte zpět dolů. V inventáři prozkoumejte obsah batohu. Opět vlezte do vody a stále stejným způsobem doplavte ke stoce a prolezte skrz ní. Na přístroj na levé stěne přístřešku pro lodi použijte červenou kartu, kterou naleznete v batohu. Teď po souši doběhněte ke skůtru (ne přes vodu), naksočte na něj a rychle pryč (naštěstí se teď akční honička nekoná:).
Na další obrazovce opět skočte do vody a seberte liánu, která jen tak leží přes kmen stromu. Potom se broďte úplně doprava a vyleze po liáně. Seberte manga a vylezte po další liáně opět nahoru.
Liánu uvažte ke kameni a hoďte po opicích mago. Až se příjde strážný podívat, tak na kámen použijte páčidlo. Slezte zpět dolů a v horná části obrazovky bude mrtvola strážného. Prozkoumejte jí a seberte vysílačku. Jděte k liáně, která vysí z magovníku a u jejího konce použijte vysílačku (hodíte jí opičákovi). Vylezet po liáně na kmen a běžte nalevo k vodopádu. Vyšplhejte po stěna na levo od vodopádu. Až nebudete moct dál, použijte páčidlo. Nyní slezte o kousek níž a podlezte vodopád. Pak pokračujte opět nahoru.
Vylezte až tam, kde stál strážný, přejděte můstek a pokračujte dál nahoru. Pozro! Než půjdete na další obrazovku, připravte si štípačky!
Nyní musíte být velice opatrní, jděte pomalu dopředu a jakmile si vás strážný všimne, rychle utíkejte zpátky na obrazovku s opicema a můstkem. Přeběhněte můstek a zastavte se na druhé straně. Jakmile strážný doběhne na můstek, přeštípněte řetěz, který ho drží. Přešplhejte po tyči a jděte opět nahoru. Z bedny na konci cesty vezměte plastickou výbušninu a vraťte se úplně dolů do bažiny k opičákovi.
V inventáři skombinujte plastickou výbušninu a detonátor. Komplet použijte na zavalenou jeskyni v horní části obrazovky. Prolzte skrz ní vyšplhejte po tyči a vejděte do dveří. To je vše.


galerie

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce