článek


V tématech:
Velké změny ve Freegame lize

Velké změny ve Freegame lize

Milí čtenáři Fregame a naši vášniví hráči. Máme pro vás špatnou zprávu, ale i několik dobrých zpráv. Začněme tím negativním. K dnešnímu dni končí naše partnerská síť Mochi Games, skrze které jsme čerpali hry na skóre. Zdá se to neuvěřitelné, ale bohužel nadále nepůjde odesílat skóre u více než 500ti her. To znamená veškeré vaše oblíbené hry, ve kterých jste se doposud předháněli, již nebudou odesílat skóre. Oficiálně jsme měli 14 dní na to, s tím něco dělat, a to bohužel nestačilo na žádnou pořádnou akci. Lhůta byla šibeniční, a není to k nám a dalším serverům příliš fér, ale je to tak a nedá se s tím nic dělat.

Konec Freegame ligy? Rozhodně ne! Nemusíte se však obávat. Ač to v tuto chvíli vypadá bledě, naopak nás to jako tým posílilo a našli jsme nové možnosti, jak vám zajistit dobré hry do Freegame ligy. Nebude to hned, takže věříme, že to během dubna vydržíte na pár skóre hrách, ale budoucnost bude růžová.

Rozhodli jsme se, že budeme vytvářet vlastní hry, tak, aby se nám podobná situace již nikdy nestala. Protože víme, jaké hry se do ligy hodí nejlépe, budeme vytvářet hry přímo na míru, tak, aby se v nich dalo dobře soupeřit. Časem, až se náš tým rozroste, bychom rádi vyvářeli takovým tempem, aby bylo stále něco nového na skóre.

Plynou z toho další výhody. Budeme schopni hry upravovat a vylepšovat. V případě, že nahlásíte chybu v komentáři, budeme moci chybu opravit. Budou to zkrátka a dobře naše vlastní hry. Věříme, že tento krok oceníte. Konec konců – poslední dobou se šířili komentáře, že nefunguje odesílání skóre. Tím, že nebudeme mít žádného partnera, ale budeme si to dělat hezky po svém, se tedy i těmto problémům vyhneme.

Dnes vám představíme dvě naše vlastní hry.
- Freegameoid
- Freejumper.

Vyzkoušejte a napište nám, co na nich vylepšit.

Freegame liga normálně pokračuje! Her bude na počátku dubna méně, než jste zvyklí, ale body se dají sbírat nejen hraním a předháněním, ale i aktivním přispíváním na Freegame. Komentujte naše nové hry, čtěte recenze, hledejte truhličky v pravidelném emailu s novinkami. A během dubna budou hry přibývat a opět se liga stane velmi zábavnou, jako dřív. Výhry se nemění, ani skupiny ligy.
Oceníme veškeré vaše nápady a tipy. Napište nám, jak se vám líbí naše nové hry, jaké hry byste třeba chtěli do ligy. Pište do komentářů pod tento článek, nebo pod hry, získávejte body a bavte se!
Děkujeme za podporu, věříme, že to s vaší podporou zvládneme a opět pořádně roztáhneme křídla!UnHynek

autor
Hynek Žalčík / UnHynek

Publikováno: 01.04.2014


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 3 =

jamaka

jamaka | 09.01.23 v 23:11

Já sem taky ráda zabrousím, i když mám oblíbený herní portál raketka.cz Jsou tam i hráči odsud, protože tento a raketka jsou super herní portály na relax. Hodně zdaru všem zde a na raketku se dá kouknout i jako nepřihlášený uživatel.

bendlinka

bendlinka | 06.01.23 v 14:43

tak to je dobrá zpráva, hraji i tu už dost dlouho, nejvíce mi to pomohlo po smrti manžela, aspoň na chvíli tady šlo odreagovat se. Držím pěsti, budu vám stále věrná a jen dotaz, proč mi nechodili cihličky emailem- přesto že jsem to několikrát tady psala

bendlinka

bendlinka | 06.01.23 v 14:43

tak to je dobrá zpráva, hraji i tu už dost slouho, nejvíce mi to pomohlo po smrti manžela, aspoň na chvíli tady šlo odreagovat se. Držím pěsti, budu vám stále věrná a jen dotaz, proč mi nechodili cihličky emailem- přesto že jsem to několikrát tady psala

Marek Navratil | 12.04.22 v 13:28

prosivám kdy pudou spustit hry v freegame.cz?

jarmilka

jarmilka | 16.01.21 v 13:19

Moc tomu nevěřím už ted nejde většina ostatních online her.

Lili Alexandr | 15.01.21 v 18:23

Doufám,že konečně spustí nějaké solidní hry.Nejsem spokojená že naši machři nenašli řešení .Rok věděli že player končí.Pohodlnější pro ně bylo skoro všechny dobré hry zablokovat.

Bednářová | 15.01.21 v 18:22

Doufám,že konečně spustí nějaké solidní hry.Nejsem spokojená že naši machři nenašli řešení .Rok věděli že player končí.Pohodlnější pro ně bylo skoro všechny dobré hry zablokovat.

Lili | 15.01.21 v 18:21

Doufám,že konečně spustí nějaké solidní hry.Nejsem spokojená že naši machři nenašli řešení .Rok věděli že player končí.Pohodlnější pro ně bylo skoro všechny dobré hry zablokovat.

bendlinka

bendlinka | 27.01.20 v 13:04

no fuj, to jsem se lekla, než jsem dočetla do konce- je super že aspoň zůstalo pár her a my můžeme soupeřit, držím palce ať se vám daří ))))

NS1NO

NS1NO | 25.10.17 v 19:46

text příspěvku

assaly

assaly | 07.06.16 v 11:54

jsem se vyděsila že je to aktuální článek

voky15

voky15 | 11.09.15 v 09:14

Moc skvělá práce, tady se hraje nejlíp

elf

elf | 25.02.15 v 19:57

jen tak dál, ostatně co zbývá

killers68

killers68 | 04.02.15 v 21:18

text příspěvku

elf

elf | 13.01.15 v 17:31

tak to dopadne, když založíte byznys na spolupráci s monopolem, každý jeho problém ovlivní i vás. Stejně je zvláštní, že to nemůže zajišťovat nikdo jiný. Je super, že jste aktivnější než jiné servry, které to taky postihlo, a snažíte se tvořit sami.Držím palce.

UnHynek

UnHynek | 05.05.14 v 17:27

Děkujeme za velmi pozitivní reakce, skutečně to celému týmu moc pomáhá do další a další tvorby. Díky za podporu, máme našlápnuto! :-)

DoDoTom68

DoDoTom68 | 04.05.14 v 10:20

Konec Freegame ligy? Rozhodně ne! tak dufam ,ze to dodržite teda Rozhodně ne! držim Vam palce nakolko ste už spravili kus roboty a škoda to nechat zapadat prachom Vaš verny hrač a fanušik lebo budoucnost musi byť růžová.

phanka

phanka | 07.04.14 v 21:27

Ahoj všichni moc se mi hry líbí a určitě budou nové a ještě lepší, je to super na odreagování po celodením shonu. Přejí Vám mnoho úspěchu ,čauki phanka

marita

marita | 06.04.14 v 15:43

Chci se omluvit za svoji uštěpačnou poznámku! Nakonec všichni to známe,že ne vždy jde všechno,jak bychom si přáli.Držím palce,ať pro nás máte šťastnou ruku při výběru her a že si tady zase bezvadně zahrajeme tak,jako dřív!Dík za snahu Marita

Flamingo

Flamingo | 01.04.14 v 21:57

Děkuji celému týmu Freegame.cz za snahu nezklamat hráče.Přeji hodně síly a úspěšnou tvorbu.Bohužel všechny hry uložené v Oblíbených jsou nefunkční,prosím o možnost jejich vymazání.Zdraví Vás hráčka Flamingo.

trogar

trogar | 01.04.14 v 21:13

Všetci a všetkým Vám držíme palce, nás nedogoňjat...Freegame ide ďalej !

Pavlos | 01.04.14 v 11:51

Zdravím FG team a všechny hráče. To nebylo moc profesionální jednání od Mochi 2týdny deadline. Dobré vidět že se umíte rozhodnout a jednat tak rychle. Konečně mohu fandit ČR game produkci. Skákačka dobrá zábava, jen trochu náročná (ne jako WoW:)). Dobrá práce! Teď se jdu podívat na Arca:) Good luck a hodně zdarů s vlastní produkcí

janice11

janice11 | 01.04.14 v 09:50

Ahoj tvůrci ligy. Doufám, že se vám vaše úsilí vytvořit nové, vlastní Freegame hry bude dařit a budou ještě lepší, než ty , které jsme hráli dosud! Na vašich hrách si krásně odpočinu, přijdu na jiné myšlenky, prostě staly se součástí mého volného času. Moc vám přeji, aby se vám dařilo!! Zdraví Janice 11