zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 2

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

SteppenWolf 8

SteppenWolf 8

Jak se ukázalo, váš přítel Greg není zdaleka tak mrtvý, jak to zprvu vypadalo. A nejen to, bandu ozbrojenců, kteří vás od začátku neustále pronásledovali, vedl právě on! Tomu se tedy říká vděk. Aby nezastřelil Meg, budete se muset vydat se SteppenWolfem do ledové jeskyně a přinést mu z ní věc po které touží. O co půjde se dozvíte v průběhu hry.

Díky čtenáři Lusorovi vám přinášíme také návod: Nejdříve pomocí šplhacího vybavení vylezte po stěně vlevo k tomu částečnému můstku. Přeskočte ho a pokračujte dál do prava. Na další obrazovce uvidíte vpravo (asi uprostřed výšky) nějaké kameny. Vylezte k nim a pomocí cepínu je sražte dolů. Seberte kámen a vraťte se na úvodní obrazovku.

Vedle jezírka je stěna, po které se dá šplhat (než jsem na to přišel, tak to trvalo :). Vylezte nahoru. V inventáři otevřete batoh a dejte dohromady sprej a zapalovač. Vzniklý plamenomet použijte na ledovou stěnu. K procházejícímu světlu přiložte kámen a lišejník na něm začne svítit. Slezte dolů a apžebroďte jezírko. Tady se pak vydejte do leva.Zde by měla být polotemná obrazovk a SteppenWolf is bude stěžovat, že tu není vidět. Použijte nasvícený kámen a světla bude dost. Podívejte se na mrtvoly a pak kopněte do rampouchu u vchodu. Tím znemožníte Yetimu útěk touhle cestou. Odtud pokračujte do prava na úvodní obrazovku. Vylezte na cestu, která vede vpravo nahoře a jděte po ní dál. Na další obrazovce srazte obrovský rampouch směrem na můstek a tím Yetti ztratí i druhou únikovou cestu. Opět se vraťte na úvodní obrazovku. Přebroďte jezírko a uvidíte Yettiho. Je trochu nesvůj, takže mlátí to země a tím na vás shazuje krápníky. Když běháte, tak vás netrefí. Také ho můžete trochu zmást bleskem z foťáku. Musíte stát blízko u něj, když začne mlátit do země a pak ho krápníky uvězní. Potom to ještě jednou zopakujte a další mu spadne na hlavu. Vezměte mu krev a je to.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =

assaly

assaly | 08.01.17 v 09:40

dobrý

NADĚJE

NADĚJE | 09.02.15 v 15:13

Hra příjemná na pohled, vítězství je na dohled :)

Domika | 12.08.07 v 18:24

co mam urobit ak mi nejde uveznit priseru?

pecka2 | 13.03.07 v 15:04

-neprisel jsem na zataraseni druhe unikove cesty....

-priznavma jse na tu moznost vylest do te horni mistnosti sjem prisel podle screenu co ej tady

-a varovani kdyz od mistnosti s prvni zatarasou lezete nahoru pryc, dejte si pozor at zalezete dost daleko jinak chybou ve hre uviznete a neda se hybat

Lusor | 13.03.07 v 12:32

Omlouvám se, že nepíšu, ale jsem nemocnej a teď jsem nebyl s to být ani u PC.
Nejdřív pomocí šplhacího vybavení vylezte po stěně vlevo k tomu částečnému můstku. Přeskočte ho a pokračujte dál do prava. Na další obrazovce uvidíte vpravo (asi uprostřed výšky) nějaké kameny. Vylezte k nim a pomocí cepínu je sražte dolů. Seberte kámen a vraťte se na úvodní obrazovku.
Vedle jezírka je stěna, po které se dá šplhat (než jsem na to přišel, tak to trvalo:). Vylezte nahoru. V inventáři otevřete batoh a dejte dohromady sprej a zapalovač. Vzniklý plamenomet použijte na ledovou stěnu. K procházejícímu světlu přiložte kámen a lišejník na něm začne svítit. Slezte dolů a apžebroďte jezírko. Tady se pak vydejte do leva.Zde by měla být polotemná obrazovk a SteppenWolf is bude stěžovat, že tu není vidět. Použijte nasvícený kámen a světla bude dost. Podívejte se na mrtvoly a pak kopněte do rampouchu u vchodu. Tím znemožníte Yetimu útěk touhle cestou. Odtud pokračujte do prava na úvodní obrazovku. Vylezte na cestu, která vede vpravo nahoře a jděte po ní dál. Na další obrazovce srazte obrovský rampouch směrem na můstek a tím Yetti ztratí i druhou únikovou cestu. Opět se vraťte na úvodní obrazovku. Přebroďte jezírko a uvidíte Yettiho. Je trochu nesvůj, takže mlátí to země a tím na vás shazuje krápníky. Když běháte, tak vás netrefí. Také ho můžete trochu zmást bleskem z foťáku. Musíte stát blízko u něj, když začne mlátit do země a pak ho krápníky uvězní. Potom to ještě jednou zopakujte a další mu spadne na hlavu. Vezměte mu krev a je to.

Pořád nejsem úplně fit, takže další návody zatím psát nemůžu.

human | 12.03.07 v 19:14

belgarion_korder co nan pouzit nanho ked bezi okolo mna a zdrhne mi

human | 12.03.07 v 18:46

prečo lusor nepise navod

redbull | 12.03.07 v 18:23

jak se to ovlada? Jak poziju jednotlivou vec z inventare??

human | 12.03.07 v 18:21

jak ho mam chytit chcem navod

pecka2 | 12.03.07 v 16:59

me to jaksi nejde, stenu uz jsem zatarasil ale vzdycky kdyz ho dozenu tak kolem me probehne a zdrhne

Belgarion_Kolder | 12.03.07 v 16:57

A až ho doženeš, to si užiješ.

pecka2 | 12.03.07 v 15:17

ja cekal ze pred ni mam zdrhnout... a ja ji mam dohnat

pecka2 | 12.03.07 v 14:52

Ta prisera prede mnou utika


galerie

SteppenWolf 8 SteppenWolf 8