zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 1

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Arcane - Episode 2

Arcane - Episode 2

Poté, co jste v první části tohoto příběhu dorazili do Londýna, začali se kolem dít podivné věci. Nyní jakožto jedna z předních houslistek máte již po koncertě a odpočíváte. Ze sna se však probouzíte kvůli podivným viděním. Trochu zapátráte po pokoji a nestačíte se divit, co se kolem vás děje. Je to snad stále ten nepříjemný sen? Nikoliv. Toto je již skutečnost a musíme se jí postavit. Je třeba prozkoumat, co se tady děje. Ale pozor! Stejně jako v prvním dílu si musíme i zde velice pospíšit, jinak nás dostihne Temnota.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

Vojta | 26.10.07 v 18:03

Ale na kterou stranum mám točit ty simboly

Shaw | 16.09.07 v 17:48

jj cely navod by se hodil

Michal | 29.08.07 v 17:47

kde je 1 díl?

Domika | 09.07.07 v 11:49

dakujem Bender aj Bára

Bender | 09.07.07 v 10:21

Vlezeš dolů a dáš se do leva. U prvních železných dveří klikneš na symboly uprostřed a otočíš s nima 2x. Pujdeš dále do leva dokud nenarazíš na další dveře. Na nich symboly pootočíš 3x. Zase vlevo. U dalších dveří se symboly nebudeš otáčet. Vlevo. A u čtvrtých dveří se symboly pootočíš jednou. Zase do leva a si tam odkud si do tohoto podzemí vlezla. Zase pujdeš do leva, klikneš na prostřední tlačítko mezi symboly a dostaneš se do další místnosti. Tady klikneš na řetěz pod sebou, tím odhákneš krabici. Půjdeš zpět a dáš se 4x do leva (měl bys být u 3.dveří) otevřeš je prostředním tlačítkem a zase klikneš na řetěz pod sebou, tím si krabici přitáhneš a to je vše... Doufám že to pochopíte, ale jin ak to asi napsat nešlo :)

Bára | 03.07.07 v 12:57

V pokoji vezmeš svícen, v zásuvce zapalovač a ve futrálu lísteček. Půjdeš na jeviště, tam půjdeš ke kbelíku (vlevo) a klikneš na něj. Spadne mrtvola, vezmeš jí klíč z kapsy, půjdeš do haly (jak jsou schody) a odemkneš klíčem komoru. Zapneš pojistky a vezmeš kliku. Vrátíš se na jeviště. Kliku vložíš do kladky (u vchodu do jeviště) a vyhrneš závěs. Půjdeš k vypínačům reflektorů a zapneš druhý, čtvrtý a devátý tak, aby všechny tři svítily na sochu. Odkryje se tajný vchod... Vezmeš si do ruky svícen, pak ho zapálíš zapalovačem. Vlezeš dolu a... Nevim jak DÁL!!!

anonym | 01.07.07 v 06:52

asi lusor pustil do gacy ked nechce dat navod

Domika | 29.06.07 v 13:55

prosim vas napiste tu niekto navod,dakujem


galerie

Arcane - Episode 2 Arcane - Episode 2

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce