zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 1

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Arcane - Episode 4

Arcane - Episode 4

Jakmile se Prescott dostal z lodi, sdělil všechny informace, které se dozvěděl, ostatním. Je jasné, že tento kult, který se motá kolem prapodivných artefaktů, nemá ani v nejmenším čisté úmysly. Stopa nás zavádí na vlakové nádraží k vlaku 636. I přes časovou tíseň se jim ho na poslední chvíli podaří "chytit". Poté co se Ophelie společně s Prescottem dostanou do vagonu se zavazadly, začne mít Ophelie hrůzu nahánějící vidiny. Přesto se však vydává prozkoumat přední vagony vlaku...

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =

valkyrija | 17.07.10 v 19:00

Nacházíte se ve vlaku. Ze zelené tašky seberte sirky. Pokračujte dopředu do restauračního vozu. Zde seberte láhev šampaňského a potom hrnec ledu. Pokračujte do dalšího vagónu a muže v černém přetáhněte po hlavě šampaňským. Vlezte do prvního kupé, kde z brašny seberte doktorská sluchátka. Opusťte toto kupé a pokračujte do třetího. Tady použijte sluchátka na trezor a otevřete ho. Uvnitř seberte červený drahokam z hlavy, hlavu a dopis. Vraťte se do zavazadlového vozu a pokračujte do zadního vagónu. Použijte svůj artefakt na artefakt na dveřích. Otevřou se tak. Vejděte dovnitř a sundejte náhrdelník pravé soše. Do zadního horního výklenku vlevo nasypte led a do předního horního výklenku vlevo dejte zapálenou sirku. Otevře se skrýš v soše, kde najdete křídlo. Do pravého zadního horního výklenku vložte červený drahokam.

Pak si nasaďte noční vidění a seberte ze skrýše v křesle knihu. Nečtěte ji, hned ji zavřete a dejte ji do pravého dolního předního výklenku. Otevře se skrýš ve druhé soše. Najdete druhé křídlo. V tom se probere muž v černém a chce vás omámit. Máte však na sobě ochranný amulet. Pak následuje souboj na střeše vlaku. Musíte klikáním uhýbat výpadům muže v černém. Když vám uřízne amulet, omámí vás. Žena se v tu chvíli pokusí odpojit vagón. Když nad ní získáte kontrolu, prozkoumejte připojení vagónu. Potom vždy, když jí ovládáte, otáčejte koly od vnějšího do vnitřního podle následujících instrukcí: na prvním kole klikněte na vrchní šipku čtyřikrát, na druhém kole třikrát, na třetím dvakrát a na čtvrtém tříkrát. Až žena odpojí vagón, muž zkopne muže v černém a skočí na vlak.

petule | 21.07.07 v 13:25

strese

petule | 21.07.07 v 13:24

kdyz je na srese , tak je potreba kliknout mysi a drzet a on se skloni (tak mu ten talisman neurizne z krku). Vzdy je to doprava a hned zpet a to 2x. Potom se obevi to kolo, kde se ma vytvorit otvor a zatahnout za paku. To se mi doted nepodarilo.... a potom kdo vi co dal.....

Bender | 19.07.07 v 19:28

Tam sem taky zkončil

petule | 18.07.07 v 21:52

V zelene tasce sebrat sirky, v restauraci sampanske a potom led. Sampanskym uderit cerneho chlapa po hlave, jit do prvnich dveri kde vzit stetoskop, jit do tretich dveri a s nim otevrit trezor. Sebrat cerveny kamen a dopis. Vratit se zpet a jit do mistnosti za zady, kde tim symbolem se zuby otevrit dvere se stejnym symbolem. (priblizenim) Vejit do dveri, sebrat amulet z krku sochy, nalevo vlozit led a sirky a na pravo nahoru cerveny kamen. Nasadit si infravideni a sebrat knihu z kresla (pozor hned ji zavrit). Knihu vlozit na pravo dolu. No a potom se probudi cerny muz, a urizne mi amulet z krku a zabije mne. Asi mi neco chybi.... Mohl by nikdo poradit?

Tom | 07.07.07 v 18:01

Sakra tahle serie je fakt jen pro hardcore hrace


galerie

Arcane - Episode 4 Arcane - Episode 4