zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 2

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

SteppenWolf 16

SteppenWolf 16

Zatímco jsme se s Meg museli vypořádat s teroristy, kteří ovládli ropnou plošinu, SteppenWolf se společně s jeho přítelem Olafem ponořili pod mořskou hladinu. V průzkumné sondě DeepBlue se SteppenWolf chystá prozkoumat mořské dno a pokusit se odebrat vzorek krve obří krakatici. Po vypuštění sondy však zjišťuje, že mechanizmus, jenž mu umožňuje se vynořit, byl poškozen...

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =

jirka | 25.10.07 v 11:29

hele dejte nekdo návod já to tam objíždel a nenašel jsem ten člun ani bombu.

Jiří | 11.07.07 v 22:53

Tak jsem zatím hrál všechny díly série až sem a dovolím si nesouhlasit ohledně kvalit této adventury. Hratelnost je skutečně mizerná a frustrující! Aktivní prvky hodně často splývají s pozadím, nepřiměřeně je také nastavená obtížnost, kde záleží na správném načasování, ovládání postavy je značně krkolomné (jeden přehmat v klíčovém okamžiku a můžete hrát od začátku). Pouze příběh, dobrá grafika a příjemné animované sekvence mě u hraní udržely. U tohoto dílu mě však dočista povolily nervy, protože se to nedalo bez notné nápovědy zvládnout. U předchozích dílů jsem na všechno přišel sám nebo vystačil s jedinou nápovědou. Ovšem jistá překombinovanost puzzle bez zřejmých aktivních prvků společně s časovou tísní težce poškozuje jinak dobrý nápad a zpracování.

KopRus | 20.03.07 v 16:03

Tento návod jsem pro vás sehnal kdesi na internetu. Je to vlastně spojení dvou návodů, protože ten první nebyl úplný. Snad vám to pomůže:
Když přistanete, necháte se takovým tím proudem vpravo vynést nahoru. Tam seberete stožár a tím srazíte ten krápník a zneškodníte tím první chapadlo. Seshora pak skočíte na ten napraskaný okraj a tím zničíte druhé chapadlo, které je o patro níž. Tím, jak se uvolní ta část vraku, tak se otevře vchod do té druhé, vlezte tam a najdete naviják. Seskočte dolů. Vpravo v tom vraku je mina a vlevo mříž, na tom nižžím place. Seberte je a spojte v inventáři. Vyvezte se na ten vyšší plac a shoďte minu na kraj toho nižšího. Pak seskočte přímo na minu. Chapadlo po vás vyjede, ale vrazí do miny a zničí se. Seskočte dolů. Tam najdete takový kolo a síť. Do dítě chyťte tu svítí rybu v levém dolním rohu. Vyvezte se nahoru a chyťte druhou rybu. Vyvezte se ještě nahoru a kolem otevřete vrak, který je úplně vlevo dole. Vytáhnete z něj bombu. Vyvezte se až úplně nahoru k tomu převrácenému člunu. V inventáři spojte stožár se sítí a chyťte tu poslední rybu. Pak zas síť se stožárem oddělte. Svezte se dolů po úplně levém kraji. V tom vraku, co je výš najdete záchranný nafukovací člun a lékarničku (tu zas použijete, když budete mít málo života). Sjeďte ještě kousek a směrem na to červený světýlko shoďte bombu, tím zaženete krakena do jeskyně. Běžte k tý jeskyni odkud před tím čouhalo chapadlo (na pravém boku). Než tam vlezete vypusťte první svítící rybu, pak se otočte a vchod zadělejte sítí, jinak vám ta třetí ryba odplave. Vypusťte postupně i tu druhou a třetí. V jeskyni se udělá světlo. Sebrat dělo ..stožárem uvolnit kameny ..zaháknout tam civku z hákem(cívku najdete na druhé obrazovce v storzkotané lodi,musíte ji objíždět a v jednom místě se dostat dovnitř) ...pak první obrazovka a dělem prorazit člun...získáte elektrošoky...zpátky do jekyně a za pomocí cívky hodit tři elektrošoky potvoře do tlamy...pak rychle odebrat krev ...a už jen první obrazovka ..použít nafukovací člun.:-))

LEPAK | 20.03.07 v 14:18

kdy bude návod


galerie

SteppenWolf 16 SteppenWolf 16

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce