zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

An Escape

An Escape

Úkol dnešní adventuroidní hry je velice jednoduchý. Zasekly se totiž dveře a nejdou otevřít. Stejně tak s autem nemůžete nikam jet. Proto začnete prohledávat celý automobil ve snaze najít cokoliv, co by vám pomohlo při cestě na svobodu. Vězte, že to nebude nic jednoduchého a párkrát se i zapotíte.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =

anonym | 02.09.07 v 07:13

co je ta na tom tazke na prvy rat som to presiel bez navodu

Lusor | 01.04.07 v 16:22

Nejdřív si vypněte zvuk, protože jinak se z toho tikání člověk zblázní:)
Prohledejte skřínku mezi předními sedadly a vezměte z ní baterku. Otočte se do zadu a ze sedačky vezměte šroubovák a ve skřínce uprostřed najdete klíček. Podívejte se dolů pod zadní sedačky a pod levým rohem koberce je řezák.
Otočte se dopředu a klíčkem otevřte skřínku na řidičském pultu. Z ní vezměte izolepu a baterky. Baterky dejte do baterky :) Podívejte se na palubní desku - tam je ukryt kód (prozradím až později, abych někoho peřipravil o přemýšlení). Opět se otočte dozadu a řezákem přeřízněte ty dva popruhy, které drží prostřední sedačku. Odsuňte jí a za ní je panel, do kterého musíte zadat kód z palubní deky (E40). Tak se dostanete do kufru.
Tady je tma, tak si posviťte baterkou a pomocí šroubováku rozbijte sklo u naprasklého světla vlevo. Seberte klíček od zapalování a vraťte se zpátky k zadním sedačkám.
V horní části obrazovky kouká kousek stropu, tak na něj klikněte a podívejte se na strop. Uvidíte, že tam je něco schované, tak to vyřízněte řezákem. Prohlídněte si příručku o autech.
Vraťte se na přední sedadlo. Podívjete se pod volant a šroubovákem otevřte krtyku. Teď pospojujte dráty podle příručky (červený, modrý, zelený a šedý) a obmotejte je izolačkou. Vraťte se na přední sedačky a podívjete se na palubní desku. Klíček od zapalování dejte do zapalování a pak se podívjete zase dolů, kde jste odšroubovávali tu krytku a stiskněte tlačítko "trunk". Běžte do kufru a vylezte ven.


galerie

An Escape An Escape

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce