článek

Zneškodněte veškeré zombie ve hře Call of Zombie 3 za 90%

Zneškodněte veškeré zombie ve hře Call of Zombie 3 za 90%

Zahrajte si propracovanou zombie online 3D hru, ve které máte za úkol odolávat hned několika vlnám nepřátel. Vše začíná v ulicích města, kde je spousta protivníků. Není to úplně jednoduché, protože máte pouze luk, ale časem dostanete lepší zbraně, tedy zakoupíte je v obchodě.
Spousta částí hry a ocenění
Pokud se zaregistrujete na server id.net, tak máte šanci obdržet hned několik vylepšení podle toho, co splníte. Máte hned několik úkolů, které musíte plnit. Gamesa má velmi jednoduché ovládání. Vše je rozděleno na několik částí, začátek je velmi těžký díky zbraním, které bohužel nemáte.
Tím, jak budete protivníky sestřelovat svým lukem, tak získáte peníze. Ty poté využijete při nákupu nových zbraní.

Nepřátelé chodí ve vlnách
Každá vlna zombie protivníků má jinou obtížnost. Nejhorší na tom celém je to, že nikdy nevíte, kde by se takový nepřítel mohl objevit. Musíte mít dostatek zbraní a nábojů, takže si všechno velmi pečlivě hlídejte. Pokud totiž nebudete mít žádné náboje, tak nemáte šanci svého nepřítele zneškodnit.
Grafické zpracování je průměrné, ale velmi vyhovující. Nemá také vůbec těžké ovládání, takže si na něj velmi zvyknete.

Žebříček hráčů
Neustále se ukládá skóre od všech hráčů, stačí se pouze registrovat na id.net. Překonat všechny bude opravdový oříšek, protože mají opravdu vysoké skóre. Jedná se tak o motivační prvek, který žene hráče neustále kupředu. Následně se jedná i o ocenění.

Chci si zahrát hru Call of Zombies 3.Bobb11

autor
Bobb11 / Bobb11

Publikováno: 26.12.2016


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 1 =

Drticka

Drticka | 20.05.18 v 10:31

zkusim to


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce