recenze

Caterpillar Gold

Caterpillar Gold

Kdo má chuť si po náročném pracovním dnu trochu odpočinout u chytlavé oddychovky, ten nechť sáhne po dnešním kousku Caterpillar Gold. Nebudu prozrazovat o čem hra je, protože její princip zná každý. Tento je ale zábavný, takže stahujte.
Caterpillar Gold je další z mnoha variací oblíbené hříčky, kde má hráč za úkol vyplenit z hrací plochy objekty stejné barvy. Tentokrát dostaly prim po vzoru Tetrisu kostičky, takže na vás je, abyste kostky stejné barvy sjednocené u sebe co nejrychleji mazali tak, že na ně jednoduše kliknete. A ačkoliv se to může zdát jednoduché, brzy pochopíte, že pravý opak je pravdou.

Caterpillar Gold však nezůstal pouze u osvědčeného konceptu ničení kostiček, ale přidal i pár svých nápadů. Na výběr je tak hned několik módů, z nichž nejzajímavější je asi ten s názvem Race – každý řádek představuje housenku a hráč musí ničit kostičky tak, aby housenka nerostla a nedostala se k cílové pásce. Divili byste se, jak je to zábavné. Co se technického zpracování týče, tam dávám jednoznačně palec nahoru. Takže hrajte, je to vážně zábavné.

stáhnout hru
Nosi

autor
/ Nosi

Skóre

78 %

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =

petryss | 30.03.07 v 20:43

jéééé červííííčéééék!!!:D:D:D:D


galerie

Caterpillar Gold Caterpillar Gold

naše databáze obsahuje: 26 945 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce