recenze

Punishment 2

Punishment 2

Pro milovníky hardcorových plošinovek máme další bonbónek – pokračování úspěšného titulu, jenž překvapil hlavně svojí originalitou. Ve stejném duchu se nese i další část. Skvělá zábava pro všechny!
Pozorní čtenáři našeho serveru si jistě vzpomenou na vcelku vychválenou arkádu Punishment, která u nás vyšla nedávno a sklidila slušný úspěch. Autoři naštěstí nelenili, a tak jsme se dočkali též druhého dílu. Do konceptu jedničky sice nepřináší nic moc nového, ale pořádná zábava zůstává. Navíc hlavní hrdina získal parťáka, takže zájemci mohou hrát s kamarádem na jednom počítači. Změn však doznalo grafické zpracování. Obrázky na jednotlivých obrazovkách vystřídalo jednobarevné pozadí. Osobně si ale myslím, že to rozhodně není na škodu. Vše je totiž přehlednější a můžete se soustředit opravdu jen na svůj výkon. Náročnost je opět obrovská, zkušení pařani nejrůznějších skákaček tak mohou být nadšeni. Punishment 2 je další skvělou arkádou, která přináší trochu invence do klasických her tohoto žánru. Neváhejte!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =


galerie

Punishment 2 Punishment 2 Punishment 2
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 741 her

nejnovější komentáře

Díky Apofisi
Dnes! v 18:04

díky už jde:)
Dnes! v 15:47

díky už jde:)
Dnes! v 15:42

Pěkná hra
Dnes! v 07:13

No jo Bafuso,když ona je z východu :D
26.05.2016 v 20:25:46

Hra mi nejde spustit
26.05.2016 v 17:20:35

Sponzoři ligy

inzerce