recenze

Helium Floating Object Engage Combat

Helium Floating Object Engage Combat

Kdo by alespoň jedenkrát v životě neuzavřel nějakou sázku? Dva hošíci tedy přišli s nápadem, že s pomocí několika balónků naplněných heliem obletí svět. Ovšem vyhrát může jen jeden a záleží pouze na naší šikovnosti, zda-li právě náš chlapec odejde se vztyčenou hlavou.
Každý z chlapců stojí na začátku levelu na protilehlé straně, aby každý z nich dostal rovnocennou šanci na úspěch. Pojďme se tedy dát do práce. Za pomoci směrových šipek klávesnice, zejména té horní, se chlapec vznáší a pohybuje všemi směry. Musí se mít na pozoru před veškerými ostrými předměty, jež by mu balónky zničily. Rázem by převládla síla gravitace a náš hrdina by padal střemhlav k zemi. Jakmile se naučíme trochu vznášet v prostoru, situaci nám začnou znepříjemňovat zlomyslní brouci, taktéž poletující na heliových balónkách. Ovšem ty jejich jim neprasknou, což z nich činí naše úhlavní nepřátele.

Na počátku hry si smíme zvolit prostředí, kde proběhne balónkový souboj, zarostlou džunglí počínaje, zmrzlými ledovci konče.

Záleží zde hlavně na přesnosti pohybu, kdy se potřebujeme vyhnout pár milimetrů vzdáleném ostnu. Hra oplývá poměrně slušnou grafikou. Naše snažení bude opěvovat příjemná melodie, do které se smíme ponořit po celou dobu dobrodružství. Také děti si poletování jistě zamilují. Zpočátku se možná trochu nazlobí, než se naučí správně vyhnout bodcům.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 1 =

PavelH

PavelH | 02.05.20 v 14:12

Dobrá hra.


galerie

Helium Floating Object Engage Combat Helium Floating Object Engage Combat Helium Floating Object Engage Combat