recenze

Fishhead and the Lost Crystal

Fishhead and the Lost Crystal

Stejné postavy a zápletka, přesto jiné dobrodružství tohoto rybího klučiny. Tentokrát se jeho úhlavní nepřátelé pokusili vykrást Fishheadův domeček uprostřed lesa. Utíkají seč jim síly stačí, ale jestli je dokážete dopadnout, to se ukáže v několika úrovních, které na vás čekají.

Oproti minulému dílu nebylo učiněno mnoho změn a pokud ano, tak rozhodně k lepšímu.

Hlavní hrdina od minulého titulu poněkud povyrostl. To ale nic nemění na tom, že se musí opět vypořádat s dobře známým zlem, mnou označeným jako „květináč“ a „voják“. Tito dva mu ukradli nejenom celoživotní úspory, ale také velice vzácný diamant. Honičku začínáte kdesi v lese, ale postupně se dostanete třeba do pouště, nebo se projedete v důlním vozíku. Své nepřátele „květináčky“ kosíte palnou zbraní jakoby se nechumelilo a sbíráte kvanta mincí. Vaši pozornost by však nejvíce v každém kole měl upoutat zlatý klíč, který vám okamžitě umožní postoupit do další úrovně. Grafika ani hudba nedoznaly změn a jsou stále na kvalitní úrovni.

Komu se líbila předchozí gameska, neměl by vůbec váhat. Kdo vůbec netuší oč jde, může vše klidně dohnat :-).stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =

Kacirek_Donald | 15.07.07 v 11:21

U mě to spustí klávesa shift :-)

TerezaSturzova | 15.07.07 v 10:44

Potřebuju poradit. Spustila jsem tu hru, pak mně tam naběhla ta ukázka jak ty dvě postavičky ukradnou ten krystal nebo co to je a pak se tam objeví jen nějací pobíhající postavičky a já nevím, jak to mám zpustit dál. Neví někdo?


galerie

Fishhead and the Lost Crystal Fishhead and the Lost Crystal Fishhead and the Lost Crystal
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 748 her

nejnovější komentáře

Hra pro závisláky
Dnes! v 17:26

Na mě moc tmavé
Dnes! v 17:25

Humorná hra
Dnes! v 17:24

Hezké video
Dnes! v 16:20

Zajímavá hra
Dnes! v 16:19

Mohla by být dobrá
Dnes! v 16:17

Sponzoři ligy

inzerce