recenze

Escape From The Chaotic City

Escape From The Chaotic City

Vítejte v pekle! Ulice plné zombíků, neustálý boj o holé přežití a do toho ještě řešit zapeklité hádanky. To znamená dvě věci. Eddieho hororové představy se staly skutečností a my – hráči – se máme na co těšit.
Nebyl to úplně šťastný den v životě našeho hrdiny, neboť byl pokousán zombíkem při sledování televize a pití nízkokalorické limonády. A upřímně neznám nikoho, kdo by z této situace byl nadšen. Nic se však nedá dělat a Eddy musí lehce nepřijemnou situaci začít řešit.

Tak vzhůru do toho. Žánrově se jedná o ryzí adventuru, což už mnohé naznačuje. Po většinu času budete bloumat po místnostech a hledat, co by se zde dalo ukořistit do vašeho inventáře. V tom má své pevné místo baseballová pálka, jakožto účinná zbraň proti chodícím mozkojedlíkům, nicméně další předměty se také neztratí a najdou své uplatnění. Pečlivě však sledujte křížek, který se při najetí na předmět začne zběsile otáčet. S volbami základních akcí (jít, otevřít, vzít,…) se to má tak, že jednu z nich označíte a až do odvolání s ní můžete klikat kam je libo.Má to svou výhodu, pokud chcete rychle prohledat pokoj jen kvůli objektům k sebrání.
A je nejvyšší čas vyrazit do ulic. Velice brzy narazíte na nepřátele, naštěstí se však dají velmi rychle zmasakrovat (naneštěstí se v oněch místech objevují stále znova).

Zdálo by se, že v tomto mrtvém městě si moc přátel nenajdete. Omyl, brzy narazíte na nějakého toho přeživšího obyvatele, s kterým si i solidně promluvíte. Takže tu nechybí nic, co by správná a kvalitní adventur měla mít. Povedený kousek.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 4 =

Kalousek100

Kalousek100 | 26.06.20 v 18:07

Dobrá hra.


galerie

Escape From The Chaotic City Escape From The Chaotic City Escape From The Chaotic City Escape From The Chaotic City Escape From The Chaotic City

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce