recenze

Operation: Stop Core

Operation: Stop Core

V roli dvou postav bude vaším úkolem prozkoumat tajuplnou budovu, kde na vás čeká nejedna zajímavá situace. Atmosféra je přitom tak napjatá, že místy budete mít i pocit, že v domě i trochu straší. Situaci neuklidní i samotný správce.
Dlouho jsem si říkal, co jsme tu ještě neměli. Možná mi nebudete věřit, ale na tuto otázku jsem dokázal odpovědět až nyní. Operation: Stop Core je totiž velice kvalitní adventura.

Možná si nyní někteří z vás ťukají na čelo a ptají se, co je na tom zásadního, proto mi dovolte abych dodal několik doplňujících vět. Autory této gamesky jsou totiž lidé z institutu DigiPen, v hantýrce označovanou jako továrnu na kvalitní hry. A já se vás ptám, vzpomínáte na nějakou adventuru z této produkce? Já si tedy žádnou nevybavuji. Příběh je v kostce uvedený v perexu, já jen dodám, že obě postavy si budete moci v úvodu zvolit z několika dostupných kandidátů.

Vše je přitom v hezké a propracované grafice a kupodivu i hratelnost je solidní, což u 3D adventur občas bývá problém. Mě tedy nezbývá nic jiného, než vám titul doporučit.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 4 =

jasan | 21.02.07 v 17:22

já jsem spadl kamsi u těch dveří přepl jsem to do menu dal continue a objevilo se tam jakýhsi 5 řádků který jsem vybíral šipkama u posledního jsem zmáčkl enter a vybral se a ať jsem mačkal co jsem mačkal nedostal jsem se zpět do hry(ani ze hry)

artman | 21.02.07 v 14:18

V menu je hlavní vybrat si dvě postavy a podle toho se vše odvíjí. Jinak z počátku mi to připadalo taky docela nemastné, neslané, ale schválně, zkoušel si projít celou vilu a alespoň částečně pokročit v příběhu?

Uvidíš, že se ti to začne líbit. Jen je tomu potřeba přijít na chuť.

jasan | 21.02.07 v 13:23

blbost hlavně když sem v menu tak je těžký dostat se do hry jen je lehké ji zapnout ale když se jde třeba do nastavení tak tam nemám ani tucha jak se stama dostat nějak jsem se stama dostal ale nic jsem nemohl přestavit.je to úplná blbost.


galerie

Operation: Stop Core Operation: Stop Core Operation: Stop Core

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce