recenze

WAR OF TITANS-věčný souboj titánů

WAR OF TITANS-věčný souboj titánů

Titáni možná ještě nevymřeli, zavítejme zpátky do starověku, kde se mezi sebou utkají udatní válečníci, jež věří, že si brzy podmaní celou říši a ostatní jim pak budou navěky sloužit. Vstupme do arény plné odvážných gladiátorů a bojovnic, jež také doufají v znovuzískání ztracené cti a postavení. Spojujte se do klanů a nalezněte nové přátele, jež za vás položí i svůj život.


Ze všeho nejdříve musíme učinit klíčové rozhodnutí, od kterého se bude odvíjet naše napínavá cesta za ctí a uznáním. K dispozici dostaneme hned několik zajímavých postav, jež každá z nich oplývá nadáním pro něco jiného.Validus se smí pyšnit obrovskou silou, kterou hojně využívá při boji s nepřítelem. Ve svých hřmotných rukách svírá sekeru, se kterou umí opravdu dobře zacházet. Svému protivníkovi uštědří dvojnásobnou ránu, než kterýkoli s ostatních kandidátů.

Pakliže příliš neholdujeme brutálnímu útoku, vybereme si raději Camula, tajemného keltského válečníka, kterému by mohly závidět veškeré přírodní katastrofy. Kam vstoupí, celá oblast zmizí z povrchu zemského, jelikož si libuje v plošných útocích, a tak vyniká v boji s více nepřáteli.Že by se v širém světě nenalezla ani jediná ženská hrdinka? Kdopak doufá v přítomnost ženského pohlaví, jistě jeho srdce zaplesá, když spatří šlachovitou amazonku arén Achillu. Ta disponuje naprosto unikátními dovednostmi, které jí slibují velkou šanci na přežití. Během každého boje totiž léčí svá zranění vysáváním života svých nepřátel. Právě pro její vůli k přežití si vysloužila status amazonky.Posledním kandidátem je Saracus, jenž se chlubí titulem ostříleného gladiátora. Během bitvy nelení a vrhne se na nepřítele plnou silou, navíc je velmi obratný a rychlí, což z něj činí opravdovou hrozbu.

Ať už dáme přednost komukoli, nyní se musíme zdokonalit ve svém válečném umění, a tak poputujeme přímo do arény, kde se nejprve rozkoukáme a naučíme se ovládat nejrůznější zbraně.V aréně se můžeme volně pohybovat a plnit úkoly, jež nalezneme v levém rohu obrazovky v knize úkolů. Nad ní se na nás usmívá portrét charakteru, kde se dozvíme veškeré potřebné informace o nasbíraných zkušenostech, jejím životě a obraně. Dále se zde ukazuje naše síla, rychlost, výdrž a obratnost.V pravém dolním rohu se zase vyskytuje náš inventář a také obchodník, kde lze nasbírané předměty prodat anebo koupit potřebné vybavení.Pokud bychom se snad těšili, že v aréně pobijeme všechny hráče, bohužel si budeme muset nějaký čas počkat, respektive zde platí hájení nováčků a to po dobu 24 hodin. Během této doby se musíme snažit, abychom co nejvíce zvýši své schopnosti. K tomu nám pomohou přidělené úkoly, kde kromě zkušeností obdržíme něco málo zlata a stříbra.Během sbírání nových poznatků nalezneme i pár kovů, z nichž posléze vyrobíme slitiny, jež přeměníme v užitečné předměty včetně zbraní a zbroje.Pokud nás pohyb po aréně vyčerpá, odebereme se do svého tábora, kde opět načerpáme nové síly. Zde navštívíme tržiště, kde se pro nás jistě najde nějaký cenný kousek. Vybírat smíme ze zbraní na krátký či dlouhý dosah, gladiátorských předmětů, slitin a balíčků pro začátečníky. Copak by to byl za trh, kdybychom tady nemohli nabízet své vlastní výrobky prostřednictvím dražby? Stačí jen vložit předmět a minimální částku, za kterou jsme jej ochotni prodat.Abychom si udělali dokonalý obrázek o poloze naší vesnice, mrkneme na mapu světa, kde se přehledně vyjeví jednotlivé oblasti.

Pokud se cítíme ve světě titánů přeci jenom slabí, seskupíme se do některého z klanů nebo si vlastní založíme. Pak se již můžeme těšit na nespočet bitev, ve kterých máme jako skupina velkou šanci uspět.Hratelnost je naprosto fantastická, okamžitě se dostaneme do obrazu, jak po stránce ovládání, tak z hlediska rozložení jednotlivých položek, které je opravdu přehledné. Jednotlivé úkony vykonáváte zcela intuitivně a navíc se těšíte z poměrně plynulého pohybu své postavičky. Do děje vás vtahuje nejen poutavé prostředí, ale i dramatická melodie.Připojte se k udatným gladiátorům, amazonkám a válečníkům a staňte se skutečným titánem. Nekonečné dobrodružství vás, na http://www.waroftitans.de, již netrpělivě očekává.
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 1 =


galerie

WAR OF TITANS-věčný souboj titánů WAR OF TITANS-věčný souboj titánů WAR OF TITANS-věčný souboj titánů WAR OF TITANS-věčný souboj titánů WAR OF TITANS-věčný souboj titánů WAR OF TITANS-věčný souboj titánů