recenze

Castle Rock

Castle Rock

Odpočineme si od různých match-3 her pro Facebook a vydáme se do fantasy a mýtického světa, kde se tak trošku válčí.
Castle Rock je hrou nové generace, kde se učíte vyčkávání a vážíte si každého pokroku. Také se zde objevuje i nový trend. Tím je speciální herní měna, která se dá ve velkých dávkách získat bez placení tím, že prostě dobře hrajete.V Castle Rock se stáváte pánem vlastního městečka, kde těžíte měď, zlato a produkujete jídlo, a to hlavně pro najímání různorodých vojáků s různými schopnostmi a vylepšování. Vše se odvíjí v poklidném kolečku proklikání všeho důležitého, naverbování, pokud možno i upgradu a už si to šinete do PvE nebo PvP bitvy.

Samotné mlátičky probíhají na kola. Nejdříve si vyberete typy jednotek, které budou použity, a pak jim už jenom dáváte rozkazy, co mají dělat a na koho útočit. Nechybí ani hromada kouzel a power-upy, které mohou zamíchat klidně i beznadějným vývojem bitvy. Zamrzí akorát ztráta všech použitých jednotek, hráč aspoň musí trochu přemýšlet a vážit si každého jedince.

Na Castle Rock se bude většině líbit obsah, který postupně objevujete. Ten vás jednoznačně motivuje k dalšímu hraní, stejně jako vyhrané bitvy, které vám dají nejenom zkušenosti, suroviny a speciální kouzla, ale i speciální herní měnu, za kterou si můžete koupit jinak uzamčené věci.

PvP část ke všemu přidává i runy, za které se odemykají a staví různorodé budovy, které opět mohou tvořit nové a jiné jednotky nebo dodávat různorodé bonusy. Je toho vskutku hodně k dělání a zkoušení. Jenže to nese i stinnou stránku věci. Castle Rock je vhodný spíše pro hardcore sociální hráče. Až po několika dnech se dostaví první výsledky. Jestli to chcete někam dotáhnout, nepočítejte s dny nebo týdny, ale s měsíci poctivého hraní. Odměnou vám ale bude hra, která baví. Vše také dobře vypadá a zní. Sice se od autorů bude ještě vyžadovat nějaké to vychytání menších bugů nebo vybalancování jednotek, ale to už jsou věci, které hře jen a pouze pomohou.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =

slunicko1985

slunicko1985 | 07.08.18 v 20:15

Ujde

1Laugher

1Laugher | 02.11.17 v 15:43

Speciál

NS1NO

NS1NO | 25.10.17 v 19:35

text příspěvku

1Laugher

1Laugher | 06.10.17 v 00:21

Speciální

Martin-Červeň

Martin-Červeň | 04.07.16 v 23:31

Castle Rock je hrou nové generace, kde se učíte vyčkávání a vážíte si každého pokroku

Goldenpig

Goldenpig | 02.02.16 v 00:31

Vypadá to slibně :)

Laugher

Laugher | 01.09.15 v 23:15

Nová generace

Laugher

Laugher | 11.06.15 v 14:19

Castle Rock je fiktivním městem románů amerického spisovatele Stephena Kinga.


galerie

Castle Rock Castle Rock Castle Rock Castle Rock Castle Rock