recenze

Pool Master

Pool Master

Zelené plátno, tágo a taková ta malá křída, která nevím na co je, protože kulečník takřka vůbec nehraji. Díky této hře však každý získá alespoň iluzi toho, že by se směle mohl měřit s třeba Ronnie OSullivanem, Markem Selbym a ostatními.


Nečekejte žádnou simulaci s rozvážnými strky a zdlouhavým mířením. Ba naopak, musíte pěkně všechno potopit do děr v co nejrychlejším čase.Velmi mě toto arkádové pojetí potěšilo. Na hracím stole máte jen koule celé a jednu černou. Podstatou hry je potopit všechny koule, ale v této verzi navíc co nejrychleji a co nejdříve byste měli odklidit tu černou. Proč? Všechno je jen otázka bodů a právě černá určuje násobící bonus. Za určený časový limit musíte získat co nejvyšší skóre. Toho docílíte jak rychlím čištěním stolu, tak několikanásobným potopení běžných koulí či koulí speciálních.

 Některé vám dají například pár vteřinek navíc.V tomto parádním zmatku a zběsilém tempu je potřeba zvládnou ovládání, protože dlouhé čekání je nepřípustné. Za tímto účelem je při míření zobrazen bílou linkou směr a úhel odrazu, takže za pár chvilek se naučíte velmi rychle a správně trefovat do všech rohů a získávat body. Pozor na bílou kouli. Tu jedinou nepotápět, jinak ztratíte 300 bodů, a to je zde dost.Jak jsem ovládání nejprve pochválil, musím si i rýpnout. Jakmile myší nejprve najedete na kouli a určíte správný úhel, následuje síla šťouchu. Občas se stane, že právě mezi fází míření a určování síly se vám myš malinko smýkne a pečlivě nalinkovaná trasa je ztracena. Jinak ale skvělá odreagovačka, u které se dá skvěle hecovat s přáteli, kdo udělá lepší výsledek.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 2 =

Petosko

Petosko | 20.05.15 v 19:16

Stačí muška zlatá :D


galerie

Pool Master Pool Master Pool Master Pool Master Pool Master

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce