recenze

Baseball Superstars: The League

Baseball Superstars: The League

Baseball je u nás dozajista čím dál tím více populární hra. Ale jak je to na Facebook poli? Zábavná pálkovaná se přesunula z mobilů na Facebook a stává se hitem.
Když jsem s touto pařbičkou začínal, měl jsem jisté pochybnosti. Není to ani simulace, ani převratná budovatelská záležitost, tak co může Baseball Superstars nabídnout?

Jak jsem se do hry stále více nořil, tak jsem byl čím dál tím více uchvácen naprosto perfektní hratelností. Jde o to, že hra se dělí na takovou malou budovatelskou hru, kdy trénujete svůj tým a stavíte baráčky, kde se dají různou formou získat prašule. Druhou a ještě poutavější věcí jsou samotné zápasy.

Už na začátku máte výběr, jestli budete hrát proti kamarádům, někoho z široké veřejnosti, zkusíte turnaj na speciální tým nebo budete trénovat „homeruny“. Samotný zápas potom probíhá automaticky a pouze podle vaší volby na začátku samotného hraní se vy zapojíte přímo do dění. Tento výběr jsem poté marně hledal, ale to, co jsem si vybral, nebylo tak na škodu. Hra mě nechala nadhazovat a odpalovat v důležitých momentech.

Samotné ovládání nadhazovače je velmi jednoduché. Volíte způsob hodu a poté i místo, kam by měl míček směřovat. U pálky je celá záležitost ještě jednodušší, jelikož se snažíte pouze míček zasáhnout a to dvěma způsoby. Pokud se míč dostane po odpalu do hry, pak máte i jistou kontrolu nad hráči.

Zajímavá je i část, kde se projeví schopnosti vašich hráčů. Právě čísla staminy, síly, rychlosti nebo třeba psychika opravdu ovlivňují samotnou hru a vaše šance na výhru.

Tréninkem se dá ledacos zlepšit, ale je zde velká výhoda pro platící hráče, kteří si mohou koupit o dost lepšího hráče nebo bonusové věcí a tím mají i značně navrch při zápasech. Přesto se klidně stane, že si smlsnete na mnohem silnějším protihráči.

Když se to všechno shrne, tak vám vyjde neskutečně chytlavá hra. Nestalo se mi, aby mě zápas nebavil, ani když jsem prohrával o více bodů, a samotné trénování homerunů je více než poutavé. Pěkné je i množství energie, které se postupně zvyšuje a vy tak máte třeba možnost šesti her za sebou.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =


galerie

Baseball Superstars: The League Baseball Superstars: The League Baseball Superstars: The League Baseball Superstars: The League Baseball Superstars: The League Baseball Superstars: The League Baseball Superstars: The League

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce