zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 1

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Thrust

Thrust

V roce 1986 vydala firma Firebird zajímavou vesmírnou gamesku s názvem Thrust. Hra s podobným principem již u nás vyšla pod názvem Thrust!, ovšem ne ve Flashi. Tuto trhlinu zaplňuje právě kousek nazvaný dle své dvacet let staré předlohy.

Ovládáte raketku a snažíte se pomocí vlečného paprsku sbírat zelené plutoniové koule a vytáhnout je co nejdále od povrchu planety, na které se nalézají. Nesmíte narazit do povrchu, ani jiného zařízení planety, a to samé platí o kouli vlečené na paprsku. Kromě těchto podmínek vám život znepříjemňují planetární obranné systémy. Nuže, úkol je jasný, zručnost už je na vás


Zpracování hry je na vysoké úrovni a ocenit musím zejména fyzikální model, které mu dominují efekty gravitace a setrvačnosti. Ostatně, sami to poznáte na vlastní klávesnici, až budete mít na paprsku kouli.


Hra se ovládá kurzorovými šipkami, zážeh motoru obstarává mezerník, o planetární obranu se spolehlivě postará váš kanón, pokud mu to dovolíte klávesou CTRL a paprsek se vysílá klávesou SHIFT.


Tipy

Klávesou SHIFT nejen přitahujete koule, ale také jí čerpáte palivo. Pro vlečení koule je nutné SHIFT držet'

Bonus na závěr:

Thrust (feat. Hanna Kappelin)


hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =


galerie

Thrust Thrust

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce