zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 1

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

New Metal Slug

New Metal Slug

Mánie Metal Slug, která zaznamenala drtivý úspěch na konzolích PSX (PS-One), občas lízne růžek i našeho serveru. Již jste měli možnost setkat se zde ve flashovkách např. s titulem Metal Slug Rampage a po nějaké době je tu další kousek. Opět se ocitnete v roli neohroženého vojáka, který musí v každé misi zachránit nebohé rukojmí. Práci mu samozřejmě komplikuje hršle přehršle nejrůznějších nepřátel, od konvenčních vojínů, přes těžkou techniku, až po bizarní mutanty. Když k tomu přidáte bohatou úrodu nejrůznějších bonusů a orchestrální soundtrack, máte akci jako víno! Tak do toho, čeká vás hromada práce!

Ovládání je defaultně nastaveno na W (mířit nahoru), A (pohyb vlevo), S (skrčení), D (pohyb vpravo), J (střelba), K (výskok), L (granáty). Klávesy lze sice předefinovat, vzhledem k omezené znalosti japonštiny v našich končinách však pochybuji, že se to podaří každému. Enjoy!

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =

Peter | 14.12.06 v 20:54

Zistil som ako dostat toho mechanickeho psa. Treba ist za neho a hadzat mu granaty do hlavy. Skoda ze je to taka kratka hra

Peter | 14.12.06 v 11:02

Ako znicite toho mechanickeho psa? Ako sa daju prepinat zbrane?


galerie

New Metal Slug New Metal Slug

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce