zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 2

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Lucky Tower

Lucky Tower

Cílem hry je utéct z věže. Jak to ale je s tím štěstíčkem? Ať už se správně trefíte, nebo ne, bude to skvělá zábava a vtipné.
Systém hry je takový, že s vaším hrdinou přiběhnete do chodby se třemi dveřmi. A teď je otázky kudy jít. Dvoje z nich obsahují smrt, jedny cestu dál. Nezlobte se na mě, ale nechci nic moc naznačovat :-). I když zemřete, budete se bavit, neboť jsou to taková překvápka, která nečekáte, nevíte a… pak to přijde. Tak jsem se bavil, že mi někdy bylo líto, že jsem se trefil hned na první pokus.
Cestou potkáváte obchodníka, který vám dává nové zbraně a kloboučky, takže i váš hrdina vypadá jako ze žurnálu. I v této rovině budete překvapeni, jak se děj vyvine. Když už jsem se v jednu chvíli změnil ve šneka, šel jsem do kolen. Tato hra vás zkrátka musí chytnout.
Rozmanité zbraně tu navíc nejsou jenom na okrasu, ale občas budete vrženi mezi krvelačné nepřátele, které je záhodno pěkně rychle rozsekat. A ke konci už notně přituhuje i v boji.

Královsky zábavná hra, která přestože je založeno de facto na „pouhém“ procházení dveřmi, je naprostá pecka. Doporučuji hrát se zvukem i kvůli dabingu.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 4 =

Gaius

Gaius | 18.12.14 v 23:45

Zatím snad nejzábavnější hra, co jsem zde hrál :)

NADĚJE

NADĚJE | 18.12.14 v 22:35

tohle procházení dvěřmi kde bud se trefíš nebo né mi připomíná takešiho hrad a ten byl super :)

quesh | 12.11.10 v 23:00

Díky za radu, dohráno!

Kacirek_Donald | 11.11.10 v 22:40

Musíš být trošku konkrétnější. Co si pamatuju, tak na čaroděje narazís vícekrát. Poprvé to je smrt, pak tě promění v žábu nebo šneka. V některé formě buď proskáčeš, nebo prolezeš ke dveřím s kládou a ta tě odveze dál.

dominik | 11.11.10 v 19:50

ty voe co mam udelat jak me tam promeni ten carodej

Kacirek_Donald | 11.11.10 v 02:20

musíš jít do těch dveří, kde jsou bodce, počkat na okamžik, kdy se ten "komár" dostane dostatečně blízko, jít mezi ty bodce a skrčit se, čímž je "komár" zabit a v těch dveřích už nebude opruzovat :-)

quesh | 11.11.10 v 01:56

hm, uvízl jsem v části, kdy v prvních dveřích jsou kutálející se sudy, v druhých zezhora padají bodce a ve třetích mě dožene ten hladovej vampýr nebo co to je..

Kacirek_Donald | 29.10.10 v 22:42

To je možné... já jsem poměrně často "navštěvoval" špatné dveře, takže mi délka přišla přiměřená :D. Ale na druhé hraní už to docela uběhlo rychle, to je fakt...

Osvald Moučka | 29.10.10 v 10:10

Dobrý... ale mohlo to být delší...


galerie

Lucky Tower Lucky Tower

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce