zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Haunted: The Trapped Soul

Haunted: The Trapped Soul

Bu – bu – bu …tak teď jste se asi moc nelekli, ale chtěl bych vás na to připravit, neboť u dnešní hry to není vyloučeno. Osud jednoho malého chlapce budete sledovat skrz deníkové zápisy. Jelikož se jedná o adventuru, jste nuceni prohledávat místečko po místečku a hledat jak předměty k sebrání, tak body, kde následně něco vložit, použít nebo posunout. Duch dítěte je v domě stále přítomen, ale zapeklité hádanky vám vyřešit nedokáže, možná vás svou přítomností sem tam vyděsí. Hezkou zábavu s touto hororovou adventurkou.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

Hioma | 25.05.12 v 15:13

CHci se zeptat, jak zjistíte to heslo pro PADLOCK, který je ve skříni?Zajímalo by mě, jak se na ně přijde..A taky z čeho jste zjistili, jak se má nastavit ten čas na hodinách..Díky :)

Paja | 21.04.12 v 19:01

Noogay5000 poslouchej to nezabijou tebe ale ty vlastně zabiješ toho klukatedy ducha co tam straší!!!!!!!

noogay5000 | 14.07.10 v 07:46

Já jsem se toho tak lek!! Chcete vedět jak to končí? Tak Poslouchejte! Jsou to strašlivý hrůzy! Na konci se dostanete do takový malý místnosi a tam vás ten duch zabodne. Takže to ane nemá cenu hrát, protože celé snažení tu hru dokončit končí stejně neůspěchem. Jinak je to hrozná volovina.

Kacirek_Donald | 02.11.09 v 19:44

re: prosím
Na herní obrazovce dole vedle inventáře je ikonka otazníku. Na ten ťukny a v novém internetovém okně se ti otevře stránka s návodem ve formě videa :). Snad je to dostatečně rychlá odpověď :).

ahoj | 02.11.09 v 18:40

Chtěla bych poprosit o radu,je to totiž super hra a já se nemůžu dostat dál,byla bych moc ráda kdyby mi někdo co mám dělat s tím padlokem ve skříni,s hodinama ,televizí a starým klíčem.Díky moc :)PS:odpovězte prosím co nejdřív nemůžu se totiž dočkat jak ta hra bude vypadat dál.

precciosa | 16.10.09 v 03:24

zajímavá hra


galerie

Haunted: The Trapped Soul Haunted: The Trapped Soul

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce