recenze

Vidlákov

Vidlákov

Vítejte ve vesnici jménem Vidlákov. Jakožto nový obyvatel máte nárok na odměnu od starosty v podobě prvních peněz. A pak už se můžete volně pohybovat po zdejších lokacích, komunikovat s ostatními a zkrátka si tak nějak strukturovat ten váš virtuální život.


Postavte si dům, vybavte si domácnost, běžte na zahrádku nebo na houby. Není to žádný velký simulátor reálného života, ale možností je tu vcelku dost. Dost, abyste se dokázal na dlouhou dobu zabavit, než všechno vyzkoušíte a objevíte.Jste normální človíček, jeden z mnoha, který se sem přistěhoval a rozhodl se zde žít. No jo, žít, ale za co? Bez peněz si tu příliš neškrtnete, a tak vaše první kroky (ikonka chodidel v pravé části obrazovky) budou směřovat nejspíš na náměstí. Bankéř vám rád dá určitý kapitál. Navíc náměstí je obvykle nejživější místo (číslo v závorce označuje počet vyskytujících se lidí). Můžete s ostatními komunikovat veřejně, privátně pomocí chatu, nebo si s nimi zahrát kámen, nůžky, papír, poslat květiny, požádat o ruku… obvyklé věci, které na náměstí s plno lidmi obyčejně děláme.Odpoledne se můžete vydat do lesa na houby, kde opravdu můžete houby hledat. Je to dobrý zdroj peněz, pokud je následně prodáte obchodníkovi. Ještě větší výdělky se ale potencionálně točí v kasinu. Každý den máte pět pokusů zdarma na ruletě, automatech apod. Další pokusy si musíte zaplatit reálnými penězi, ale upřímně nevím, proč by to někdo dělal.A jde se domů. Ten je zpočátku prázdný a lze si jej zařídit. V tomto vidím největší slabinu hry. Systém výbavy a nákupů je poměrně zmatený a chaotický a člověka to HNED omrzí. Proč se s tím zdržovat? Pokud vás hra natolik uchvátí, dejte vědět, jak se tam staví, protože já na to neměl nervi. To jdu radši na diskotéku nebo do hospody. V prvním případě můžete tančit, dát si nápoj a samozřejmě kdykoli někoho z přítomného oslovit. Při druhé volbě se také můžete napít a prohodit pár slov.Vašemu avatarovi můžete ještě změnit oblečení a účes, ale také musíte hlídat jeho váhu, štěstí a zdraví. Tato hra je velmi dobrá zezačátku, ale brzy může omrzet, zvláště pokud se nechcete bavit s cizími lidmi, získávat v nich nové přátele. To je totiž to, oč zde jde především. Tato hra zkrátka nesedne každému.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =

Terez | 29.10.20 v 17:05

nevíte jestli se to dá ještě někde hrát?

Malder | 12.08.20 v 19:47

Kdysi jsem hral tuhle hru a mel jsem dodelanou i domacnost a vseny vychytavky a pak prisel wipe a uz jsem to nechtel znovu expit od nuly.

děda | 23.03.20 v 14:58

jsem stary a hraju tuhle hru. je tam hodne starych lidi. ja jsem stary, ale mlady uvnitr. jenom mam vic vrasek uz

Pavlínka2C

Pavlínka2C | 09.02.15 v 15:38

všichni byli mladí a jednou staří

anonym | 03.01.14 v 08:52

jak stary?

lintzy | 19.04.12 v 11:57

tahle hra je super, ale sou tam samí starý lidi a po mladym člověku ani stopy

katy | 19.04.12 v 11:57

asi tak no

lintzy | 19.04.12 v 11:56

tahle hra je super, ale neni s kym pokecat, sou tam samí starý lidi a po mladym člověku ani stopy ... :// :D

Mimzi | 27.01.11 v 09:50

mega dobrá hra


galerie

Vidlákov Vidlákov Vidlákov Vidlákov

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce