recenze

Star Wars: Assault Team

Star Wars: Assault Team

Strategická hra s tematikou Star Wars. Vrhněte se do boje napříč galaxií s vlastní skupinkou známých hrdinů.
V galaxii daleko odtud a za hvězdnou mlhou hustou tak, že by se dala krájet, se odehrává příběh této parádní strategie.
Hra nabízí jak hlavní příběhovou linii, tak vedlejší mise a arénu, kam se podíváte po dosažení 5. úrovně.
Princip hry představuje jakousi tahovou strategii, kdy střídavě útočíte vy a pak váš soupeř. Vše přitom závisí na tom, jakou strategii použijete a jakými vlastnostmi vaši hrdinové disponují. Kromě základního útoku je tu i speciální, který lze použít jednou za několik kol. Záleží i na postavě, kterou si dáte do týmu. Nechybí strategické prvky jako léčení, paralýza, několikanásobný zásah apod. Za nasbírané peníze a další karty vylepšujete vlastnosti postav a odemykáte nové. Těšit se můžete na klasické charaktery jako Han Solo, Žvejkal nebo R2 D2. Každý je jedinečný a každý lze upgradovat.
Hra přitom vůbec nepůsobí statickým dojmem. Lokacemi procházíte automaticky, ale vše se kolem vás hýbe, vybuchuje atd. Nepřátele fanoušci SW také rozeznají a rozhodně záleží na tom, co na ně použijete.
Opravdu povedený titul s tematikou Star Wars. Malou kaňkou je energie, která se spotřebovává s každou úrovní. Nicméně doplňování zase není tak hrozné. Rozhodně hra, kterou musíte vyzkoušet a nejen fandy Star Wars naprosto dostane.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 4 =


galerie

Star Wars: Assault Team Star Wars: Assault Team Star Wars: Assault Team Star Wars: Assault Team Star Wars: Assault Team