článek


V tématech:
Freegame liga má novou podobu!

Freegame liga má novou podobu!

Je tu nová Freegame liga. Přinášíme spoustu skvělých novinek, rozdělení ligy na tři skupiny, dle zručnosti hráčů. Rozdáváme více cen, liga získává na dynamičnosti. Prozkoumejte všechny novinky a hurá do hrání! Dlouho jsme přemýšleli, jak ligu udělat zajímavou pro všechny skupiny hráčů. Jak pro hardcore pařany, kteří dosahují neuvěřitelných výsledků, tak pro příležitostné hráče, kteří se ke hraní ligy dostanou třeba jen párkrát do týdne. Po promyšlení desítek různých nápadů nám to docvaklo. „Rozdělíme ligu podle zručnosti hráčů“!

Pro vás hráče to má jen samá pozitiva:

- Rozdáváme více výher.
- Je více výherních pozic.
- Soutěžit budete proti hráčům na stejné úrovni.

Zlatá, stříbrná a bronzová Freegame.cz liga

Nejlepší hráči se přesouvají na konci měsíce do vyšší ligy a naopak ti nejméně aktivní do té slabší ligy. Průměrně umístění hráči zůstanou ve své lize. Pokud tedy hráč vyhraje Stříbrnou ligu v dubnu, v květnu se automaticky zařadí do ligy Zlaté, kde bude soutěžit s nejlepšími hráči minulého měsíce.

Každý nový hráč začíná v lize bronzové. Pokud se chce vypracovat do zlaté ligy, musí se propracovat skrze stříbrnou. Posouvat se lze vždy jen o jeden stupeň. Tedy z bronzové do stříbrné, a další měsíce ze stříbrné do zlaté.

Pro začátek je zlatá liga, tedy ta nejvyšší omezena pouze na 15 lidí. Počet lidí ve stříbrné a bronzové je variabilní, záleží, kolik hráčů se ligy zúčastní.

Zda se budete na další měsíc přesouvat do jiné ligy, můžete sledovat díky šipkám po pravé straně tabulky. Hráči se zelenou šipkou nahoru se budou na další měsíc přesouvat do vyšší ligy, hráči s červenou šipkou se propadnou do nižší ligy a hráči se šedivým kolečkem zůstávají ve své lize. Pozor, každou chvílí se to může měnit v závislosti na počtu hráčů a jejich výsledků.

Současné hráče již systém pro květen rozřadil podle pravidel do jednotlivých lig, podle výsledků minulého měsíce.

Výhry

Oblíbené Freegame poháry zůstávají samozřejmě jako hlavní cena. Nyní si pohár vybojují pouze první tři místa. Ale za to v každé lize! Každý měsíc tak rozdáme 9 pohárů. Samozřejmě poháry ve zlaté lize jsou honosnější než v lize stříbrné a bronzové. V každé lize se však bojuje o krásné poháry. K pohárům se přidávají další ceny. Prvních pět hráčů v lize dostává Freegame tričko. Každý měsíc tedy rozdáváme 15 triček. 5 v každé lize! A další ceny od sponzorů, které pro každý měsíc seženeme. Další hodnotné ceny upřesníme vždy pro každý měsíc.

Bodový bonus za přestup do ligy

- Každý hráč, který se udrží nebo dostane do zlaté ligy dostává jako bonus na začátku měsíce 200 bodů.
- Každý hráč, který se udrží nebo dostane do stříbrné ligy dostává jako bonus na začátku měsíce 50 bodů.
- Každý hráč, který bojuje v bronzové lize dostává jako bonus na začátku měsíce 10 bodů.

Ligu jsme tedy rozdělili na tři skupiny. Zlatá liga, Stříbrná liga a Bronzová liga.

Vyhledání hráče

Spustili jsme vyhledávání hráčů v tabulce. Příjemná funkce, která usnadní nalezení své pozice v tabulce, či případně jiného hráče, který vás zajímá. Tato funkce se objevuje na hlavní stránce ligy, pakliže je hráč přihlášený.

Téma Freegame liga
Spustili jsme také tematickou stránku o Freegame lize. Na této stránce se vždy dozvíte vše nové o lize, novinky, články, tipy jak získat body a tak dále. Nejnovější článek tématu naleznete také po pravé straně, vedle tabulky (www.freeegame.cz/liga). Plánujeme rozhovory s hráči a mnohá další překvapení!

Napište nám, jak se vám nové rozdělení ligy líbí. Věříme, že to přinese mnoho zábavy. Porovnávat se totiž budete s hráči stejné úrovně, máte možnost dosáhnout na více cen. Více pohárů různých velikostí a barev. O všem vás budeme postupně informovat. Jak budou vypadat poháry pro různé ligy? Vše se dozvíte! Fotky, články, vše je na cestě, v průběhu příprav!

V případě nějakých chyb či dotazů, pište dolu do diskuse, nebo použijte náš univerzální ligový email:

liga@freegame.czUžijte si novou ligu, přejeme vám hodně štěstí!
S pozdravem,

Váš Freegame tým.UnHynek

autor
Hynek Žalčík / UnHynek

Publikováno: 01.05.2013


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 23.02.17 v 16:38

vypadá to moc pěkně hezký dizajn a je to přehledné

sadlos

sadlos | 02.05.13 v 20:55

Určitě krok správným směrem :)


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce