Magazín - Novinky - Celosvětová

Výsledky bitvy 11.3.

Výsledky bitvy 11.3.

Celosvětová

Ahoj, hráči! Tuto neděli jste si mohli zahrát naší hru Meteor Attack. Kdo skončil na stupnici vítězů? Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - 1Laugher, skóre: 1151 bodů - získává 250 bodů 2. místo - Aggy, skóre: 799 bodů - získává 225 bodů 3. místo - skipiskipi, skóre: 537 bodů - získává 200 bodů 4. místo stureg, skóre: 481 bodů - získává 175 bodů 5. místo - mirabol, skóre: 305 bodů - získává 150 bodů Gratulujeme!

více

TMNT: Legend - update přináší PvP souboje

TMNT: Legend - update přináší PvP souboje

Celosvětová

Před pár dny dostala žhavá gamesa TMNT: Legends nový update. Ten s sebou přinesl praktičtější uživatelské rozhraní, díky kterému můžete při automatickém soubojovém systému zdvojnásobit rychlost, a tak zrychlit získávání mutagenu, lootu a DNA postav. Druhou podstatnou novinkou jsou PvP souboje o další speciální odměny a vzácné balíčky.

více

Výsledky bitvy 5.6

Výsledky bitvy 5.6

Celosvětová

Ahoj, hráči! Určitě to už dobře znáte, máme tu pro vás výsledky bitvy z neděle 5.6. Bitva proběhla ve hře Zombie Sperm, tak snad se vám bojovalo dobře :). Body do ligy za vítězná místa si však odnesla jen pětice z vás. Gratulujeme všem výhercům! Kalendář všech bitev pak naleznete pod tímto odkazem 1. místo - 10ondr, skóre: 1673 bodů - získává 250 bodů 2. místo - voky15, skóre: 1663 bodů - získává 225 bodů 3. místo - assaly, skóre: 1576 bodů - získává 200 bodů 4. místo - Wejunka28, skóre: 1423 bodů - získává 175 bodů 5. místo - blabola , skóre: 1234 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily! :-)

více

Dead Effect 2 - pokračování prvotřídní FPS pro Android zdarma

Dead Effect 2 - pokračování prvotřídní FPS pro Android zdarma

Celosvětová

Dead Effect je zpátky v nejnovějším pokračování s názvem Dead Effect 2. Ponořte se znovu do temné FPS střílečky ve vynikající grafice a audiu. Tvůrci přinášejí zcela nové dobrodružství, které po úspěchu prvního dílu staví na ověřených principech (střílečka, krev, horror…) a současně přidávají i nějaké ty inovace (noví nepřátelé, RPG prvky). Současně by doba hratelnosti hlavní kampaně měla přesahovat přes 20 hodin, což už je pořádná nálož. My už tedy stahujeme a co vy?

více

Co se stane, když dokončíte Mortal Kombat X na Android?

Co se stane, když dokončíte Mortal Kombat X na Android?

Celosvětová

Jestliže patříte mezi skalní fanoušky bojovky MK X pro mobilní zařízení, mohlo by vás zajímat, co se stane při porážce finálního bosse. Po hodinách, kdy jste se snažili dostat na vrchol všech těch věží, se... nestane nic! Vychutnáte si poslední fatalitku a už se dál jít nedá. Žádná zvýšená odměna nebo exkluzivní postava se nekoná. Trochu málo, co říkáte?

více

Terminátor dorazil na GooglePlay

Terminátor dorazil na GooglePlay

Celosvětová

Očekávaná akční hra je konečně k dispozici ke stažení zdarma s mikrotransakcemi. Tuto hru jste si mohli v GooglePlay „zamluvit“ ještě před vydáním, přičemž jste na její vypuštění byli upozorněni. Pokud jste tak učinili, dostanete po instalaci a úvodních misích uvítací balíček. Hra je ke stažení na GooglePlay.

více

Mortal Kombat X - nový update

Mortal Kombat X - nový update

Celosvětová

Mortal Kombat X pro Android dostal novou aktualizaci. Ta s sebou přináší novou postavu Kung Laa a také celkově vylepšuje stabilitu hry. Nemělo byt tak už docházet k frustrujícímu padání hry během boje nebo po něm, kvůli čemuž jste ztratili dobře rozehranou bitvu v hlavním módu nebo v režimu Faction Wars. Kung Lao se však dá koupit jen za speciální měnu nebo za reálné peníze v exkluzivním balíčku, takže budete muset brutálně šetřit a umisťovat se v žebříčku hodně vysoko.

více

Mortal Kombat - nový herní mód

Mortal Kombat - nový herní mód

Celosvětová

Do dlouho očekávané hry Mortal Kombat X přibyl nový mód. V celodenní výzvě můžete opět bojovat s vlastní skupinkou tří bojovníků, ale v rámci tohoto režimu si přijdete na mnohem lepší peníze než v klasickém Battle módu. Nevýhodou je, že za tyto souboje nezískávají vaše postavy žádné zkušenosti. zde.

více

Novinky ze světa hry Bubbla

Novinky ze světa hry Bubbla

Celosvětová

Návyková hra Bubbla, ve které klikáním na rybky tvoříte řetězové reakce a snažíte se tak zničit všechny objekty na hrací ploše, na nás chystá pár novinek. Předně už je nachystaná také iOS verze, čeká se jen na schválení, dále narost počet levelů na 500 a přibyl také nový skin pro barvoslepé. Recenzi a odkaz ke stažení najdete zde. Je vidno, že česko-slovenští vývojáři hry Bubbla se o svoji hru velmi dobře starají a snaží se vyjít všem hráčům vstříc. A možná nejen hráčům. Najali totiž nového testera a chtějí expandovat i do říše ryb. Podívejte se na krátké video :).

více

Star Trek Online: Delta Rising Update je k mání

Star Trek Online: Delta Rising Update je k mání

Celosvětová

Pojďte blíže Trekies, bude zase zábava. MMORPG Star Trek Online dává nyní možnost dýchat vesmír v Delta kvadrantu. 32 let po sérii Star Trek: Voyager se tato část vesmíru opět otevírá a dokonce se hráči budou moci setkat se známými tvářemi seriálu. Hra je stále zdarma, takže akorát zbývá popřát hodně štěstí.

více

předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | další

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce