recenze

Fishdom

Fishdom

Vybudujte si vlastní mořské akvárium. Zvelebujte ho rostlinkami, nakupujte nové rybičky a plňte jim jejich přání. Než se k tomu však dostanete, čeká vás přesmyčka s mořskými tvory. Jestlipak dokážete zvítězit nad nelítostným časem?
Každý level je jiný. Cílem je zlikvidovat všechny zlaté plochy, které na hracím poli naleznete. Je tedy zapotřebí vytvořit nejméně trojici stejných tvorů tak, aby leželi na zlatých podložkách. Samozřejmě, že nemusejí všichni, ale aspoň jeden, chcete-li level úspěšně dokončit. Hra vám připraví i nástrahy v podobě řetězů nebo stříbrných ploch. Řetězy je nutno rozbít. Opět se to děje prostřednictvím vytvoření trojice. Stříbrné plochy jsou pak záludné v tom, že na nich musíte vytvořit trojici dvakrát, aby zmizely. Poprvé se z nich stanou zlaté a teprve pak je eliminujete. Jakmile level skončí, přičtou se vám body a patřičná suma peněz. Ty lze využít trojím způsobem. Na nákup rybek, dekorací anebo prostředků pro pohodlí vašich svěřenců. Sem tam se u rybky objeví bublinka, znamená to její přání. Co by v akváriu ocenila. Hra je velmi pěkně graficky ztvárněná, ozvučená a levely tak rozmanité, že se jistě nebudete nudit. Navíc si každý hráč může vytvořit akvárium zcela podle fantazie, není odkázán na přednastavená místa.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =


galerie

Fishdom Fishdom Fishdom Fishdom Fishdom
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 743 her

nejnovější komentáře

Hezké
Dnes! v 11:52

To může být zajímavé
Dnes! v 11:50

Nevím, jak na to
Dnes! v 11:26

Hezká hra
Dnes! v 09:35

Nejde mi to
Dnes! v 09:31

Pěkná hra
Dnes! v 07:54

Sponzoři ligy

inzerce