recenze

Toribash

Toribash

Připravte se na boj jeden na jednoho. Ovšem nepůjde o načasování útoků, vy musíte načasovat pohyb každého svalu, zadat mu rozkaz a koukat, jak si váš panák povede.
Toribash je bezesporu velmi originální hra, která je zaměřená na multiplayer, takže se připravte na registraci. Pak si pořádně projděte tutorial, je to opravdu důležité, a už se můžete pustit do ostatních hráčů. Trik spočívá v získání co nejvíce bodů a dostání soupeře na zem. Nebo ho můžete rozsekat na kousíčky, to už záleží na vašich schopnostech. Jedinou možností, jak uděláte pohyb, je skloubit různé rozkazy svalům tak, aby se daná část těla pohnula správným směrem. Začnete jednoduchými útoky, ale po několika hrách se můžete dostat až k opravdu efektním kombům. To ale zabere holt ten čas, musíte se toho naučit hodně a hlavně si zapamatovat, jak takové tělo funguje. Pokud přežijete tuto část, můžete se těšit na zajímavé a zábavné souboje. Hra se chová jako MMO, takže je tu možnost nákupu speciálních skinů.


stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 3 =

MartyPilsen

MartyPilsen | 10.12.15 v 19:27

Tak tohle je masakr!

hajzlos

hajzlos | 20.07.15 v 22:26

docela těžké


galerie

Toribash Toribash Toribash Toribash
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 737 her

nejnovější komentáře

Neumím hrát
Dnes! v 11:40

Snail Bob mě baví
Dnes! v 11:39

Daleko jsem se nedostal
Dnes! v 11:37

Pěkná hra
Dnes! v 11:34

Poněkud jednotvárné
Dnes! v 11:32

Nebaví
24.05.2016 v 16:45:59

Sponzoři ligy

inzerce