recenze

Chivalry is not Dead

Chivalry is not Dead

Chivalry is not Dead, jak zní název dnešního titulu, je velmi jednoduchou gameskou, u které se nebojím říci, že ji dohrajete za několik málo minut. Aby to bylo trochu zajímavé, můžete počítat s tím, že se budete bavit zajímavým příběhem a hlavně netradičním hlavním hrdinou.
Ano je tomu skutečně tak. Prakticky než se stihnete do hry pořádně ponořit, nastane konec. O obtížnosti zde tedy rozhodně nemůže být řeč. Když jsem tedy titul dohrál a všiml si, kdo vlastně za celým titulem stojí (Deirdra Kiai), chvilku to ve mně hlodalo. Možná si vzpomínáte na tituly Cubert Badbone, Private Investigator či The Game That Takes Place on a Cruise Ship, pocházející ze stejné produkce. Chivalry is not Dead skutečně sází na něco trochu jiného. Ovládáte postavičku s papírovým pytlem na hlavě a plníte několik úkolů. Vše je přitom tak lineární, že prakticky nelze udělat chybu. Příběh zde moc prozrazovat nechci, neboť nepochybuji o tom, že titul vyzkouší řada z vás a že vše velmi rychle prokouknete. Tak směle do toho.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =

Burianova lucie | 03.10.21 v 03:14

Výhodná finanční půjčka pro všechny žadatele v České republice. Přehledná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky poskytnutí. Žádat můžete o půjčky od 50.000 Kč až do 5.000.000 Kč bez nesmyslných poplatků s nízkou úrokovou sazbou. Zaručuji vám rychlé a profesionální jednání. Finance můžete využít na cokoliv budete potřebovat. Podrobnější informace získáte na emailu: Burianovalucie23@seznam.cz

Takeshi

Takeshi | 30.03.15 v 15:42

vypadá srandovně asi stáhnu


galerie

Chivalry is not Dead Chivalry is not Dead Chivalry is not Dead