recenze

Baking life

Baking life

Perníčky, muffiny, croissanty, občas nějaký ten koláč. Taky se vám sbíhají sliny? Pokud ano, můžete si vyzkoušet, jak by vám to šlo jako majiteli malé a snad i prosperující cukrárny.


Vždy vás zajímalo, jaké to je být vlastníkem cukrárny, otáčet se den co den kolem pokladny, hostů a ve volných chvílích si odskočit k troubě upéct nějakou tu dobrotu? Pokud je tomu tak, můžete si toto vše vyzkoušet na vlastní kůži ve hře Baking life.O co v této hře vlastně jde? Jak už jsem psal výše, jste majitelem malé a časem snad i prosperující cukrárny a zároveň cukrářem v jedné osobě. Svůj, ze začátku malinký krámek si můžete vyzdobit a vybavit dle svého. Jediným omezením je, že na to musíte mít dostatek peněz. A jak už to tak v tomto oboru bývá, peníze vám nosí zákazníci, kteří si k vám odskočí jen tak z ulice na nějakou tu dobrotu. Po pravé straně v modrém kolečku zjistíte raiting vaší cukrárny, čím vyšší bude, tím více lidí k vám bude chodit utrácet a tím pádem budete mít více peněz na zdokonalování. Časem nakoupíte pece, pulty, pokladny a také nějaké stoly a židle ať mají hosté na čem sedět. Za to vše se vám, bude raiting zvyšovat.


V pecích, které máte už od samého počátku, a které si můžete po uvážení časem také koupit, pečete různě výrobky. Ty si ale musíte hlídat, neboť stejně jako skutečné se vám mohou samozřejmě spálit, pokud je včas z pece nevyndáte.


Co se týče různých dekorací, bohužel jich tam není tolik, jako v jiných podobných hrách s jejichž recenzemi se na našem serveru můžete setkat, ale s trochou nápaditosti a designérského umu si z toho časem můžete stvořit velice pěknou a často navštěvovanou cukrárnu.


Bohužel, stejně jako i v jiných hrách, i tato od vás bude vyžadovat sousedy a to prakticky na cokoliv. Ale může to být pro vás i výhodné, neboť vaši "sousedé" si k vám mohou odskočit jako zaměstnanci a chvíli vám pomáhat. A co se týče zvětšování vaší cukrárny hra nabízí "dvojí způsob" jak na to. Ze začátku musíte mít nějaké sousedy na zvětšení cukrárny a po určité velikosti vám pak budou stačit stávající, jen vznesete dotaz s pomocí na vaší zeď. A když vám určitý počet sousedů na ten váš odkaz klikne tak máte zvětšeno. Podobným způsobem si pak můžete žádat o pomoc se stavbou dalšího speciálního vybavení, jako je například kávovar.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 4 =


galerie

Baking life Baking life Baking life Baking life Baking life

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce