recenze

Flying Dog

Flying Dog

Létajícího psa jste jistě neviděli. To dá rozum, když nemá křídla. Ovšem tenhle psík se ničeho nebojí a křídla nepotřebuje. Ptáte se, jak je to možné? Inu tenhle má svého slona, jenž mu dokonale zajistí výlet do nebeských výšin, aniž by mu křídla přimontoval.

A jdeme na to. Pejsek je připraven ve své letecké kukle ke startu. A slon už už se rozpřahuje svým dlouhým chobotem, aby mu dopřál výlet. Teď už je vše jen a jen ve vaší režii. Máte přesnou ruku a umíte si poradit i s takto zapeklitou situací?


Vůbec ničeho se nebojte. Stiskněte levé tlačítko myši a pozorujte, jak se chobot slona napřahuje. Vystřelit ovšem pejska vyžaduje cvik, pokud tedy nechcete, aby skončil po jednom metru čumákem čenichajícím hluboko pod zemí. Důležité je, aby úhoz byl dobře mířený a aby pejska poslal nahoru a ne dolů. Měl by být také poněkud silnější. Zde počítáme rekordy v délce doletu.


Jakmile získáte trošku praxe, pak už vám nic nebrání v tom chlubit se svými výsledky na Facebooku. Přizvěte přátelé a uspořádejte pořádnou létající akci. Hodnoťte, který ze psů doletěl nejdále a co všechno viděl. Možností je skutečně hodně, a tak se bavte, jak jen to půjde. Hříčka je sice jednoduchá, ale stačí troška představivosti a zabaví vás i na delší čas.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 3 =

Petosko

Petosko | 15.02.16 v 18:50

:D haha slon ku předu :D


galerie

Flying Dog Flying Dog Flying Dog

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce