zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 1

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Bike Mania Arena 3

Bike Mania Arena 3

Říká se, spěchej pomalu. A v dnešní hře to platí dvojnásob. Bike Mania Arena 3 je již třetí pokračování úspěšné hry, kdy na motorce zdoláváte nejrůznější překážky. Tentokrát se vše odehrává v zasněženém terénu a přijde mi, že překážky jsou mnohem těžší než v minulých dílech. Vašim úkolem bude opět dojet s motorkou z místa A do místa B, aniž byste se někde převrátili nebo nějak jinak vybourali. Lepší je před každým skokem si promyslet co a jak, než se zbrkle rozjet a doufat, že to nějak dopadne.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 2 =

Tony Vasquez | 14.06.19 v 03:08

Prečo nie ste unavení z chudoby, prečo sa váš partner teší zo života. Chceli by ste byť bohatí a slávni. Príďte a pripojte sa k dnešnému členovi bratstva. Akonáhle sa k nám pripojíte, kúpime vám jeden duplex v ktorejkoľvek krajine, v ktorej chcete zostať s novým autom a budete tiež dostávať $ 250,000 dolárov ročne. váš život. Chcete propagovať svoje podnikanie? Môžeme vám pomôcť tým, že vám do vášho podnikania prinesieme viac zákazníkov. Ste muzikant? chceli ste byť na vrchole sveta, ako LIL WAYNE, RICK ROSS, JAY Z, SEAN PAUL A LATE. MICHAEL JACKSON .. môžeme vás zbohatnúť ako títo muži. Ak potrebujete vstúpiť do bratstva, pošlite nám e-mail: (info.illuminatialtar666@gmail.com) môžete nás ľahko kontaktovať: +1 628 236 3086

janice11

janice11 | 28.03.16 v 08:25

Držkopády ve velkém!

monty | 07.07.10 v 05:43

neskutečně těžké. věřím, že jsem se dostal až skoro na konec, protože těžší než to, kde jsem skončil, už to snad ani nemůže být.
pro "běžného" člověka, co se chce odreagovat nebo trochu pobavit takřka nehratelné. už jen tohle, plus fakt, že se jedná o úplně nenápaditou, stokrát opakovanou hříčku, znamená, že si 96% rozhodně nezaslouží. na tomhle prostě není, kde 96% brát. na netu se válí tucty zde dosud nepublikovaných her, které by si takové hodnocení snad zasloužily. a snad by i, po dlouhé době, zvedly úroveň tohoto webu.
nechci se nikoho dotknout. navštěvuju freegame několikrát denně, a proto mě mrzí, když vidím úroveň stránky neustále klesat. vypsal jsem několik věcí, palčivých jako zánět dásně, když vtom jsem nechtěně klikl na reklamu, která je mimochodem větší než celá recenze i se screeny..
ps - není to míněno jako útok na redaktora - zrovna recenze p.Tumy nebývají špatné. mnohá jiná díla zde jsou naprosto bezobsažná, v horším případě připomínají jakousi one-man talk show.
pps - vím, že nemám co mluvit. sorry, že takhle zvedám žluč.
ppps - redaktoři, zas tolik peněz z toho není, aby se tím dalo uživit, tak to aspoň dělejte s láskou..


galerie

Bike Mania Arena 3 Bike Mania Arena 3