zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

Kyras Revenge

Kyras Revenge

Kyra je hodné děvče, které se dobře učí. Jednou si tak vyšla se svými písemkami pěkně srovnanými do komínku. V tom se však přiřítila zákeřná spolužačka a testy jí rozsypala. Věřte nebo ne, jsou nyní po celé škole a Kyře nezbude nic jiného než je zase všechny získat zpět.
Kyra musí projít celý ústav a posbírat všechny listy písemek, které ztratila. Není to věc jednoduchá, protože proti ní snad stojí celá škola. Uličníci na skateboardech ji mohou srazit a ubrat život, stejně jako spolužačky na kolečkových bruslích. Pozor si dávejte rovněž na zapálené sportovce s činkami a mnoho dalších. Při hledání papírů sbírejte co možná nejvíce zlaťáků a lízátek. Za velký počet zlaťáků získáváte bonusy, proto po nich pátrejte stejně bedlivě jako po testech. Jakmile je budete mít všechny, otevřou se dveře, jimiž můžete zase ven na školní chodbu. Pozor na bossy. Za každým levelem vás čeká jeden. Ať už je to velký tlouštík, který bude po Kyře házet hamburgery, nebo zamilovaní školáčci, jež by ji láskou snědli. Jsou docela nebezpeční. A Kyra se umí bránit jenom svým intelektem a učebnicemi, jež po nepřátelích může házet. Pomocníky jí budou pružiny, které ji vynesou o něco výše, jinou pomoc v levelech nečekejte. Vše je na vás.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 2 =


galerie

Kyras Revenge Kyras Revenge Kyras Revenge Kyras Revenge Kyras Revenge
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 750 her

nejnovější komentáře

Určitě bych uvítal víc freeware her ke stažení
Dnes! v 00:31

Hra pro závisláky
30.05.2016 v 17:26:52

Na mě moc tmavé
30.05.2016 v 17:25:48

Humorná hra
30.05.2016 v 17:24:47

Hezké video
30.05.2016 v 16:20:53

Zajímavá hra
30.05.2016 v 16:19:07

Sponzoři ligy

inzerce