zavřít hru
ohodnoť tuto hru: hodnotilo: 0

Tato hra byla pravděpodobně ukončena. Pro více informací a her na skóre pokračujte zde.

recenze

SteppenWolf 24

SteppenWolf 24

A je to tady, poslední díl adventury, jež si získala mnoho příznivců. SteppenWolf se nezadržitelně blíží ke konci. A jako správný poslední díl vám dá pořádně zabrat. Pronásledování vysoce nebezpečným mutantem, hledání bomb, skákání po stromech, střelba z raketového bunkru a mnohem víc vás bude čekat právě v tomto díle. Užíjte si ho.

hrát hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

steppenwolf | 27.07.07 v 17:59

Tak jsem hrál celou sérii a myslím že šlo o dobrý počin. Ovšem laťka obtížnosti u každého dílu byla nastavena velmi vysoko, což bylo mnohdy frustrující. Navíc tady na freegame se to nedalo stejně ukládat. Bez savingu je to horor, škoda že jsem to nehrál hned přímo na stránkách Sarkabanu. Tam save funguje.

Estel Silmarien | 05.04.07 v 20:19

Voni tvrdili, že když to bude mít úspěch, tak udělají pokračování...ale vypadá to bledě..hlavní záporáci jsou mrtví, Donovan stejně jako jeho plešatej kámoš, takže...

lluukkaass | 30.03.07 v 12:31

kedy bude na freegame dobra adventura

Belgarion_Kolder | 30.03.07 v 11:26

Ano, rozmístění bomb se každou hru mění, ALE bomby jsou magnetické, takže mohou být POUZE na kovovém podkladě. A samozřejmě se k nim vždy jde dostat.

Lusor | 30.03.07 v 08:30

Problém je v tom, že tenhle díl je starý asi 4 roky, takže se žádného pokračování asi nedočkáme.

snivel | 30.03.07 v 00:16

ale ved tam bolo naznacene, ze seriamoze pokracovat... zostalo tam dost vedeckeho materialu aj mutagenneho sera na to aby sa ho v buducnosti chopil iny sialenec....

Domika | 29.03.07 v 15:27

uz som to dohrala:(skoda ze to skoncilo

Lusor | 29.03.07 v 08:40

Podezření se potvrdilo. Jejich umístění se mění v každé hře. Teď jsem tu na druhé obrazovce našel pod tou platformou, na které byl ten hledací dalekohled.

Lusor | 29.03.07 v 08:38

Sorry jsem blbec, blbec a blbec. Nedočetl jsem si to co napsal snivel. Pokud je nmeůžeš najít tak se můžná splnila temná předtucha, že se jejich umístění v každé hře mění. Zkusím si to ještě jednou zahrát a buď to potvdit nebo vyvrátit

Lusor | 29.03.07 v 08:35

Vždyť jsem do svýho návodu dával screen - http://img219.imageshack.us/my.php?image=steppenwolfsq5.jpg

KopRus | 28.03.07 v 22:22

jedna bomba je u toho druhého screenu v dolním rohu, vedle toho bunkru s raketovým dělem. Druhá je hned na první obrazovce, kde ses objevil. Pak jak je první screen, tak když jdeš na další obrazovku směrem dolů tuším, tak je u jednoho z těch pilířu. Další už si nepamatuji.

snivel | 28.03.07 v 18:55

ako ma hladat tie bomby ? prechadzam s binocularomna tom istom mieste aku su tie screeny a nic !

Belgarion_Kolder | 28.03.07 v 17:11

Dejte se do psaní fanfikce .-))

Lusor | 28.03.07 v 15:06

ICQ už jsem sem tuším psal - 339357779 Ale nevím, co budeme po ICQ řešit, když už SteppenWolf skončil :)

Henry | 28.03.07 v 14:59

Konečně už to skončilo!!!

Patrik13 | 28.03.07 v 14:16

lusor a ICQ nemas???

Patrik13 | 28.03.07 v 14:12

preco skoda boze fňuk ježiši preco nemoze byť ďalši stepík??

Lusor | 28.03.07 v 09:24

No, tedy na konec jsem to dohrál, ale vůbec mi to nešlo, musel jsem se párkát kouknou do návodu a ani mne to moc nebavilo. Jak za mnou pořád lítá zmutovanej kamarád, tak nejsem s to přemýšlet.
Na začátku rychle přeběhněte po dřevěném mostě nahoru. Je tam cosi, co vypadá jako ovládací pult. Seberte z toho dálkové ovládání jeřábu a hned ho použijte. Sjeďte výtahem dolů a pokračujte do prava.
Slezte po žebříku a běžte do prava k zábradlí. Počkejte dokud váš kamarád nezničí jakousi věž s radarem. Pak po ní přejděte dál, vylezte po žebříku na plošinu, na jejím konci zasel slezte dolů a vylezte na čtvercovou plošinu na pravém konci obrazovky. Seberte něco jako dalekohled.
Teď začíná dost blbá pasáž, kterou jsem nepochopil dokud jsem se npodíval do návodu. Musíte použíta dalekohled a najít čtyři bomby. Jedna je na první obrazovce, druhá na druhé, těřtí na čtverté a čtvertá na páte. Teď je to trochu zmatené, takže tady jsou screenshoty - http://img219.imageshack.us/my.php?image=steppenwolfsq5.jpg (dalo mi to dost práce, tak si toho važte:)).
Bomby stačí hledat postupně vždy až když dojdete na tu onu obrazovku. Nejdřív najděte tu bombu na druhé obrazovce (tam, kde je taky ten dalekohled) a dejte jí na dveře "budky" s raketami na střeše. Vlezte dovnitř a zjistíte, že všechny jsou řízeny skrz radar, který bude také třeba zničit. Běžte dál do prava, tady je radar, ale zatím se tu nedá nic moc dělat. Skočte dovody a plavte do prava a pak dolů na další obrazovku.
Na vyvýšené plošince vpravo seberte mačetu a najděte bombu. Tu si schovejte a vraťte se k radaru. vylezte na pláž a na jejím horním konci posekejte kořví a vyjděte poschodech nahoru. Běžte, co njeblíž k radaru a pak přeskákejte po stromech až k němu. Až budete na něm, tak na něj dejte bombu a odplavte trochu dál. Teď se vraťte na druhou obrazovku, vlezte do raketové budky a odstřelte jakousi radarovou věž uprostřed té kruhvé platformy. vylezte ven a vraťte se na první obrazovku.
Běžte k ovládáacímu pultu a posekejte křoví, které je nalevo od něj. Prolezte ventilací a slezte po liáně dolů. Tady seberte jakousi bombu s bůhvíčím a vraťte se zase po liáně nahoru. Teď oběhněte všechny obrazovky, najděte zbývající dvě bomby (na první a na páté obrazovce) a odpalte dveře do všech raketových budek. Budkou na čtverté obrazovce (jak tam byla mačeta) odplate budkou tu kruhovou plošinu na levo, pak na ní vylezte po drátu, který z ní bude vyset a jděte do prava. Zahákněte hák z jeřábu ke kmenu a pomocí dálkového ovládání ho vytáhněte. Běžte dál uvolněnou cestou a skočte do vody. Poslední budkou prosřelte potrubý, které směřuje do vody.
Nyní je třeba dostat třikrát zmutovaného kámoše do pasti a odstřelit ho. Doporučuju začít na čtverté orzovce, kde si stoupněte na kraj té kruhové plošiny, počkejte až příjde a pak ho pomocí té bomby odžeňte až na kraj. Spadne na něj konstrukce, tak slezte do vody, běžte do budky a naplate to do něj.
podobně i na páté obrazovce, kdy je třeba na něj čekat na souši (tam, kde jste zahákli kmen) a až příjde tak ho bombou odstrkat až do páry, která uniká z prostřelené trubky, pak skočit do vody a napálit to do něj. Na druhé obrzovce je třeba ho podobným způsobem dostat do drátů, které čouhají po té odstřelené věžičce a opět to do něj napálit. Myslím, že tohle jde udělat i v jiném pořadí.
No to je vše. Fňuk :'(


galerie